Франция - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

все про 20-й тур Ліги 1...

12-те січня

Лілль. Стадіон "Пьєр Моруа". 36 287 глядачів
Головний арбітр: Александре Кастро (Ліон)
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 1"Лілль" - "Реймс" 1:2Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 2
Голи: Антоні Вебер 88 (авт.) - Одаір Фортес 73, Гжегож Криховьяк 76

"Лілль": Венсан Еньяма, Флоран Бальмон (Дівок Орігі 77), Ідрісса Гана Гейє, Саломон Калу, Марвін Мартен (Ронні Родлен 70), Сімон Кьяер, Джібріль Сідібе (Суаліхо Мейте 82), Папе Ндіайє Суаре, Ріо Мавюба, Марко Баша, Нолан Ру

"Реймс": Коссі Агасса, Франк Сіньоріно, Гжегож Криховьяк, Антуан Дево, Прінс Оньянге (Мадс Альбек 71), Ніколя де Превіль, Гаетен Шарбоньє (Одаір Фортес 66), Флойд Айїте (Алексіс Пеге 80), Мікаель Такальфред, Айсса Манді, Антоні Вебер

Попередження: Сімон Кьяер 90 - Ніколя де Превіль 89

ВІДЕО

Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 3

Коли "Монако" у п'ятницю зіграв внічию із "Монпельє", здавалось, шанс для "Лілля" чудовий. "Доги" приймали на своєму полі хай непоступливий, але не такий, щоб непереможний "Реймс". У випадку перемоги "Лілль" вийшов би знову на другу сходинку, але, але…

Важко було господарям. Шампанці діяли розкуто, без боязні отримати у свої ворота гол – від того й виходило так просто. Якось "Реймс" ніби не зважав на те, що перевага у "Лілля". Після "сухого" першого тайму був вибуховий тайм другий. Гості приголомшили суперника двома голами за три хвилини – "Лілль" вистачило тільки на один точний удар престижу. Така от історія. "Монако", як виявилось, нічиєю ще й зміцнив позиції.

Ансі. Стадіон "Парк де Спорт". 14 746 глядачів
Головний арбітр: Філіпп Кальт
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 4"Евіан" - "Марсель" 1:2Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 5
Голи: Моду Сугу 15 - Бенуа Шейру 22, Андре-Пьєр Жиньяк 38

"Евіан": Бертран Лаке, Ерік Тьє Бі (Джакаріджа Коне 53), Кевін Беріго (Марко Рубен 74), Седрік Барбоза (Ніколя Бенезе 68), Даніель Васс, Юссуф Сабалі, Моду Сугу, Седрік Монгонгу, Седрік Камбон, Олівьє Сорлен, Бріс Джа Джедже

"Марсель": Стів Манданда, Кассім Абдалла, Ніколя Нкулу, Бенуа Шейру, Андре-Пьєр Жиньяк, Маріо Леміна (Ганеллі Імбула Ванга 84), Флорьян Товен (Матьє Вальбуена 72), Жак Алаіксіс Ромао, Сулейман Діавара, Бенжамен Менді, Сабер Хеліфа (Дімітрі Пайєт 63)

ВІДЕО

В першому колі "Евіан" постійно знаходився десь недалеко від зони вильоту, але у ній не прописався. Втім, савойцям допомагали конкуренти, які перебували у жахливому стані і очки набирати не могли. Навряд чи в такому ж стилі вдасться протриматись і у колі другому: якщо "Евіан" сам не почне здобувати результат, наслідки можуть виявитись фатальними.

Сьогодні, щоправда, важко було вимагати від підопічних Паскаля Дюпре чогось суттєвого. "Марсель" хоч і далекий від своєї ідеальної форми, та хворобливий не настільки, щоб не вигравати у суперників калібру "Евіана". У внутрішніх змаганнях провансальці під керівництвом Жозе Аніго ще не програвали.

Але почалось для гостей все погано: наполегливий Моду Сугу на 15-ій хвилині майстерно замкнув головою подачу від кутового прапорця Седріка Барбози. Відповіді провансальців, щоправда, довго чекати не довелось: Бенуа Шейру метрів із 20-ти пробив невідпорно – 1:1. А ще до перерви вивів вперед "Марсель" Жиньяк, скориставшись із шикарної передачі Товена. Андре-Пьєр відзначається у третьому поспіль матчі чемпіонату.

Не сказати, що гостям було легко в другому таймі – савойці йшли вперед без страху. Але максимум, чого вдалось досягнути підопічним Паскаля Дюпре – це нервозність в кількох окремих моментах Стіва Манданди.

"Марсель" хоч із скрипом, але свою справу зробив: було б великою розкішшю втратити очки в цьому матчі.

Нант. "Божуар Луї-Фонтено". 26 336 глядачів
Головний арбітр: Саід Еннжімі
"Нант" - "Лорьян" 1:0
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 7Гол: Ісмаель Бангура 89Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 8

"Нант": Ремі Ріу, Папі Місон Джілободжі, Освальдо Віскаррондо, Філіп Джорджевіч, Бірама Туре, Серж Гакпе, Алехандро Бедойя (Ісмаель Бангура 70), Адріен Требель (Лука До 83), Жоан Одель (Венсан Бесса 70), Ісса Сіссоко, Чакер Альхадур

"Лорьян": Флоран Шеньо, Бруно Екеле Манга, Грегорі Бурійон, Венсан Абубакар, Жеремі Алядьєр (Абдулайє Садіо Діалло 83), Рафаель Геррейро, Жіль Суну (Ян Жуффр 68), Ален Траоре (Ламін Коне 80), Кевін Монне-Паке, Уеслі Лотоа, Ламін Гассама

Дев'ять матчів до сьогодні "Нант" та "Лорьян" провели у Лізі 1 між собою, з яких "канаркам" вдалось виграти тільки два. Обидва успіхи припали на сезон 2001/02 – а після того була тільки одна мирова і, відповідно, чотири поразки "Нанта". Але попри таку невтішну статистику, фаворитами сьогоднішнього поєдинку виступали саме господарі…

Вони й почали задавати темп грі, хоча, ще протягом першого тайму шальки ініціативи схилились на бік "мерлузових". "Нанту", повторимось, вдався старт матчу, але "Лорьян" поступового гру вирівняв, а наприкінці тайму мав перевагу. В атаці "рибалки" надіялись на свою традиційну зброю: або довга і точна передача на нападників, які далі мали таранити захист суперника, або забігання Абубакара під пас з глибини – забити не вдалось, але моментами було цікаво.

У другому таймі уже був інший сценарій. "Канарки" вже остаточно перейшли (напевно, вимушено) на гру другим номером, а "Лорьян" володів м’ячем і вибухав моментами. В середині тайму, до прикладу, "рибалки" влаштували справжню облогу воріт Ріу; Абубакар загубив вихід один на один, Алядьєр схибив із зручної позиції, а ще кілька разів "Нант" рятував голкіпер. Дер Закарян спробував змінити хід боротьби заміною Бедойя на Бангура – і спрацювало. Ісмаель на 89-ій хвилині приніс щастя місцевим фанам: Джорджевіч після довгої перердачі виграв верхове єдиноборство у Екеле Манга, віддав на екс-форварда "Динамо", а той як у кращі часи – в дотик зробив свою справу. Перший гол у сезоні.

Можливо, і не зовсім справедливо (там ще Жуффр в поперечину встиг влучити), але це мало хвилювало Мішеля Дер Закаряна. Дуже важлива перемога для "Нанта". А "Лорьян" у Лізі 1 програв вперше із листопада 2013-го року.

11-те січня

Ліон. Стадіон "Жерлан". 36 099 глядачів
Головний арбітр: Стефан Ланнуа
"Ліон" - "Сошо-Монбельяр" 2:0
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 10 Голи: Клеман Греньє 57, Йоанн Гуркюфф 75Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 11

"Ліон": Антоні Лопеш, Анрі Бедімо, Мілан Бішевац, Геїда Фофана, Клеман Греньє, Йоанн Гуркюфф, Александр Лаказетт (Джіммі Бріан 82), Мігел Лопеш, Бафетімбі Гоміс, Максім Гоналон, Самуель Юмтіті

"Сошо-Монбельяр": Пьєррік Крос, Себастьєн Коршья, Джордан Айю (Пьєр-Ален Фро 80), Седрік Канте, Еммануель Маюка, Венсан Ногейра (Саньін Прчіч 64), Седрік Бакамбу (Абдулразак Букарі 70), Жюльєн Фоссюрьє, Натан Шінкала, Стофілла Сунзу, Хоакім Ейкмайєр

Попередження: Стофілла Сунзу 78

ВІДЕО

В першому колі "Ліон" легко розправився із "Сошо", тому сьогодні, зважаючи на те, що "ткачі" у грі додали, прихильники команди Ремі Гарда знову сподівались на звитягу. Та й просто за визначенням – у матчі проти аутсайдера обов’язково брати три очки; інакше про що говорити?

Ремі Гард вже остаточно, схоже, перейшов на нетрадиційну у інших європейських чемпіонатах, але популярну у Лізі 1 схему 4-3-1-2. Не бентежить наставника те, що для гри в такій формації потрібно у складі мати великих майстрів; молодь, звичайно, у Ремі Гарда талановита – на її розвиток тренер і сподівається.

Було складно проти "Сошо" – але результат є. "Ліон" володів ініціативою, та із забитим голом зволікав довго. Власне, вся небезпека воротам Кроса йшла зі стандартів – і саме один із них у другому таймі приніс успіх. Клеман Греньє зі штрафного пробив невідпорно. А вже потім – після зручної прострільної передачі - дев'ятку метрів із 11-ти "розстріляв" Гуркюфф. Але ігрові проблеми "ткачів" нікуди не поділись: над невмінням атакувати позиційно, залежністю від лідерів, ненадійністю захисту ще потрібно працювати. Добре для "Ліона", що дистанція довга.

Три очки дозволили "ткачам" втриматись у турнірній таблиці на своєму теперішньому рівні.

Валансьєн. Стадіон "Дю Ено". 13 349 глядачів
Головний арбітр: Клеман Турпен (Улінс)
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 13"Валансьєн" - "Бастія" 3:2Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 14
Голи: Матьє Доссеві 33, Матьє Доссеві 35, Маджід Уоріс 55 - Крістіан Ромарік 71, Ілан 83

"Валансьєн": Ніколя Пеннето, Давід Дюкуртью, Артур Масуаку, Елоге Анза-Яміссі, Тонго Думбія, Матьє Доссеві (Маор Меліксон 81), Карл Меджані, Саліу Сісс, Гарі Кагельмахер, Руді Матер, Маджід Уоріс (Грегорі Пюжоль 73)

"Бастія": Мікаель Ландро, Себастьєн Скіллачі, Крістіан Ромарік, Вахбі Хазрі (Адама Ба 63), Джібріль Сіссе (Ілан 60), Ряд Будебуз, Жюльєн Пальмьєрі, Флорьян Распантіно, Яннік Каюзак, Фетхі Харек, Дрісса Діакіте

"Бастія" з перемоги розпочала календарний рік – здолала в Кубку Франції "Евіан" – але то не перекреслює твердження про те, що в корсиканського колективу зараз невеличкі проблеми. Спад, можна говорити, який настав після доволі пристойного відрізку старту-середини першого кола. Острів’яни втратили легкість у грі, динамізм, швидкість. Не сказати, що "афіняни" носились сьогодні по полю наче метеори, але тактична грамотність, самовіддача і фортуна допомогли "Валансьєну" перемогти. Потрохи "лебеді" приходять до себе.

Бордо. Стадіон "Шабан-Дельма". 15 058 глядачів
Головний арбітр: Лоран Дюамель
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 16"Бордо" - "Тулуза" 0:1Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 17
Гол: Мартін Брайтвайт 53

"Бордо": Седрік Каррассо, Карлос Енріке, Людовік Обраньяк (Дієго Ролан 56), Жеремі Бреше (Андре Бійого Поко 57), Людовік Сане, Анрі Севе, Ніколя Моріс-Беле, Жюльєн Фобер, Феррейра Маріано, Грегорі Сертіч (Гійом Оаро 65), Максім Пундж

"Тулуза": Алі Аамада, Жан-Даніель Акпа-Акпро, Іссіага Сілла, Мартін Брайтвайт, Етьєн Дідо (Оскар Трехо 79), Віссам Бен Йеддер (Франсуа Сірьє 68), Жонатан Зебіна, Урош Спаіч, Адріен Регаттен, Серж Орьє, Абель Агілар
Попередження: Феррейра Маріано 44, Людовік Обраньяк 55 - Етьєн Дідо 63

Вилучення: Максім Пундж 34 - Урош Спаіч 25
Нереалізований пенальті: Віссам Бен Йеддер 35

Важко читався результат цього матчу, але хід – доволі легко. Зрозуміло було, що феєричного футболу від "Бордо" та "Тулузи" чекати марно. В’язка, раціональна, моментами навіть флегматична гра – це хліб обох команд. Фаворитами, все ж, виглядали господарі, але на практиці виявилось не все так просто.

"Тулуза" мало в чому поступалась аквітанцям, якщо, взагалі, поступалась. Перший реальний момент у матчів створили саме гості, але в середині тайму "малюки" залишились у меншості через невиправдано грубу гру Уроша Спаіча. Втім, нерівні склади були трохи менше десяти хвилин: далі вилучений був уже Максім Пундж за фол останньої надії. "Фіолетові" й вперед мали виходити, але Бен Йеддер не реалізував пенальті.

Але в другому таймі за партнера постояв Мартін Брайтвайт, який вже свій момент не впустив. Футболісти "Бордо" склали зброю.

Генгам. "Стад дю Рудуру". 13 539 глядачів
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 19"Генгам" - "Сент-Етьєн" 0:0Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 20

"Генгам": Гі Н'Ді Ассембе, Жонатан Мартінс Перейра, Доріан Левек, Клаудіо Бове (Тібо Жіресс 69), Мустафа Ятабаре, Стівен Ланжіль (Мустафа Діалло 79), Юнусс Санкаре, Крістоф Манданн (Фатіх Атік 87), Жеремі Сорбон, Ліонель Матіс, Крістоф Кербра

"Сент-Етьєн": Стефан Рюффьє, Жеремі Клеман, Макс-Ален Градель (Франк Табану 81), Бенжамен Корньє (Рено Коад 65), Фаузі Гулам, Фабьєн Лемуан, Мевлют Ердінч (Брандао 68), Жонатан Брізон, Ромен Амума, Лоік Перрен, Мустафа Байял Салл

Попередження: Жеремі Клеман 75

"Сент-Етьєн" уже не та весела команда, що була у минулому сезоні. "Зелені" тепер намагаються грати у розумний футбол, бути гнучкими, багатогранними. І поки що "стефануа" це, можна сказати, добре вдається. Сьогодні, щоправда, проти "Генгаму" "зелені" абсолютно нічого цікавого не показали. Але і "Генгам" не вражав; нудна, непримітна нічия.

Ренн. Стадіон "Де ла Рут де Лорьян". 13 202 глядача
Головний арбітр: Себастьєн Десьяж (Сент-Етьєн)
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 21"Ренн" - "Ніцца" 0:0Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 22

"Ренн": Бенуа Костіль, Шейх М'Бенге, Жан-Армель Кана-Бійїк, Жюльєн Фере (Адріен Ену 84), Фуед Кадір (Абдулайє Дукуре 77), Нелсон Олівейра, Жан Макун, Ромен Алессандріні (Сільвіо Ромеро 60), Сільвен Арман, Ромен Данзе, Тьємуа Бакайоко

"Ніцца": Давід Оспіна, Тімоте Колодзейчак, Кевін Гоміс, Дідьє Дігар, Крістіан Брюлс (Луіджі Бруінс 61), Ерік Ботеак, Даріо Цвітаніч, Валентін Ейссерік (Фабріс Абріель 69), Грегорі Пюель, Нампаліс Менді, Ромен Женеву
Попередження: Жан-Армель Кана-Бійїк 54, Нелсон Олівейра 62 - Грегорі Пюель 85

Нереалізовані пенальті: Фуед Кадір 29 - Даріо Цвітаніч 54

За вивіскою то був матч рівних команд; команд амбітних, але в яких поки що результати не відповідають тим амбіціям. "Ренн" та "Ніцца", напевно, заслуговують на більше, ніж перебування у нижній частині турнірної таблиці, але поки що ситуація така, яка є… Бретонці були ближчими до перемоги у першому таймі, а от після перерви могли пропустити і не факт, що відігрались би. 0:0 – всі залишились при своєму.

Аяччо. Стадіон "Франсуа Коті". 6 721 глядач
Головний арбітр: Ніколя Рейнвілл (Нім)
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 24"Аяччо" - "Парі Сен-Жермен" 1:2Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 25
Голи: Едуардо 6 - Езекіель Лавессі 41, Блез Матюіді 75

"Аяччо": Гільєрмо Очоа, Седрік Ангбар, Грендді Перосо, Рікардо Фаті (Лоран Боннар 71), Деніс Тонуччі, Бенжамін Андре (Абубакар Демба Камара 80), Едуардо, Мехді Мостефа, Клод Дьєльна (Сігамарі Діарра 84), Жоан Каваллі, Поль Лан

"Парі Сен-Жермен": Сальваторе Сірігу, Тьяго Сілва, Тьяго Мотта, Едінсон Кавані, Златан Ібрагімович, Алекс (Хавьєр Пасторе 72), Блез Матюіді, Максвелл, Езекіель Лавессі (Лукас Моура 72), Грегорі ван дер Віль, Адріен Рабіо (Маркіньос 82)

Попередження: Рікардо Фаті 16, Клод Дьєльна 33 - Грегорі ван дер Віль 45, Златан Ібрагімович 68

ВІДЕО

"Аяччо" для ПСЖ – особливий подразник. Ну, звичайно, команда не того статусу, що ПСЖ, але, при цьому, в трьох останнім матчах примудрялась забирати від столичних очки. В минулому чемпіонаті були дві нульові нічиї, а в першому колі звітного турніру – 1:1 з феноменальною грою Гільєрмо Очоа. Для гордого Златана Ібрагімовича та його партнерів справою честі було сьогодні перемогти корсиканців впевнено – крім турнірних завдань повинне бути і щось, так сказати, вище.

Хмизу в багаття підкинув швидкий гол острів’ян. Мало хто чекав такого розвитку подій – але тим не менше… "Аяччо" на 6-ій хвилині провів цікаву комбінацію, яка завершилась прострілом з флангу Мостефи, Андре у падінні шкіряного підправив на дальню стійку, а там зіграв Едуардо – Сірігу був безсилим.

Питання далі постало одне: як довго протримається "Аяччо". Перевага була, звичайно, на боці ПСЖ, але якось столичні діяли самовпевнено. Класом бити суперника не виходило, а злості, яка могла фавориту теж допомогти, не було. Хоча, якби в середині тайму Ібрагімович поцілив не в стійку, а в рамку – все було б справедливо. До перерви, все ж, ПСЖ вдалось рахунок зрівняти – але це була тільки половина справи. Забив Лавессі з пасу Ібрагімовича – футболісти "Аяччо" й так багато зробили.

Та й в другому таймі острів’яни бились гідно. На початку навіть була контргра, а одного разу сейв був вимушений робити Сірігу. Втім, господарями ситуації виступали парижани і тільки їх вина, що Лоран Блан був змушеним довго хвилюватись. Розрядив напругу Блез Матюіді, який на 75-ій хвилині головою спокійно відправив м'яча у сітку після того, як Златан та Кавані підправили шикарну навісну передачу Пасторе. Впевнено не вийшло (у "Аяччо в кінці ще були два дуже якісні моменти) – тоді це локальне завдання для ПСЖ вже на наступний сезон. Зараз головне – перемога і зміцнення своїх лідерських позицій.

10-те січня

Монпельє. Стадіон "Де ла Моссон". 15 476 глядачів
"Монпельє" - "Монако" 1:1
Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 27Голи: М'Байє Ньянг 68 - Лейвін Курзава 52Ліга 1. 20-й тур. Перемоги ПСЖ, Ліона, осічка Монако, провал Лілля та інші події туру - изображение 28

"Монпельє": Жоффре Журдран, Даніель Конгре, Віторіно Хілтон, Жоріс Марво (Сьяка Тьєне 61), Антоні Муньє (Сулейман Камара 60), М'Байє Ньянг (Віктор Монтаньо 74), Ремі Кабелла, Морган Сансон, Абдулхамід Ель-Каутарі, Бенжамен Стамбулі, Матьє Деплань

"Монако": Даніель Субашіч, Лейвін Курзава, Рікарду Карвалью, Жуан Моутінью, Радамель Фалькао, Хамес Родрігес, Мунір Оббаді (Яннік Феррейра-Каррасо 72), Ерік Абідаль, Андреа Раджі, Жеремі Тулалан, Еммануель Рівьєр (Лукас Окампос 81)

Попередження: Антоні Муньє 37 - Радамель Фалькао 31, Мунір Оббаді 46, Ерік Абідаль 66, Жеремі Тулалан 89
Нереалізований пенальті: М'Байє Ньянг 68

ВІДЕО

Друге коло Ліги 1 мали честь відкривати "Монпельє" та "Монако". Так, команди з різних полюсів турнірної таблиці, але завчасно читалось, що це не буде класичне протистояння фаворита та аутсайдера. Обом колективам потрібен був результат – обидві команди виходили грати, знаходячись під тиском. "Монако" у спину дихає "Лілль", а "Монпельє" знаходиться біля провалля.

Ролан Курбіс перед матчем випромінював впевненість. Він наголошував, що саме "Монпельє" – господар поєдинку, тому вигадувати щось потрібно монегаскам. Звичайно, трохи легковажно – але впевненість – це дуже важлива якість.

Власне, "паладіни", дійсно, діяли проти "Монако" без боязні. Господарі не закривались на власній половині поля, а старались тримати темп, який пропонували монегаски. Ті, щоправда, не поспішали. Перший тайм динамічним був тільки в кінці – а так була просто рутинна боротьба з малою кількістю моментів. Жуан Моутінью майстерно цілив під поперечину, кілька разів до шкіряного не добрався Фалькао – і все… "Монпельє" міг забити перед перервою, але Кабелла, опинившись на самоті перед воротами Субашіча, чомусь почав зволікати…

А на початку другого тайму "Монако" трохи поталанило: Курзава відгукнувся на навіс Хамеса Родрігеса зі штрафного і плечем спрямував м’яча по недосяжній для Журдрана траєкторії. Ролан Курбіс дуже засмутився, але закликав підопічних йти вперед. І дійсно: "Монпельє", як не дивно, тримав далі гру під своїм контролем. Монегаски до певного часу захищались спокійно, але потім був фол Абідаля на швидкому Кабеллі, коли той у штрафному майданчику почав імпровізувати. М'Байє Ньянг пробив пенальті невдало, але добре зіграв на добиванні – після 1105-ти "сухих" хвилин у Серії А молодий форвард відзначився в першому ж своєму матчі у Лізі 1.

"Паладіни" після успіху діяли вже дуже грамотно і обережно. Футболісти "Монпельє" тримали лінії, давали мінімум простору суперникам і не забували самі ще йти в атаку. Шансів у "Монако" не було навіть організувати фінальний штурм.

Чергова осічка "Монако". У команди Клаудіо Раньєрі вже був період, протягом якого вона виглядала блідо… От, схоже, знову.