Франція - результати і розклад матчів, турнірна таблиця, новини.

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 1Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 2Марсель. Стадіон: "Велодром". 52 803 глядачі
Головний арбітр: Бартоломеу Варела (Мало-ле-Бен)
Голи: Ніколя Нкулу 10, Флорьян Товен 60 - Батіст Гійом 31

"Марсель": Стів Манданда, Ніколя Нкулу, Маріо Леміна, Андре-Пьєр Жиньяк, Андре Айю, Флорьян Товен (Гаель Андонян 79), Дімітрі Пайєт, Жак Алаіксіс Ромао, Бенжамен Менді, Род Фанні, Ганеллі Імбула Ванга

"Ланс": Валентін Белон, Дімітрі Кавар, Ахмед Кантарі, Жером Лемуан (Жан-Філіпп Гбамін 34), Пабло Чаварріа, Пьєррік Вальдівія, Батіст Гійом, Лоїк Ландре, Вілан Сіпріен (Аларбі Ель Жадеяу 80), Людовік Бааль, Бенжамен Буріго (Йоанн Тузгар 70)

Попередження: Жак Алаіксіс Ромао 23, Бенжамен Менді 72, Жак Алаіксіс Ромао 75, Ганеллі Імбула Ванга 81 - Пьєррік Вальдівія 79
Вилучення: Жак Алаіксіс Ромао 75

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 3

Сила команди – то не тільки спроможність перемагати на полі, то і сила волі, боротьба з собою. Тільки сильні команди можуть з мужністю прийняти поразку і налаштуватись належним чином на наступний матч. Для "Марселя" було важливо звітний поєдинок провести з позиції сили. Після болісної поразки від "Ліона" провансальці не мали права не тільки на осічку, але й на погану гру.

"Ланс", щоправда, точно не ликом шитий. "Кроваво-золотих" зовсім не турбували почуття суперника – вони вперто намагались гнути свою лінію. Все те вилилось у чималі проблеми для "Марселя". Підсумок матчу: підопічні Марсело Бьєлси не зламались і мужньо зробили свою справу, а колектив Антуана Комбуаре зберіг своє обличчя.

"Марсель" на десятій хвилині відкрив рахунок після подачі кутового. Захисники "Ланса" не розібрались (точніше, Жером Лемуан невдало вибив м'яча – якраз на голову Ніколя Нкулу), дозволивши провансальцям погосподарювати у власній карній зоні. Але відповідь "Ланса" була швидкою і гідною: на 31-й хвилині контратака гостей завершилась тим, що м'яч після відскоку опинився у штрафному майданчику у Батіста Гійома. Бразилець хитрим рухом зробив собі щілину для удару і пробив без шансів для Манданди.

Ну а перемогу "Марселю" в другому таймі приніс Флорьян Товен, який потужним ударом під поперечину увінчав класну комбінацію (гольовий пас в активі Жиньяка). Цікаво, що заключні 15 хвилин "Марсель" догравав у меншості – через вилучення автора другого голу – але це не мало суттєвого впливу.

Свого провансальці вже не віддали. Дуже важлива перемога для "Марселя" перед поєдинком проти ПСЖ.

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 4Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 5Бордо. Стадіон "Шабан-Дельма". 16 618 глядачів
Головний арбітр: Саїд Еннжімі
"Бордо" - "Тулуза" 2:1
Голи: Марк Планю 53, Дієго Ролан 64 - Александар Пешіч 68

"Бордо": Седрік Каррассо, Феррейра Маріано, Дієго Контенто, Абду Траоре, Грегорі Сертіч, Еміліано Сала (Шейк Дьябате 84), Тома Туре, Ярослав Плашіл, Вахбі Хазрі (Юнес Каабуні 71), Марк Планю (Дієго Ролан 54), Седрік Ямбере

"Тулуза": Закарі Буше, Тонго Думбія, Жан-Даніель Акпа-Акпро, Віссам Бен Йеддер, Александар Пешіч, Урош Спаіч, Адріен Регаттен (Оскар Трехо 82), Абель Агілар, Павле Нінков, Драгош Грігоре (Етьєн Дідо 36), Франсуа Мубандже (Мартін Брайтвайт 66)

Попередження: Драгош Грігоре 15, Франсуа Мубандже 48, Жан-Даніель Акпа-Акпро 58, Етьєн Дідо 82

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 6

"Тулуза" Алена Казанови – це команда не для великої гри. Така собі сіра мишка французького футболу, яка може здивувати, але основна сутність якої – це буденність. Сьогодні "фіолетові" зазнали четвертої поразки поспіль, не залишивши своєю грою нічого, щоб могло запам’ятатись.

