×
Спасибо, я уже с вами
Гол на своєму полі

Гол на своєму полі

Автор: Володимир Миленко, UA-Футбол

1 марта 2016, вторник. 22:442016-03-01T22:44:22+02:00

Чим може обернутися перенесення матчу Кубку.


Також читайте українською: Гол на своєму полі

Матч Олександрія-Динамо дивилися? Результат бачили? А тепер, як казали в одній легендарній телепередачі з минулого - следим за моим движением.

Уявіть собі, що в повторному чвертьфіналі - тобто Динамо-Олександрія - команди не спромоглись забити хоча б один гол. І гра завершилася з рахунком 0:0. Хто йде далі? Правильно, той, хто у першому матчі забив гол на виїзді. А хто у першому матчі забив гол на виїзді? Правильно, "Динамо". Тобто далі підуть кияни.

І все б нічого - правила є правила. Але ми ж прекрасно знаємо, що фактично ж "Динамо" за рахунку в Олександрії 0:0 виведе у півфінал гол на домашній арені. І ладно ми - "Олександрія" це розумітиме краще за усіх інших.

А тому що не треба гратися у такі ігри. І це стосується не лише команди із поки що Кіровоградської області - а й наших футбольних інституцій. Ну ок, "Динамо" потрібен був цей матч вдома. (Правда, тут і питання виникає - для чого? До матчу з МС готуються чи що? Важко 300 кілометрів за день на автобусі проїхати? Чи ще якісь причини були? В рішенні Дирекції УПЛ ніяких пояснень немає.) Ну так перенесіть по-людськи - тобто поміняйте матчі місцями, щоб 1-го числа в Києві був матч "Динамо"-"Олександрія". Це що, така непідйомна праця? Нереально виконати? Всього лиш поміняти місцями два рядки в календарі.

Ну, а керівництво "Олександрії", якщо матч таки завершиться 0:0 - нехай подумає. Над чим? Ну, наприклад, над тим, що у них взагалі-то мали б бути власні інтереси. І що на їх матчі, наприклад, уболівальники ходять. Які 1-го березня на рідну "Ніку" збиралися, а не в столицю. А якби в "домашньому" київському матчі "господарі" 0:5 влетіли - на скільки б менше глядачів прийшло на "гостьовий" поєдинок, ніж прийде зараз, після 1:1 і шансів на прохід далі? Про це хтось замислювався, такі ризики, як втрата грошей від продажу квитків, прораховував? Та й взагалі - з якого дива "Олександрію" мали б турбували проблеми "Динамо"? Навпаки - з цих проблем варто було б скористатися!

Звісно, якщо у "Олександрії" в Кубку України на першому місці - бажання вийти до півфіналу (чи навіть фіналу).

P.S. Звісно, за нічийного рахунку 2:2 і вище ситуація стане протилежною - і завдяки фактичним голам на своєму полі далі піде саме "Олександрія". Але в те, що "Динамо" пропустить 2 чи більше голів - віриться значно менше, ніж в 0:0.

Хоча - якщо матч таки завершиться результативною нічиєю - обіцяю зняти капелюха і публічно визнати геніальну передбачливість керівництва ФК "Олександрія".

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Тэги: Динамо (Киев), ФК Александрия


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев