"Карпати" боротимуться за свої права


Генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов заявив, що клуб боротиметься за свої права й надалі

"Карпати" боротимуться за свої права


Щойно завершилося майже тригодинне засідання Апеляційного комітету ФФУ. Троє членів комітету проголосували за відхилення апеляції "Карпат". Один член комітету голосував за її схвалення.

Генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов заявив, що клуб боротиметься за свої права й надалі. "Можливо, ми звернемося в Спортивний суд в Лозані, можливо, це буде цивільний суд в Києві. Так чи інакше, цю справу просто так ми не облишимо. Про подальші кроки, думаю, ми повідомимо в понеділок на масштабній прес-конференції" - повідомив гендиректор клубу.

На засіданні комітету "Карпати" представляли головний лікар Ростислав Пастушенко, керівник юридичного відділу Вадим Ладницький та генеральний директор Олександр Єфремов. Від "Металіста" були присутні заступник генерального директора Євген Красніков та керівник юридичного відділу. "Карпати" також захищав представник профспілки "Футбол України" Юрій Войнов.

КДК представляв Милетій Бальчос.

До слова, пан Бальчос запропонував командам домовитися про дату перенесення матчу. "Металіст" відмовився. Про це Інформаційному центру ФК "Карпати" повідомив юрист клубу Вадим Ладницький.

"Заступник голови КДК Бальчос не підтримував рішення КДК. В нього була пропозиція до обох клубів: дати їм термін (10 хвилин) для того, щоб ті домовилися про дату перегравання. Якщо про дату домовитися не вдасться - її мало б визначити або Бюро ПФЛ або КДК. Представники "Металісту" не мали жодного бажання домовлятися і взагалі поводились зверхньо, принаймні, мені так здалося. Вони також не вважали, що в "Карпатах" була епідемія" - повідомив керівник юридичного відділу ФК "Карпати" Вадим Ладницький.

"Нас намагався захистити представник профспілки "Футбол України" Юрій Войнов. Зокрема, він посилався на статттю 43 Конституції України, де йдеться про те, що кожна людина має право на нормальні умови праці. Саме ж голосування тривало недовго. Голова комітету повідомив, що рішення КДК залишилося в силі. Мотивація рішення Апеляційного комітету буде оприлюднена сторонам протягом 5 днів".

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Fer@s (Киев)
ух Долб*бс*ий красавец, помогает как может перед выборами на евро 2012....... теперь в спорт. суд лозанны собирается. Молодцы ничего не скажеш, сразу видно что ему ............ Просто нету слов большое спасибо Львов что еще больше понизили нашы шансы, огромное спасибо.........бл* Подождал бы хоть, после выборов судитесь где хотите и с кем хотите, ну...... нету слов
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 157
Fer@s (Киев)
ух Долб*бс*ий красавец, помогает как может перед выборами на евро 2012....... теперь в спорт. суд лозанны собирается. Молодцы ничего не скажеш, сразу видно что ему ............ Просто нету слов большое спасибо Львов что еще больше понизили нашы шансы, огромное спасибо.........бл* Подождал бы хоть, после выборов судитесь где хотите и с кем хотите, ну...... нету слов
Ответить
0
0
Kasparov (Lvov)
Admin Chto Vu tormozite.Uze press konferncija po delu Karpat davno zakonchilas a u Vas na sajte 0 informacii
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів) Да ммм. Крапаль переборщили. )))))) А Метал - щастя, здоровля, і многая і благая літа! В перід і з музикою! Є можливість, є час і є хотіння - ласкаво просимо. Маю надію, що ми доживемо до тих часів, що всі футбольні питання будуть вирішуватись тільки на футбольному полі.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 27.03.07 16:34 ну всьо - то вже цілі статті виходять. Робота закінчується і я почалапаю додому. На кінець зауважу, тільки до пункту 2). Це все високопарні слова, які зручно говорити, сидячи за столом і виставивши ноги на стіл. Героїв ні з себе ні з футболістів робити не потрібно. Якщо по темі, то вважаю, що саме ФФУ з Суркісом зробила помилку. Гра повинна була б відбутись. А судячи з тону Металіста - там не дивляться на гру - тільки би в КУЄФА. П.С. але СУРКІС таки ЖИД!!!
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
За що отримують гроші тренера молодих футболістів? За що отримує гроші п. Іщенко, якщо у нас фактично грає 11 футболістів? Чому у нас немає заміни? До яких пір в нас буде купа вічноперспективних пацанів, які не можуть навідь приблизно підійти до основи? І найголовніше: ХТО ЗА ЦЕ БУДЕ ВІДПОВІДАТИ? 4. Я так зрозумів, що Диміня займається селекцією, томущо він не довіряє п. Іщенкові?!?! Тоді навіщо запрошувати тренера, якому не довіряєш? МАРАЗМ КРІПНЕ! 5. Точно, я повторюсь: наш футбол (як і наша держава) серйозно хворі. І паціент скоріше мертвий ніж живий. І тягнуть за вуха певні клуби. Це є факт. І буде воно ще досить довго. Тут револючія не допоможе - занадто великі бабки залучені. І нічого ми з цим не зробимо. Тут хіба еволюційний процес допоможе. По трохи. Варіанту іншого немає. Прем"єр-ліга? Суркіс не підпишеться. і на тому робота закінчиться. Коротше, я дуже сильно сумніваюсь, що хтось захоче поділитись своєю владою. Але на полі вони безсильні. Команда грає на стільки - на скільки вона може. Рівень гри залежить від тренерів, функціонерів тощо. Так можуть засудити, можуть з боку щось кричати. Але гра команди залежить тільки від неї! І якщо вона буде ГРАТИ, то результат буде. Ват і все. А про страусів то.... знаєш, в дані ситуації треба бути справжнім бійцем. Тільки битись треба на полі, а не влазити в то багно і сваритись на тему "сам дурак", "ми такі ображені", "Суркіс - ж....".