Після цілком робочого першого тайму, гості провалили стартових хвилин 15 з тайму другого. Коли вже рахунок був 2:0, "Тулуза" спромоглася на свою результативну атаку. Але то не був крок до спасіння. То був втішний акорд.

Для "Бордо" це дуже важлива перемога, яка дозволяє команді зберігати місце в п’ятірці лідерів. Ось головний підсумок даного матчу.

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 7Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 8Нант. Стадіон: "Божуар-Луї Фонтено". 31 893 глядачі
Головний арбітр: Фреді Фотрель
"Нант" - "Ренн" 1:1
Голи: Сільвен Арман 21 (авт.) - Педро Енріке 4

"Нант": Ремі Ріу, Кіан Хансен, Папі Місон Джілободжі, Освальдо Віскаррондо, Олівьє Веньо, Ремі Гоміс (Ітей Шехтер 82), Венсан Бесса (Алехандро Бедойя 67), Серж Гакпе, Ісса Сіссоко, Ясін Бамму, Жордан Верету

"Ренн": Бенуа Костіль, Шейх М'Бенге, Мешер, Желсон Фернандеш, Абдулайє Дюкур (Андерс Конрадссен 60), Венсан Пажо, Педро Енріке, Бенжамен Андре (Каміл Гросіцкі 69), Сільвен Арман, Хабіб Хабібу (Філіпп Хозінер 77), Ромен Данзе

Попередження: Кіан Хансен 28, Ремі Гоміс 64, Освальдо Віскаррондо 79, Алехандро Бедойя 81 - Желсон Фернандеш 14, Ромен Данзе 67

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 9

"Нант" став грізною силою у Лізі 1. Поступовий рух вперед команди Мішеля Дер Закаряна не відзначає тільки лінивий. Проблема колективу в тому, що їй банально може не вистачити ресурсів на довгу дистанцію. Організація, чіткий малюнок гри і інтелект – це добре, але сили не безмежні.

Втім, зараз про це говорити зарано. Зараз "Нант" почувається легко, старанно гнучи свою лінію. Сьогодні "канарки" зустрічались з "Ренном" – командою, яка може брати приклад саме з "Нанта". У бретонців теж є кроки вперед, але також бувають і застої.

Сьогоднішній матч напевно, обидві команди можуть занести собі до активу. Насичена гра тримала глядачів у напрузі до останньо хвилини і саме вболівальники – виграшна сторона в цьому протистоянні. Обидва тренери хотіли більшого, але обидва, напевно, погодяться, що мирова – справедливий підсумок.

"Ренн" дуже швидко забив. Господарі високо піднялись пресингувати суперника і "червоно-чорні" вміло з цього скористалися. Шейх М'Бенге зі своєї половини поля відпасував вперед, в напрямку Хабібу; африканець дотепно пропустив м'яча – і вийшла передача у вільну зону на хід Педро Енріке. Бразилець, використовуючи корпус і швидкість, свою справу зробив на відмінно.

Дуже швидко гості могли подвоїти перевагу (якби Хабібу забив з вигідної позиції), але втратили свій шанс, а потім і ініціативу. "Нант" організував справжнісінький штурм воріт Костіля і на 21-й хвилині після подачі зі штрафного від Верету Сільвен Арман зрізав м'яча у власні ворота.

Більше за правилами ніхто не забивав (Хабіб Хабібу двічі відправляв м'яча в сітку воріт Ріу з офсайду). Можна, напевно, сказати, що для обох команд одне очко – то здобуток.

1-ше листопада

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 10Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 11Метц. Стадіон: "Сент-Сенфорньєн". 17 864 глядачі
Головний арбітр: Ніколя Рейнвілл (Нім)
"Метц" - "Кан" 3:2
Голи: Модібо Майга 10, Модібо Майга 50, Флоран Малуда 88 (пен.) - Жан Кальве 65, Бенгалі-Фоде Койта 83

"Метц": Жоан Каррассо, Гідо Мілан, Флоран Малуда, Ромен Метанір, Жеремі Шоплін, Модібо Майга, Ахмед Каші (Тібо Віон 87), Кевін Лежен (Йені Атіто Нгбакото 66), Гіран Н'Дав, Хосе Паломіно, Сергій Крівец (Шейк Дюкур 78)

"Кан": Ремі Веркутр, Матьє Дюамель, Ленні Нангіс (Флорьян Распантіно 57), Еммануель Імору, Н'Голо Канте, Жордан Адеоті (Бенгалі-Фоде Койта 61), Ерве Базіль, Жан Кальве, Жюльен Фере, Дамьен Да Сільва, Ірунду Мусаву-Кінг (Аледдін Яхья 41)

Попередження: Жеремі Шоплін 57, Кевін Лежен 64
Вилучення: Аледдін Яхья 88

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 12

ПСЖ, "Бордо" і "Метц" – ці команди можна об'єднати в одну групу. За яким критерієм? За успішністю домашніх виступів. Саме ці три колективи підійшли до 12-го туру з нулем у графі "поразки" в звідній домашній турнірній таблиці. "Метцу" приємно знаходитись в компанії таких поважних команд, тож поразка в плани "темно-бордових" точно не входила. Зважаючи на хід поєдинку (на 50-й хвилині господарі вигравали 2:0), нічия Альбера Картьє теж не влаштовувала. Втім, то мало хвилювало "Кан", який продемонстрував вражаючу волю до життя. Нормандці зуміли вирівняти становище і, здавалось би, витягнули майже мертвий матч. Але... На 88-й хвилині необачний рух Алледіна Яхья - червона карточка і пенальті у ворота "Кана". Так померла надія...

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 13Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 14Генгам. Стадіон: "дю Рудуру". 14 293 глядачі
Головний арбітр: Рудді Букке (Амьєн)
"Генгам" - "Бастія" 1:0
Гол: Самбу Ятабаре 32

"Генгам": Йонас Лоссль, Баіссама Санко, Мустафа Діалло (Жеремі Пьє 78), Ронні Шварц (Юнусс Санкаре 68), Клаудіо Бове, Жеремі Сорбон, Ліонель Матіс, Лоран Дос Сантос, Сільвен Марво (Рашід Аліуі 87), Самбу Ятабаре, Крістоф Кербра

"Бастія": Альфонс Ареола, Себастьєн Скіллачі, Флойд Айте, Ряд Будебуз (Жоао Родрігес 80), Жюльєн Пальмьєрі, Матьє Пебернес, Яннік Каюзак, Крістофер Мабулу (Ервін Онгенда 55), Дрісса Діакіте, Франсуа Камано (Джібріль Сіссе 70), Гійом Жілле

Попередження: Ліонель Матіс 40 - Яннік Каюзак 57

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 15

"Генгам" в якості останньої команди турнірної таблиці приймав мешканця зони вильоту "Бастію", але то не можна було назвати матчем за життя. Приречених у Лізі 1 немає і ознаки життя подають усі. Швидше то був матч за перспективи спокійного життя. Саме "Генгам" розглядався як фаворит поєдинку, саме "Генгам" і добився перемоги. Можна не сумніватись, що бретонці кігтями чіплятимуться за своє місце під сонцем. Ну а Клоду Макелеле потрібно кріпитися. На Корсиці – зважаючи на такі результати – можливий футбольний бунт.

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 16Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 17Монпелье. Стадіон "Альтрад". 8 440 глядачів
"Монпельє" - "Евіан" 2:0
Голи: Кевін Беріго 33, Антоні Муньє 90+1

"Монпельє": Жоффре Журдран, Віторіно Хілтон, Сьяка Тьєне, Антоні Муньє, Жонас Мартен, Кевін Беріго (Джамель Бакар 87), Лукас Барріос (Сулейман Камара 67), Морган Сансон, Абдулхамід Ель-Каутарі, Жамель Саіхі (Жоріс Марво 76), Матьє Деплань

"Евіан": Бенжамен Леруа, Джакаріджа Коне, Єльцин Техеда (Мілош Нінкович 46), Седрік Барбоза (Ніколя Бенезе 63), Альдо Ангула, Даніель Васс, Юссуф Сабалі, Седрік Камбон, Нікі Біллі Нільсен (Джанні Бруно 73), Олівьє Сорлен, Йеспер Йулсгор

Попередження: Кевін Беріго 64, Матьє Деплань 90+3 - Єльцин Техеда 30

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 18

Є життя і поза "ла Моссоном". "Монпельє", переживши ряд болісних поразок, вперше після втрати можливості грати на рідному стадіоні добився звитяги. Символічно, мабуть, що забив "Евіану" Кевін Беріго – гравець, який з савойським колективом пройшов через всі кола пекла.

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 19Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 20Ніцца. Стадіон "Альянц Рівьєра". 15 677 глядачів
"Ніцца" - "Ліон" 1:3
Голи: Грегорі Пюель 51 - Стід Мальбранк 64, Александр Лаказетт 80, Александр Лаказетт 90+4

"Ніцца": Муе Хассен, Карлос Едуардо, Ерік Ботеак, Алассан Плеа, Грегорі Пюель (Венсан Козьелло 71), Жордан Амаві, Ллойд Палюн, Нампаліс Менді, Матьє Бодмер (Кевін Гоміс 46), Ромен Женеву, Альберт Рафетраніана

"Ліон": Антоні Лопеш, Анрі Бедімо, Мілан Бішевац, Александр Лаказетт, Крістоф Жалле, Стід Мальбранк, Набіль Фекір (Бакарі Коне 82), Клінтон Н'Жі, Самуель Юмтіті, Корентін Толіссо, Арнольд Мвуемба

Попередження: Нампаліс Менді 30, Ллойд Палюн 40, Ерік Ботеак 44 - Крістоф Жалле 55, Набіль Фекір 78

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 21

Клод Пюель двічі минулого сезону програв "Ліону" Ремі Гарда. Сьогодні тренер планував зігнати злість на Юберові Фурньє і перервати вражаючу безпрограшну серію своєї колишньої команди. Але "Ліон" просто сильніший – хто б не керував цим колективом. Сьогодні "ткачі" добились вольової перемоги, пропустивши у другому таймі. Тож мсьє Пюель мусить змиритися і шукати можливості для самореалізації в матчах з іншими суперниками.

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 22Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 23Лілль. Стадіон: "Пьєр Моруа". 36 170 глядачів
Головний арбітр: Бенуа Бастьєн (Метц)
"Лілль" - "Сент-Етьєн" 1:1 ВІДЕО
Голи: Мікаель Фрей 16 - Макс-Ален Градель 60

"Лілль": Венсан Еньяма, Себастьєн Коршья, Ідрісса Гана Гейє, Ронні Родлен (Райан Мендеш 68), Мікаель Фрей (Нолан Ру 86), Сімон Кьяер, Маркуш Лопеш (Марвін Мартен 43), Папе Ндіайє Суаре, Ріо Мавуба, Марко Баша, Дівок Орігі

"Сент-Етьєн": Стефан Рюффьє, Кевін Теофіль-Катерін, Макс-Ален Градель, Бенжамен Корньє (Аллан Сент-Максімен 13), Ріккі ван Волфсвінкель (Мевлют Ердінч 75), Фабьєн Лемуан, Ромен Амума (Флорентін Погба 90), Лоїк Перрен, Мустафа Байал Салл, Франк Табану, Ісмаель Діоманде

Попередження: Папе Ндіайє Суаре 76, Мікаель Фрей 83 - Мустафа Байал Салл 36, Ісмаель Діоманде 42
Нереалізовані пенальті: Дівок Орігі 72 - Макс-Ален Градель 84

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 24

Так буває… У "Лілля" нічого не виходило в матчах проти "Генгама", "Ренна", а тут, в боротьбі з "Сент-Етьєном", у якій "догам" не віщували нічого хорошого, команда видала досить якісну гру. Холоднокровно, наполегливо, впевнено – це був "Лілль", близький до своїх кращих зразків. Проблема тільки в тому, що "доги" згрішили не реалізацією (особливий привіт Орігі за нереалізований пенальті), а "зелені" забили гол чи не з єдиної більш-менш осмисленої своєї атаки. Грою, звісно, Рене Жирар має бути задоволений (особливо молодим Мікаелем Фрейєм, який і гол забив, і пенальті заробив), але результат не найкращий.

Справедливості заради варто сказати, що "Сент-Етьєн", взагалі, міг виграти, якби Градель на 84-й хвилині реалізував пенальті (досить, до слова, сумнівний пенальті). Але то вже було б верхом несправедливості.

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 25Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 26Лорьян. Стадіон "Ів Аленма - Ле Мустар". 15 652 глядачі
Головний арбітр: Олівьє Тюаль
"Лорьян" - "Парі Сен-Жермен" 1:2 ВІДЕО
Голи: Рафаель Геррейро 42 - Едінсон Кавані 60, Жан-Крістоф Баебек 69

"Лорьян": Бенжамен Леком, Ламін Коне, Венсан Ле Гофф, Ян Жуффр (Жіль Суну 74), Джордан Айю, Рафідін Абдулла, Рафаель Геррейро (Дідьє Буанга 82), Валід Меслуб, Ламін Гассама, Йоанн Вактер, Валентін Лавін (Бенжамен Жанно 67)

"Парі Сен-Жермен": Сальваторе Сірігу, Тьяго Сілва, Йоан Кабай (Марко Верратті 62), Маркіньос, Лукас Моура (Блез Матюіді 74), Тьяго Мотта, Едінсон Кавані, Серж Орьє, Лука Дінь, Езекіель Лавессі (Жан-Крістоф Баебек 62), Хавьєр Пасторе

Попередження: Рафідін Абдулла 29, Ян Жуффр 73

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 27

Минулого туру ПСЖ легко розправився з "Бордо". В турі же звітному столичні добряче намучились із "Лорьяном", переламавши хід поєдинку, який складався для ПСЖ дуже погано, в другому таймі. Тут така справа… Перемога є? – Є. А кожного туру балувати глядачів легкістю і видовищем… Вибачайте, то футбол, а не цирк. Зараз всі сміливі і всі хочуть вигравати. Сварити ПСЖ за невиразну гру можуть хіба що дуже прискіпливі вболівальники.

"Лорьян", звісно, - колектив з когорти аутсайдерів. Але це не означає, що "рибалки" не вміють боротись. Ще й як вміють, особливо на своєму полі. Тому вирвана вольова перемога на "Ів Аленмі" – дорогого коштує.

ПСЖ за всіма статтями пограв перший тайм. Була вражаючою навіть статистика: "Лорьян" переважав фаворита в кількості ударів в чотири рази. Але брали "мерлузові" не тільки кількістю, але й якістю. Атаки "Лорьяна" таїли в собі серйозну небезпеку для воріт Сірігу. Показовим моментом було те, що частенько "рибалки" біля володінь ПСЖ опинялись в чисельній більшості. В результаті, сміливість і завзяття "мерлузових" принесли їм успіх на 42-й хвилині. Лавін, який подав на дальню стійку, Айю, який технічно прийняв м'яч і витримавши гросмейстерську паузу, відпасував на Геррейро, і, власне, сам португалець, який завдав точного і сильного удару, організували і довели до логічного завершення чудову комбінацію.

Лоран Блан мав багатенько роботи в перерві. Парижанам потрібно було змінювати абсолютно все: від настрою, до тактики. До честі гостей, вони змогли вийти сухими з води. Після перерви чемпіон додав в темпі і "Лорьян" посипався. Спочатку "мерлузових" ще рятував Леком (класні два сейви на стартових хвилинах тайму), але потім капітулював і він. Власне, вина голкіпера у другому голі: Бенжамен вибіг на перехоплення довгої передачі від Верратті, але прогадав. Баебек легко проштовхнув м'яча далі – повз голкіпера – і з гострого кута вразив порожні ворота. Ну а перший гол Леком пропустив від безсилля: з першим "тичком" Кавані голкіпер впорався, але з добиванням уже не міг зробити нічого. Ось так ПСЖ і виплутався, записавши до свого активу три дорогоцінні очки.

Добре для Лорана Блана, що все склалось саме так. Хоча, склалось – то не зовсім підходяще слово. Парижани власноруч звершили свою долю. Тепер можуть спокійно готуватись до АПОЕЛа.

31-ше жовтня

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 28Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 29Монако. Стадіон: "Луї ІІ". 5 488 глядачів
Головний арбітр: Себастьєн Десьяж (Сент-Етьєн)
"Монако" - "Реймс" 1:1 ВІДЕО
Голи: Ува Ечіджіле 20 - Бенжамен Муканджо 80

"Монако": Даніель Субашіч, Фабіньо, Рікарду Карвалью, Бернарду Сілва (Жоау Моутінью 62), Яннік Феррейра-Каррасо, Валер Жермен, Ува Ечіджіле, Жоффрей Кондогбіа (Абубакар Камара 84), Антоні Мартіаль (Ласіна Траоре 73), Андреа Раджі, Жеремі Тулалан

"Реймс": Джонні Плесід, Мохамед Фофана, Франк Сіньоріно, Антуан Дево, Одаїр Фортес (Гаетан Курте 79), Прінс Оньянге, Гаетен Шарбоньє, Дієго Рігонато (Ніколя де Превіль 71), Мікаель Такальфред, Давід Н'Гог (Бенжамен Муканджо 62), Антуан Конт

Попередження: Жоффрей Кондогбіа 69 - Гаетен Шарбоньє 61, Мохамед Фофана 76

Ліга 1. 12-й тур. Марсель тримає лідерство - изображение 30

Звільнення Клаудіо Раньєрі з "Монако" – дуже складне питання. Багато там підводних течій. Однак з кожним туром, з кожним днем Леонарду Жардім утверджується в ролі спасителя; в ролі того, хто змушує усіх не байдужих до долі "Монако" забувати італійця. "Монако" зводиться на ноги і подає, в принципі, досить великі надії.

Монегаски грають в сучасний, прогресивний футбол. Леонарду Жардім вимагає від своїх підопічних максимальної самовіддачі в будь-якій ситуації. Разом з високою організацією гри та ретельним підходом до кадрового питання, то робить португальця справжнім натхненником колективу. Сьогодні, щоправда, "Монако" не переграв "Реймс". Але цю нічию можна вважати нещасним випадком, так як перемога була втрачена на рівному місці.

Не можна сказати, що "Реймс" – проста команда; то команда настрою, до якої потрібен особливий підхід. Монегаси дуже спокійно будували свою гру, методично наступаючи на ворота Плесіда. А як тільки-но м'яч опинявся у шампанців, господарі вмикали пресинг і не давали супернику розвернутися. Для "Реймса" то була дуже важка гра і логічно, що шампанці досить швидко пропустили. "Монако" організував широку атаку: пасом з центру підключили на фланзі Жермена, той зряче виконав простріл на дальню стійку на Сілву; захисник, класно прийнявши шкіряного, віддав на колегу по амплуа Уву Ечіджіле, який точним ударом з гострого кута довів корисність підключення оборонців до наступу.

Більше господарі не забивали, хоча один тільки Антоні Мартіаль втратив як мінімум три вірні нагоди (ех, не таланить нападнику). Але то до певного часу сприймалось якось навіть грайливо. Леонарду Жардім не міг собі уявити, що його підопічні не відіб’ються від неагресивних спроб шампанці. Але не відбились. Монегаски захопились наступом і не встигли перебудуватись. "Реймсу" то дозволило провести стрімку контратаку, в ході якої Ніколя де Превіль віддав розірізний пас на Бенжамена Мукаджо, а камерунець спокійно переграв Субашіча.

Дуже прикра для монегасків втрата очок, але трагедії з неї Леонарду Жардіму робити не потрібно. Потрібно просто з цього матчу винести урок.