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів) 1. Цікаві ти позиції знаєш: "заворотній бек" - це типу той, що за воротами бігає? Або "начверть захисник" - тоді на 3/4 він що?))))))) Квотербеки бігають, на скільки я знаю, в американському футболі. Суть не в тому. Це типу така ситуація: Думаємо з жінкою купити автомобіль. Я хочу АУДІ А6. А вона каже капусти немає. Купуємо пральну машину. Купили. І що? маю пральну машину, а я хотів АВТОМОБІЛЬ. Мо тре було купити А4? Так і в даній ситуації: а нах... тренеру "начверть захисник", якщо йому потрібен "заворотній бек"? БРЄД і МАРАЗМ - це, що мені приходить на думку. Прям як в совдепії - робити, аби робити. А змісту - 0. 2. Ось і я думаю за Карпати. Я хочу, щоб Карпати були найсильнішим клубом в Україні і в Європі. Щоб НАС боялись. Але це потрібно доводити на футбольному полі. Всім функціонерам, тренерам, власнику, особливо футболістам треба ПАХАТИ, вчитись і ПАХАТИ, ломатись, битись, ще раз вчитись і ПАХАТИ. Тоді можна було б чогось досягнути і доказувати, що ми сильніші на ПОЛІ! Та, мажна програти, може щось не виходити, можуть судді засуджувати, але грати потрібно до кінця, до останньої хвилини. Грати треба! А зарас як? Якісь тупорилі відмазки, наїзди невідомо на кого, плакання, що ми такі бідні! І що таке клуб? Дим якраз представляє клуб. Ні ти, ні я. На мою думку в дані ситуації потрібно було поставити крапку дуже давно. Заспокоїтись. Сказати: Ми з рішенням не погоджуємось. Свою правоту і силу докажемо на футбольному полі. І питання закривається. А не погрожувати невідомо кому, невідомо за що. 3. Ну ось починається. Яка різниця. Добре - за короткий період часу захворіло 10 чоловік. Якщо ж би, ну трохи за довший період, зломались би 10 чоловік. Коротше: в лазареті одночасно опинилось би 10 чоловік в один час. То що, вже по твоєму не форс-мажор? Тоді я щось не розумію. Тут 10 чол не грає і тут 10 чоловік не грає? Яка різниця? Як можна допускати до того, що немає ким грати?!?! Відповідно за що отримуєть гроші наші, так би мовити, скаути? За щ
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 27.03.07 15:29 це ти про що?
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів) Агой, троха не змістилося!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Про крокодилячі сльози. А в мене складається, що ти таке як раз і пропонуєш - страусячу позу. Принцип мая хата зкраю. Навпаки: нехай Карпати судяться, якщо навіть і такий суд не задовольнить вимоги клубу - буде зафіксований такий прецедент. А то в нас в одному випадку форс-мажор а в іншому не форс-мажор. А хто це вирішує? Сафіулін подивився на довідки - фор-мажор. Суркіс відіслав на годину лікарів до Львова - ті йому принесли аналізи одного Батішти, Суркіс понюхав - нє не форс-мажор.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 27.03.07 14:25 1. нє ну ти мене замучив. Ти з мене нотаріуса робиш, який кожне слово має пояснювати згідно з тлумачними словниками. Дорадче слово - означає ситуацію: тренер:"команді треба лівого заворотного бека"; Президент: "нема бабок, але можу купити отого начверть захисника"; тренер: "та нехай буде". І звичайно гравців купляє Рінат, а Мірча на полі кидається шапками. 2. Я не казав, що ти не маєш права висказувати те, що тобі не опдоюається. Я намагаюсь зрозуміти що тобі не подобається конкретно. Мені теж багато чого не подобаються. В мене просто складається враження, що в тебе все зводитьсядо "поганого" Дима. при чому часто без аналізу того в якій ситуації клуб. А мені Дим пофіг. Я намагаюсь думати власне з позиції клубу. 3. Якщо б це були травми, я б плакав. Але тут зовсім інша ситуація. Якщо в колективі вірусне захворювання, не може відповідальний керівник вигнати кого попало на поле. Це форс-мажор. Таке буває раз на 5 років. 4. Так ти ж критикуєш Димінського, бо він бачте сам займається контрактами. Я тобі і нагадую ситуацію з Маркевичем. Пам"ятаєш тодішні виступи Димінського, "Макревичу карт-бланш, він сам складає графік зборів, сам купляє гравців..." і т.д. Забув? Дим тоді напевно так само думав як ти. 5. Я не говорю конкретно про Карпати. Карпати зараз просто під руку попали. Я говорю взагалі що український футбол на сьогодні "прихватизовано". Конкуренції і не намічається, вона подавляється. Тільки три тури зіграли і в кожному скандал навколо суддівства в матчах з лідерами. Ярославський в перший день конфлікту гордився тим, що Ахметов став на його стороні. А пам"ятаєш як він хотів скидати Сафіуліна. І що де тепер ті воплі? Ахметов вже проти. То як впливають? А як Суркіс може не впливати на рішення ПФЛ? Він будучи співвласником Динамо.... де таке допустиме? 6. див.5) 7.на полі силу повинні доводити команди. Але в нас футбол вже давно не просто гра. Про крокодилячі сльози. А в мене складається, щ
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів) 1. Так все ж таки, хто вирішує, кого купляти: Хуан чи Франк, Роман чи Жозе, Рінат чи Мірча? І що таке дорадчий голос? 2. Чи я не маю права висказувати речі, які мені не подобаються, оскільки, в мене намає жодних прав на клуб? 3. Про яку ти трансферну політику говориш, коли вилетіло 10 гравців, і вже немає ким грати? Це хіба не трансферна політика, а ще один доказ недолугості наших керовніків. 4. Чому ти знову говориш за часи Маркевича? Чи твоїм принципом є "аби не гірше"? Чи може рухатись до кращого? 5. Яким методом п. Суркіс і п. Ахметов можуть впливати на гру ФК "Карпати" (Львів)? Чи п. Ахметов розробляє трансферну політику Карпат? Чи п. Суркіс розробляє план гри, а п. Сафіулін проводить тренування Карпат? 6. Яким методом п. Суркіс та п. Ахметов недопускають інші клуби до ЛЧ? Чи тим, що в них кращі гравці? Чи тим, що в них кращі тренери? Чи тим, що в них краща матеріальна база? Чи тим, що інші команди не вміють грати в ФУТБОЛ? Чи інші власники не хочуть закидувати таке бабло в футбол, як вищевказані особи? Так, є питання судівства. Але, якщо одна команда краща за другу, то ніякий рефері не допоможе! 7. Де ти вважаєш, команди повинні доказувати свою силу: на футбольному полі чи в кабінетах чиновників? і останнє: Чи в футболі досягне той, хто себе жаліє, чи той, хто, незалежно від обставин, буде пахати, і відпрацьовувати на всі 200%? Дай собі відповідь на усі поставлені питання, і зрозумієш, що тут до чого! І найголовніше: Рюмсання та пускання крокодилячих сліз - це участь слабих. До цього моменту, команда Карпати ніколи не плакала і не пускала крокодилячих сліз! А тепер.......
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
((Так немає чого валити на Сурків і Ахметів, того, що наші орли не можуть попасти з двох метрів у ворота, забити пенальті. )) Так а я що спорю??? Я ще раз повторюсь "м"яч круглий". Я звинувачую прихватизацію ФФУ і ПФЛ цією братвою. В результаті інші клуби є статистами в нашому чемпіонаті - вирішують якісь свої локальні завдання. І більшим злом вважаю саме Суркіса. Останній конфлікт, який перекинувся на вболівальників, на клуби - виключно вина теперішнього стану речей, бо можна сперечатись до посиніння про прецеденти переносів матчу, але юридично я вважаю Карпати ВСЕ правильно зробили - подали документи в ПФЛ, яка є ОРГАНІЗАТОРОМ змагань і ці документи були прийняті. Не знаю, що там почалось в ПФЛ як вони домовлялись, але саме СУРКІС використав цю ситуацію в боротьбі з Сафіуліним - в результаті матч став великою авантюрою в якій заручником стали ми - вболівальники і Харкова і Львова. По останньому абзацу - я не сперечаюсь зовсім. За єдиною різницею наш чмпіонат тільки формується як конкурентоздатний і ... так знову киваю на Ахметова і Суркіса. В на счемпіонат став - чемпіонатом двох клубів. Інші не можуть і не ЗМОЖУТЬ найближчим часом підтягнутись до них, бо все схвачено - є два представники в Лізі - і як раз два клуби які постійно там грають і заробляють там гроші. Як ти думаєш вигідно їм підпускати когось до зони Ліги чемпіонів, щоб позбутись просто навіть прибутку за участь в Лізі. Питання думаю риторичне.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 27.03.07 12:18 ((Так, що, тренер вказує відповідним людям, що йому треба.)) от власне. Тренер пропонує які йому позиції треба укріпити, але тренер ніде знову ж крім Британії не займається трансферами. Я думаю, що звичайно погодження з тренером щодо кандидатур є, але трасфери - не робта тренера. Сподіваюсь цей пункт ми вияснил - я так бачу що ти намагаєшся все прив"язати до Димінського, а я вважаю, що така ситуація є у всіх європейських клубах. Можна говорити про якість цієї трансферної політики, але просто тупо гнати "а чого це він трансферами займається" - та тому що гроші його, тому й займається. Я тому й був всіма руками за ВАТ"Народна команда...", бо це так само європейська практика щоб хоч формальну участь в політиці клубу брали участь вболівальники за посередництвом розпорошення певної кількості акцій між вболівальниками. тоід б ти так міг ще сказати - а зараз " ізвольтє". ((Тепер про тактику. Ви, шанований стратег та знавець справ в Карпатах, напевне забули, як п. Іщенко найкраще розлабляється? І як він ставиться до думки п. Димінського?)) Розкажіть "О Чінгачгук!!!". Ви і не можете нічого доводити, бо користуєтесь чутками. Якщо б Іщенко не хотів працювати з командою - він би вже пішов. Які в них там відносини не нам з ВАМИ судити. Єдине, що я можу сказати з виступів Іщенка - це знову ж таки, що по трансферах він має дорадче слово. Але я тут хочу сказати, що тим не менше я ЗАДОВОЛЕНИЙ на сьогодні трансферною політикою клубу і з болем згадую часи коли в Карпати грали половина складу югославів і негрів. Мені було противно ходити на ту команду. Зараз - приємно.Бо грають переважно свої карпатівські вихованці. Що, когось не задовільняє це? І згадай попередній "прихід" Маркевича, як йому дали тоді карт-бланш в трансферах. ТОді в зимове міжсезоння понаїзжали якісь словаки, югослави, румуни - з них ніхто ніде не заграв. що повторення комусь хочеться? ((Так немає чого валити на Сурків і Ахметів, того, що наші о
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Чи Суркіс може заборонити гравцям Карпат ГРАТИ в ФУТБОЛ, виходити на поле і ВИКЛАДАТИСЬ до КІНЦЯ? Так при чому тут Суркіс з Ахметовим? Чи вони можуть заборонити нам приходити на футбол? Та хіба ні. Тому проблему треба шукати в собі! Коли наші команди почнуть РЕАЛЬНО грати в футбол, відпаде проблема Суркісів, Ахматів, Димінь і подібних з ними! П.С. Будь-ласка не перекручуй моїх слів: тоді я говорим за примарне ВАТ! П.П.С. Не прирівнюй свій стиль вболівання до інших! Як що ти кричиш "ВІВЦІ", то є твоєю проблемою! Нічого - перейде! Не переживай! П.П.П.С. Я вболіваю за "КАРПАТИ", і завжди буду! Але мені боляче дивитись на те, що зарас робять певні люди з ними!
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів) Так, дуже цікавий лік-без про менеджерів, тренерів і президентів. І одразу постає питання: чи ви, шанований спеціаліст у діяльності клубів усієї європи, хочете мені сказати, що Предраг приходить до Фабіо, і повідає якиго футболіста тре купити, чи може навпаки? Чи Хуан проходить до Франка? Ні, немає питань, що в таких клубах, немаловажну річ має ім"я гравця, оскільки воно приносить дуже великі "суміжні" доходи. Так, що, тренер вказує відповідним людям, що йому треба. Тепер про тактику. Ви, шанований стратег та знавець справ в Карпатах, напевне забули, як п. Іщенко найкраще розлабляється? І як він ставиться до думки п. Димінського? І як п. Димінський на "підвищених" тонах розмовляє з п. Іщенком? Вас не наводить ні на яку думку ці запитання? Ну якщо ні, то сорі, я не збираюсь нікому нічого доводити! По грі Карпат. Точно. "Футбол, це така штука, коли по полі бігають 22 гравці за одним м"ячиком, а виграють і так Німці" (Г.Лінекер). Так немає чого валити на Сурків і Ахметів, того, що наші орли не можуть попасти з двох метрів у ворота, забити пенальті. То вже хіба проблема гравців, тренерів, які цих гравців випускають і власника, який цих гравців тримає в команді! Ну і наша, коли ми дивимось на це! По чемпіонаті. Ти повністю правий, що наш футбол (що там казати - уся наша країна) дуже сильно хворий. Це факт. Але завжди кивати на Сурка і Ахметку, це ж признак, по визначенню, слабших, які, окрім кивання, нічого не можуть показати. Футбол треба показувати на футбольному полі, а не в якихось закулісних іграх. Виходити і показувати. Чому в Англії, Німеччині, Франції, Іспанії, Італії, Бельгії, Голандії стадіони повні? Та тому, що футболісти виходять на поле і ГРАЮТЬ, незважаючи ні на що ГРАЮТЬ. У них також є проблеми, скандали, але футболісти ГРАЮТЬ і ВИКЛАДАЮТЬСЯ до КІНЦЯ в будь-якій ситуації. А в нас що? Сварки, крики, проблеми, двіжуха, якісь закулісні ігри. А футбол де? Чи Суркіс може заборонити гравцям Карпат ГРАТИ в ФУТБОЛ, виходити на поле і
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
А на рахунок стартового складу - це все типу "бабка казала". Звичайно вплив Дим має, але Іщенко не виглядає на затравленого кролика.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 27.03.07 11:01 1. "вах-вах-вах" - це майже по-суркісівськи. Якщо ти зауважив я говорив про таких горе-вболівальників як ти. По стадіону ти тоді "розігрівся" і обіцяв якщо мер віддасть клубу в оренду стадіон - подаш в суд. ЛЬВІВ ЧЕКАЄ!!!! 2. Не на всі питання, а на конкретний твій пост el torro (Lviv) 26.03.07 18:09, бо я не вірю що в тебе такий вік що ти піском асфальт посипаєш, тому такі пости розцінюю тільки як неадекватність опонента. далі пдіпункти: а) я вже написав, що наш фуьтбол перетворюється в ТзОВ "Суркіс-Ахметов". Вся боротьба між ними - це так для очей. Більше того скажу: підозрюю, що "призначення" клубу в КУЄФА" так само відбувається між ними. Це тільки припущення моє - повторюсь, бо зараз почнеться.... Реально йде своєрідний міжсобойчик. І коли є "зарвавшийся" читай Димінський - вони об"єднаються. Тому заважають дійсно Суркіс, Ахметові "горе-вболівальники". Взагалі порятунком буде для українського футболу - той момент, коли Суркіс повернеться в своє Динамо. 3.це футбол, а не конвеєр. М"яч круглий. 4. За винятком англійської премєр-ліги - всюди президент є менеджером клубу. Тільки в Британії тренер є менеджером і має можливості укладати договора. МАВ БИ ЦЕ ЗНАТИ!!! В нас в Україні ти не назвеш такого клубу в якому През би не замикав на собі трансфери і господарство клубу. І в наших реаліях це правильно. Приклад??? Почитай статті трансфери Динамо і Шахтаря - і там і там по питаннях трансферів відповідають Президенти клубів. І в Мілані і Барсі і в Реалі трансферна політика замикається на Президентові. шевченка в Мілан брав Берлусконі а не Дзакероні(тодішній коуч) і навітьв Челсі його брав скоріше Абрамович( хоча для Британії згоден - це ненормально). Трансфери Барси веде не клуб а не тренер. В Реалі Капелло тільки відчислює гравців, трансферами же займається Міятович - теперішній директор по-чомусь. В нас колись Маркевич займався трансферами - дякую, більше не бажаю такого. А на ра
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів) Вах вах вах. Які ми щирі вболівальники. Перш за усе, тоді я говорив не про стадіон, а про якусь віртуальну структуру, типу ВАТ. Так що не плутай. Тепер по пунктам: 1. Не суди по собі, як інші люди вболівають. Відкрию тобі очі: якщо ти такий, то у світі є багато інших людей, які ніколи ТАК не вболівають. Не повіриш, але факт. 2. Чому ти на усі питання відповідаєш: "сам дурак", "подивись на інших". А може краще подивитись на себе спочатку? Може краще у сабе спочатку навести лад, а пізніше усім розказувати, як тре жити? Диміня розказував, що хоче у Львові зробити команду європейського рівня. Я в цьому його підтримую руками і ногами! Але, чому мішає йому в досягнені цієї цілі Суркіс ча Рінат? Я щось не розумію! Чим вони заважають йому створити НОРМАЛЬНУ команду з нормальною інфраструктурою? Чому усі проблеми у нашому футболі скидують лише на Сурка і Ріната? Так, рефері підсуджують! Так, зара Динаму тягнуть за вуха! Але, при чому тут інші клуби? Сідайте і працюйте! З Шахтою і Динамою команди грають лише по 4 матчі за сезон. Це є лише 12 очок за сезон. Чому відрив між другою та третьою командою вже становить 16? То може грати тре, а не соплі розпускати? 3. В чому Суркіс та Рінат мішає Карпатам грати в ЧУ чи КУ? Може ти ще скажеш, що вони винні в тому, що Карпати програли Зорі, Львову і не виграли в Металурга Д і програли Чорноморцю? Чи може просто елементарний непрофесіоналізм гравців, тренерів на чолі з Диміньою? Що скажеш? 4. Назви мені будь-ласка хоча б один нормальний клуб, в якому презес займається усім: від підписання контрактів до виставляння стартового складу на гру? Чи Хуан Лапорта в Барсі? Чи Галіані в Мілані? Чи Абрамовіч в Челсі? Чи Рінат в Шахті? Є в нас один Суркіс молодший, але подивись до чого доїхала Динама? Ти хочеш такого ж Карпатам? Тоді який же ти вболівальник Карпат?
Ответить
0
0
Павел Черепин
2 IRON (Днепропетровск) 26.03.07 14:46: >Павел, скажите, предпринимаются ли какие либо шаги >руководством, администрацией по обеспечению защиты сайта? >Или вы считаете нынешний уровень достаточным? >А последний абзац любопытен. Можно ж было и проще сказать - >Троллейбус, за балабольство - получишь в репу. 1. Мы ввели ряд дополнительных ограничений и фильтров, сейчас тестируем. Кстати, отдельное спасибо форумчанам, подкинувшим ряд толковых идей. 2. Ну зачем так утрировать. У меня с детства обострено чувство справедливости :) так что на несправедливые обвинения готов аргументировано отвечать, а со справедливыми - соглашаться и исправляться. Другое дело, если это все было из серии "аби написАти"... тогда встреча действительно не имеет смысла.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 26.03.07 18:09 я тебе пацаном не називав. Те що в тебе фантазія буйна це я давно знаю. Пам"ятаю, що ти грозився що в суд подаш на міську раду, якщо та в оренду віддасть стадіон Україна. Вже попередні оренда укладена - готуєшся подавати в суд?? Поінформуй. А взагалі на жаль таких як ти горе-вболівальників у Львові досить, логіка - перед стадіоном і до матчу на груді сорочку рвати "да я да ми..." а на стадіоні кричати "ВІВЦІ". Подобається як Суркіс світиться... Так вболівай за Суркіса. Особисто я переконуюсь, що наш чемпіонат перетворюється на ТзОВ Суркіс-Ахметов. Димінському респект!!!
Ответить
0
0
Kip (Харьков)
Неужели Дым настолько туп и жаден что немог дать бабла на операцию Юрчишину ;( Чтото аж неверится что он такой на всю голову отмороженный. Львовяне этой истории можно верить или это провокация?
Ответить
0
0
бандюк (Горловка)
Братья, как это все уже достало!!!! мы не говорим о футболе, не наслаждемся игрой, которую любим, а только ищем правых и виноватых! Мне кажется, что наступил в этом году серьезный кризис в организации украинского футбола. И если это продлится еще хотя бы год, мы потеряем все, то, чего достигли. Я не знаю, кто прав, а кто виноват, но мне кажется, что в отставку должны подать все руководители футбола, как ФФУ, так и ПФЛ - они полностью себя дискредитировали. Вот только если бы это могло что-то решить... Горько, когда одни обвиняют других в коррупции, а другие первых в метании фекалий! стыдно от того, что все это происходит на фоне очевидной стабилизации чемпионата.
Ответить
0
0
Белый Волк (Бердянск)
trollebas1979 (Kharkov) 26.03.07 01:51 Читать вдумчиво я умею, не бойся за меня. И вижу лишь тупую ненависть в сторону ПФЛ. Ты думаешь, что бесконтрольный футбол лучше контролируемого? Правдолюбцу на заметку: справедливости в природе нет и не будет, напрасно возбухаешь. Льстят обычно с корыстными интересами, а мне от положительной оценки Булаха ничего не перепадет. Не нравится тут? Да скатертью по заднице, не велика потеря. Ищи "незаангажированных" в других местах, Сеть - она большая.
Ответить
0
0
academynow (харьков)
По моему мнению у Карпат очень слабая позиция (юридически) для суда. Проигрыш дела практически гарантирован.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
muntyan (Киев) Ну, це просто, проблемо молодого віку, та сліпого вболівання. Нічого такого... Та й, загалом, наш футбол не без гріха. Можна сказати більше... Але, що то змінить? ОК. На сьогодні хватить. Йду домів.
Ответить
0
0
rom (lviv) (Львів)
trollebas1979 (Kharkov) Конфлікту тут не бачу. Є дві позиції. Одна грунтується на тому, що не було узгоджено (хоча я такі дії трактую як договірні ігри) і це не проблема для клубу КЛ (клуб бачить цю ситуацію інакше). А інша позиція базується на тому, що ситуація в КЛ була критична і КДК вийшов за межі своїх повноважень. А чому тратити свій час на матеріал котрий є зайвий на світі, я це не розумію. І пояснень ніяких не було, крім читай вдумчиво.
Ответить
0
0
muntyan (Киев)
karpaty (Львів) товарищ из Львова так рьяно защищает интресы своего клуба, что начал продуцировать откровенный бред. с каким иском обратится в суд ФК Карпаты, какое суд должен принять решение? основание для рассмторение такого дела (т.е. подсудность)? нет такой подсудности! хотя, может сделать исключение, подайте иск во львовский суд и пусть львовский суд признает ФК Карпаты чемпионом Украины, так вам спокойней будет? el torro (Lviv) 26.03.07 17:40 адекватный взгляд на вещи, ни коим образом не хотел задеть тебя как болелу Карпат обращением к твоему коллеге по болению, просто он не совсем адекватен, напутал божий дар с яичницей и пытается доказать, что черное это белое и наоброт.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів) 1. А ну мені розкажи, як Дим світиться? Суркіс світиться? Світиться! Рінат світиться? Світиться! Коломойський світиться? Ще й як світиться! Молодий Жеваго, і той світиться! Всі про них знають! Рейтенги бабла створюють! Тіпа козирні пацани! А Диміні не видно. Наш футбол, щось типу закритого клубу, де один перед одним показує, хто крутіший! Тіпа ля панти! А Диміня нічим, окрім Карпат і посвітитись неможе, повийо.... нема чим. Вот і крику на рівному місті наробив. 2. Я щиро вболіваю за свій клуб. Я не хочу, щоб з нього посміховисько робили на цілу Україну. Я не хочу, щоб через дії одного барана, до нас Львів"ян ставились так як до нього. І я реально оцінюю стан речей. 3. Чому тоді в ФФУ не прийняли довідки про захворювання? І знову, в чому рішення КДК обмежувало права Карпат? Немає ким грати? Чисто юридично було! Чи не так?
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
el torro (Lviv) 26.03.07 17:19 Сорри, я не хотел обидеть команду и нормальных болел - просто я имел ввиду что лично мне было бы стыдно за презика моей любимой команды (думаю, для большинства адекватных львовских фанатов так оно и есть). И если помнишь, я уже давно написал, что хватит нам собачиться - и мы патриоты и вы патриоты, нельзя из-за амбиций 2-3-х м..ков опускаться до откровенной вражды. Еще раз скажу - и мысли не было гнать на болел КЛ, меня взбесило эта ситуация с Юрчишиным - это ж какой тварью надо быть вашему дыму, штоб вот так...символ Карпат всех времен.... не догоняю
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Val (Kharkov) 26.03.07 16:50 1. Не наганяй на Карпати і їх вболівальників. Не гарно це. ОК? 2. Я і сам кажу, що Диміня - остатній МУДИЛО. Так, він вклав якусь суму капусти в клуб. І що дальше? А хтось знає, скільки було відмито через Карпати WOGом? Який піар Диміня робить собі через клуб (чого вартує лише минулорічний сектор ЕКО+25% на Динамо. Там ж дискваліфікувати клуб мусіли по правилам УЕФА)? Але маємо те що маємо. Десь у 2003-2004 році одна кантора хтіла викупити Карпати. Ну там з метою тоже троха капусти катанути. Пацани серйозніші за Диміню. Але він заламав таку ціну, що вони відмовились. А найгірше з того всього що Диміня ніколи не може визнати своєї помилки. Коротше, мудилом був - мудилом лишився!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 26.03.07 17:01 1. Якщо вірити Карпатам вони задокументували випадок масосового захворювання, запросивши лікарів з диспансеру. На основі тих довідок вони апелювали в ПФЛ. Тому доказова база є. Крім того це ми так говоримо, що можна 17-літніх випускати. Можна ж випускати тих хто є заявлені за основу і за дубль. НУ якщо в клубі мінус 12 гравців значить очевидно що виникає брак футболістів. el torro (Lviv) 26.03.07 17:01 ((А то, що диміня хоче трохи посвітитись на публіці - це його право.)) це смішно. Не можна переносити антипатію свою до когось на якісь категорії типу "бабка казала". Дим і без того світиться. разом з ним і Дячук-Ставицький хоче засвітиться і Іщенко хоче засвітитись і масажист хотів засвітитись. У всіх раптом зіркова хвороба з"явились. el torro - пропоную не бути цинічними. Це типу того як у Львові вміють в разі програшу команди кричати "ВІВЦІ" або й вболівати за суперників - по принципу бий своїх щоб чужі боялись. Оце типовий зразок львівського вболівальника.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Val (Kharkov) Погоджуюсь зі всім, окрім того, що не можна було довести про більшість голосів. В У ФФУ сидять такіж делитанти, як і в Карпатах. Так що на мою думку можна було б їм втиснути. Треба просто було підготуватись нормально. Але тільки в ФФУ. Тепер поїзд пішов. Забули, запили квасним молоком. Буде тех. поразка Карпатам + штраф в шкурках вбитих американських єнотів. karpaty (Львів) 1. В цивільному суді таке довести практично не можливо: не має можливості провести суд-мед експертизу; не відбулось порушення нічиїх прав: ні Карпат, оскільки була можливість проводити матч (навідь 17 літніми), ні футболістів, оскільки це їх проблеми, що вони захворіли і не мали можливості виступати. Довести Карпатам, що вони не могли вийти на поле практично не реально. Усе б закінчилось на стадії досудового розгляду на 99,99%. А то, що диміня хоче трохи посвітитись на публіці - це його право. Тільки він з Карпат робить клоунаду. А то уже трошки гірше. Ще й хоче підставити цілу країну. А то уже дуже погано!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Очевидец (Киев) 26.03.07 16:49 молодець. В Карпатах як раз захворіло на момент гри 12 гравців + масажист + тренер. Примхи... хм... смішно. Уявляю собі картину - зранку Дим випив, запросив Іщенка і сказав - сьогодні хворіємо. Травма це зовсім інша категорія.
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
Да, вот это уже мрак полный........ http://www.football.ua/default.aspx?menu_id=sporte... О какой морали вы говорите, львовяне? спросите об этом у своих дыма и ефрема.... мрази. Мне б чесно говоря после таких публикаций было бы стыдно даже называться болельщиком этой команды, не то что еще кого-то клеймить.... гоните нах своего дыма, это единственное что может вас спасти
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Val (Kharkov) 26.03.07 16:34 взагалі-то не мається на увазі регіон. Ну я так більше розмито вискажусь - "виникнення однотипної вірусної хвороби в межах одного колективу". Так підходить? Розумієш ми вже починаємо бавитись термінами. Факт того, що в Карпатах виникла форс-мажорна ситуація - я думаю вірусну інфекцію можна так кваліфікувати.
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
karpaty (Львів) 26.03.07 16:39 Ти вже сам заплутався! перепочинь трохи! Насправді, матч можна було провести, але через примхи керівництва Карпат, матч не відбувся! В яких саме випадках по твоєму треба переносити гру? Якщо в команді 12 гравців хворих на грип, гру треба переносити, а якщо 8 чи 6, чи 5, чи взагалі 1... Скільки має бути травмованих для переносу гри. А якщо команда не в формі (фізичній) матч теж треба переносити??? Яка має бути середня температура тіла в команді. аби гру було перенесено??? Маячня якась! Матч має відбутись в будь-якому випадку! Тільки в такому випадку в нас буде футбол, а поки, це лише нюні не зовсім вдалих футбольних менеджерів
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 26.03.07 16:30 я вже пояснив. Одним словом - доказувати що ситуація була форс-мажорною, тобто що матч з незалежних від Карпат причин не можна було провести.
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
karpaty (Львів) 26.03.07 16:23 Слушай, ощущение дежа-вю, как в фильме день сурка. Да мы уже с тобой по теме "эпидемия" не один мегабайт съели :))) надоело одно и то же. Официально эпидеиии во Львое в это время зарегистрировано не было. Это раз. Не веришь - сходи на сайт минздрава - moz.gov.ua. Да, было заболевание ЧАСТИ (причем меньшей, не 50%+1 :)))игроков из заявочного списка Карпат. Это два. Из незаболевших игроков ЛЕГКО набирался состав на игру. Это три. Решение КДК законно, т.к. соблюден кворум, а тезис о том что решение должно приниматься АБСОЛЮТНЫМ а не относительным большинством в регламенте не прописан. По умолчанию решение принимается то за котрое отдано БОЛЬШЕ голосв - это общепинято. Это четыре. Если не вдаваться в диспуты о морали, жалости к больным и убогим, фэйрплэй и т.д. (мы ведь сейчас говорим только о ЮРИДИЧЕСКИХ ОСНОВАХ ДЛЯ ПРОЦЕССА в СУДЕ), то какие основания для отмены данного решения судом? вот не въеду я, хоть убей...
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 26.03.07 15:57 не раз визнаєш, що є до чого придертись в плані "більшості" значить вже є мотив добиватись правоти. ((1. Ситуація в Італії - кримінальна справа, така ж, яка може бути в Англії. 2. Якраз після ситуації з Босманом Європейські футбольні структури дуже різко реагують на втручання нефутбольних організацій в справи футболу!)) 1. яка різниця. Суд є суд, кримінал чи ні, і судова гілка не може реагувати на логіку "УЄФА це не подобається". 2. справа Босмана не має ніякого відношення до того більше чи менше стали реагувати УЄФА. Це просто приклад того як велась судова справа взагалі проти норми яку собі встановила УЄФА. І УЄФА підкорилось. Крім того УЄФА - не мафія же ж. Відколи це для якоїсь організації не діють закони. Інше діло, коли от десь міністерство спорту скаже - хочемо наприклад іншого керівника федерації. Тоді УЄФА скаже - а вас то шо гребе?
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
"Взагалі в плані суду - тут я основний принцип бачу в тому, що буде просто закріплено цю норму." karpaty (Львів) Це типу що? Це що, подавати в суд (відповідно підставляти усю Україну під гнів Єврофутбольних функціонерів), щоб закріпити якісь норми? Я правильно розумію? Якщо так - тоді брєд сивої кобили! МАРАЗМ! Що доказувати? Проти чого протестувати? Я навідь не бачу підставу позову! Може роз"ясниш для недалеких, о всезнаючий ти наш!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Val (Kharkov) 26.03.07 15:55 (( Там написано про "большинство" . не надо заниматься демагогией....)) взагалі кажучи всюди більшість - це 50% +1 голос. Від 6 половина це 3. Якщо в тебе 3 - це більшість. Хм... Я говорив про епідемію на конкретному підприємстві. Тим більше в клубі - де робота напряму зв"язана зі здоров"ям. Не треба абстрагувати це на весь регіон... (( ГДЕ был нарушен закон в деле КЛ-МХ???)) виникнення форс-мажорної ситуації - епідемії. ФФУ не може примусити клуб виганяти гравців на поле заради календаря. Взагалі в плані суду - тут я основний принцип бачу в тому, що буде просто закріплено цю норму. Незалежно в користьчи не в користь Карпат. Просто закон має бути законом для всіх. А не так, що завтра гра між іншими клубами не проведеться, а вони скажуть "бо ми домовились".
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
Еще вдогонку - из Статута ФФУ .................................................. Стаття 31. Контрольно-дисциплінарний комітет 1. Контрольно-дисциплінарний комітет (далі – КДК) складається з голови, заступника голови та 5 (п’яти) членів. 2. КДК, як правило, приймає рішення в присутності всіх членів. Три члени складають кворум. .................................................. Для особо образованных львовян поясню что понятие "кворум" обозначает что вопрос мог быть рассмотрен 3-мя (!!!) членами КДК. Соотвественно речи о том что для принятия решения нужно АБСОЛЮТНОЕ большинство членов КДК и быть не может. Учите матчасть :))))
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
"При чому я згоден з позицією Карпат що нрішення навіть по нормам ФФУ неправильне, бо з 6 чоловік, які голосували за скасування рішення ПФЛ, "більшістю" виявилось 3." karpaty (Львів) Вот тут в єдиному ти правий. Але, наші недолугі Карпатівські юристи недоперли, що це є чисто процесуальна норма. Відповідно потрібно було б бити по ній, і тільки по ній. Довести, що рішення КДК було проведено з недотриманням процесуальних норм, відповідно не може вважатись таким, що має юридичну силу. Ту лазєйку нам лишили такі ж недолугі футбольні функціонери. Більше не було до чого чіплятись. Епідемія, не епідемія. форс-мажор - не форс-мажор. Це практично доказати неможливо. А до інших аргументів: 1. Ситуація в Італії - кримінальна справа, така ж, яка може бути в Англії. 2. Якраз після ситуації з Босманом Європейські футбольні структури дуже різко реагують на втручання нефутбольних організацій в справи футболу! Так що поїзд пішов. І нєфіг рипатись.
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
є термін "епідемія". Епідемія - не поширюється на тих "хворий" чи "здоровий". Просто в клубі(на підприємстві) епідемія, це означає, що клуб не може ризикувати здоров"ям гравців karpaty (Львів) .................................................. Ты где-нить видел (слышал) чтобы во время т.н. "эпидемии" целые учреждения переставали работать? (я не беру мини-фирмочки из 10 чел). Даже когда и была эпидемия у вас во Львове что переставали трамваи ходить? магазины не работали? "скорая" не выезжала на вызова? вполне возможно что вместо опытного вагоновожатого или водителя маршрутки начальники вынуждены были выпускать в рейс недавних учеников, ну и что с того? по твоей логике все должно было бы замереть... Это я с тобой рассуждаю твоими же терминами, что "футболист- это профессия". Но ты так и не дал внятного ответа - ГДЕ был нарушен закон в деле КЛ-МХ??? То что был расклад при голосовании +3-2=1 ? так найди в регламенте пункт при котором все решения принимаются большинством 50%+1 голос (как кое-где принято). Там написано про "большинство" . не надо заниматься демагогией....
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
RomanUA (Львів) 26.03.07 15:28 нє ну мене дивує страусяча логіка. при чому тут конфлікт? А як Димінський має: Суркіс скаже вішатись - йому що вішатись? Димінський захищає колектив. Тобі б сподобалось якщо б не ай Боже в тебе температура 39 - а тобі начальник каже "НА РОБОТУ!!!"?? Чи твій начальник би взяв з вулиці грубо кажучи людей на твою роботу, бо йому там щось треба бігом. Це нам на форумі так легко тут писати - одним махом щось вирішувати, " а може вони взагалі не хворі", " а може сонце не там сходить". ЦЕ тільки на форумі можна придумати теорію, що Димінський сам спровокував конфлікт, бо напевно забоявся з Металістом грати. Нехай кожен думає як хоче, я особисто Димінського починаю тільки більше поважати, тому що він не ведеться на отаких "вболівальників" на Суркісів. Бо нехай горить вихід в Європу нехай Металіст дістане свої три очки, для нормального керівника - робітники завжди важливіші.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 26.03.07 15:21 ((Чи ви не поінформовані, що УЄФА та ФІФА дуже негативно ставляться до втручання державних органів влади у футбольні проблеми а також вирішення спірних питань не в спортивних арбітражах)) я вже сто разів писав, не плутайте втручання міністерств спорту у справи національних федерацій, що дійсно ФІФА і УЄФА не вітається і судові справи. Суд він і в Африці суд. І УЄФА ніколи не йшло проти судових рішень. (нафіга тоді існує спортивний суд??)) В Італії, щось УЄФА мало проти судових рішень на тему корупції? УЄФА кричало на весь рот коли розглядалась справа Босмана і що помогло? ПІДКОРИЛОСЬ. І так всюди було. УЄФА вмішувалось, коли в Польщі МІНІСТЕРСТВО спорту вмішувалось в роботу польської федерації, в Греції те саме ( коли хотіли навіть збірну зняти зі змагань), сьогодні в Македонії УЄФА стає на боці нац.федерації в боротьбі з міністерством спорту. Але УЄФА ніколи в житті не може піднятись над судовою гілкою влади. І тут не справа в моєму вболіванні. Я ща те щоб все було законно. І карпати як ображена сторона має спробувати вирішити питання в цивільному суді. Бо що таке ФФУ? ФФУ це МАЙЖЕ так як ми з тобою - сіли поговрили - щось вирішили. При чому я згоден з позицією Карпат що нрішення навіть по нормам ФФУ неправильне, бо з 6 чоловік, які голосували за скасування рішення ПФЛ, "більшістю" виявилось 3.
Ответить
0
0
RomanUA (Львів)
karpaty (Львів) 26.03.07 14:58 Я про то про що всі у Львові знають...про неадекватність Димінського,якого я поважаю лише за те що витягнув Карпати з болота....а ось його дії постійно призводять до конфліктів, які вже якщо чесно задрали...Скажи- ти віриш у хворобу гравців? допустим так воно і було...чому тоді дійсно було йти на конфлікт? Попіаритись? Чому не вийти на матч? тому що ми гонорові і Суркіс нам не указ? Ну програли би на полі...але зато в плані поваги виграли б...і потім мали би право закинути металу про їхню чесність...а так Дим порозмазував соплі і , повір, нічого з того не вийде, тільки зробить посміховисько з команди...
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
karpaty (Львів) 26.03.07 15:21 А якщо в клубі одночасно 12 травмованих футболістів - матчі теж треба переносити?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Очевидец (Киев) 26.03.07 15:13 Я так розумію в тебе екстаз починається. З тобою неможливо нормально спілкуватись. Успіхів!!!
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів), karpaty (Львів). Про який ви суд чешете? Я розумію, що можна вболівати за свою команду до "останньої краплі крові". Але не до такої ж степені! Чи ви не поінформовані, що УЄФА та ФІФА дуже негативно ставляться до втручання державних органів влади у футбольні проблеми а також вирішення спірних питань не в спортивних арбітражах? Чи ви хочите, щоб у нас виникли проблеми як в Польщі чи Португалії? Того вам тре? Проспіться і похмеліться! І не дай Боже, щоб Диміня до такого додумається!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Val (Kharkov) 26.03.07 15:09 є термін "епідемія". Епідемія - не поширюється на тих "хворий" чи "здоровий". Просто в клубі(на підприємстві) епідемія, це означає, що клуб не може ризикувати здоров"ям гравців. І навіть якщо він назбирає здорових гравців на матч ( що до речі спірно бо на момент гри було зафіксовано 12 хворих), не факт що серед тих "здорових" не буде інфікованих. П.С. коротше це вже юридична норма. Але саме головне що в практиці були прецеденти що матчі через такі причини переносились - це означає, що суд зараз або закріпить цю норму - що означає матчі в майбутньому не можна буде переносити і відповідно зникне термін "домовитись про перенос"; або оправдає Карпати, що буде так само цікаво, бо оправдати можуть вже після закінчення чемпіонату. П.С. П.С. але мені як вболівальнику здається, що футбол як гра не має переростати в бізнесу. Бо таке відчуття що Металіст так захопився боротьбою за 3-є місце, що не дивиться на моральний бік справи. Матч мав би бути зіграним і не з 242-м складом суперника а з основним. Хто знає, проти Металіста так само може це все повернутись і тоді вам вболівальникам Металіста буде прикро.
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
karpaty (Львів) 26.03.07 15:09 Там все було нормально! Так само як і в цій ситуаціїї: Карпатам технічну поразку, Диму штраф та заборона участі в українському футболі на 1 рік
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
цивільний суд не зобов"язаний забезпечити відсутність такого випадку в футболі. Він має розсудити за чинним законодавством, дотримуючись кодексу праці. Атже на сьогодні футболіст - це професія. karpaty (Львів) 26.03.07 14:53 .................................................. Чес говоря ты меня разочаровал :(( чтоб такое сморозить.... Причем тут тезис - футболист - это профессия? вспомни суд деметрадзе. Вы же сами, львовяне кричали здесь больше всех что это абсурд, не так ли? так вот в деле деметрадзе намного больше моментов которые ТЕОРЕТИЧЕСКИ может рассмотреть гражд. суд - там все-таки есть НАМЕК на ограничение по професси, повторю, намек, за к-рый и зацепились адвокаты. А вот какое нарушение закона в матче КЛ-МХ? Разве кто-то заставлял больных футболеров играть? нет. Понятие "основа" не прописана даже в регламенте, не говоря уже о КЗоТЕ. Мог ФК КЛ выставить 11 + 3 игроков? мог. то что у вас как вы кричите в заявке 90-й год, так это проблемы вашего менеджмента. Имел право КДК отменить решение ПФЛ? имел, по регламенту. Так объясни мне где юридическая зацепка для рассмотрения дела в гражданском суде? такое впечатление что во Львове не аденовирусной инфекцией заболели а чем-то типа испанского гриппа им. селюка, заразная наверно штука?
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Очевидец (Киев) 26.03.07 15:05 з таким підходом треба було Динамо в другу лігу відсилати коли Суркіс переносив Динамо матчі. При чому так що МЗ на матч з Динамо чекало 3 тижні. Ал ето було нічого.
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
karpaty (Львів) 26.03.07 14:58 З таким підходом треба грати в другій лізі.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
RomanUA (Львів) 26.03.07 14:12 я наприклад нічого не зрозумів. При чому тут на чиїй стороні? А не можна подивитись з точки зору клубу. Скажи ти на місці президента випустив хворих гравців або гравців зі спортшколи??
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
"Кароче зпт стрела на пятой остановке от вокзала зпт подтянусь с пацанами на рогатом тчк Чтоб мы вас узнали зпт держите в левой руке ноутбук тчк Троллебас тчк"
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Val (Kharkov) 26.03.07 12:25 ((Любопытно каким образом цивильный суд может обезопасить футбол от таких спорных ситуаций. ? )) цивільний суд не зобов"язаний забезпечити відсутність такого випадку в футболі. Він має розсудити за чинним законодавством, дотримуючись кодексу праці. Атже на сьогодні футболіст - це професія.
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
А последний абзац любопытен. Можно ж было и проще сказать - Троллейбус, за балабольство - получишь в репу.
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
Павел Черепин 26.03.07 14:24 Павел, скажите, предпринимаются ли какие либо шаги руководством, администрацией по обеспечению защиты сайта? Или вы считаете нынешний уровень достаточным?
Ответить
0
0
RomanUA (Львів)
el torro (Lviv) 26.03.07 13:54 Мені здається шо те що зараз відбувається якраз і було заплановано Димінським....іншого поясненя я не бачу...і це все відбувається на протистоянні ПФЛ-ФФУ, Ахметов-Суркіс, а на чиїй стороні Дим ти мабуть знаєш....а в програші знову ми....
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
RomanUA (Львів) Ні, виходити на поле тре було після рішення КДК. Характер показувати. Молодим особливо. А то у нас хіба що вічнопеспективних багато. А приходить до справи - на поле вийти не можуть, коліна трусяться! Нафіга їх тоді в команді тримати? Програли б, але було б видно, що в нас чекає завтра. Інший результат - взагалі супер. А невиходити на поле - це ж 99,99% технічної поразки. А тепер: технічна поразка, і штраф на Диміню (тільки на тього) тисяч так з 100 шкурок вбитих американських єнотів, щоб іншим було не повадно, і його за базар наказати.
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
RomanUA (Львів) 26.03.07 13:41 Сейчас, задним числом, мы все - умные! А тогда обе стороны тупо лезли напролом, и никто не хотел сворачивать!!
Ответить
0
0
RomanUA (Львів)
Очевидец (Киев) 26.03.07 13:19 Я вважаю що просто треба було зіграти матч і зняти всі питання...нехай навіть на умовах металіста тіпа нейтрального поля або якби там домовились...і все було би окей....це звичайно моя думка але принаймі було би справедливо....
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
зелёный змей (Львов) 26.03.07 13:24 :))) точно
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
зелёный змей (Львов) 26.03.07 13:24 Гы-гы.... Лично знаком?)))
Ответить
0
0
зелёный змей (Львов)
СерегаВ (Одесса) да, да, ультрас в кожаных куртках, заправленных в спортивніе штаны "адибас" и лаковых туфлях. ))
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
СерегаВ (Одесса) 26.03.07 13:19 это были товарищи не типа "ультрас", а типа "гопники"
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
Рішення справедливе, не вистачає лише покарання Диміна за антифутбольні, антилюдяні висловлювання. Необхідно накласти на Диміна штраф. А тим, він що перестане фінансувати Карпати - нікого не здивував. От якби він заявив, що перестане красти, от тоді б і я його почав поважати
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
el torro (Lviv) 26.03.07 13:09 Ты прав - беда в том что футбольными клубами (и организациями тоже), большей частью правят люди живущие по понятиям ....или просто привыкшие решать футбольные дела так же как решаются вопросы бизнеса - свои менты, свои судьи, свой арбитраж и т.д. М-да, какая жизнь такой и футбол у нас, и странно если б было не так :(((
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
Мне, как "постороннему наблюдетелю" в этой истории НЕ понравилась одна деталь... морального плана! Это - показанные по ТВ "хлопчики в кожанных куртках", которые оч-чень активно кричали футболистам из Харькова "Ганьба!" Во-первых, причём здесь футболисты? Во-вторых, явно видно, что хлопчики не просто болельщики, а типа - "ультрас" В-третьих, у нас когда нибудь эти революционные методы закончаться? Такое ощущение, что любимое занятие наших соотечественников - это бузить на майданах по любому поводу. Как известно, в Европе "бузотёров" любят только первые 5 минут новостей, чтобы нервы пощекотать, а потом... пример Венгрии - летят мимо ЧЕ.
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
RomanUA (Львів) 26.03.07 12:53 а потрібно було зробити за логікою щоб обидві команди залишились задоволеними вирішенням цієї не стандартної ситуації Що ти маэш на увазі? Треба і Карпатам і Металісту нарахувати по три очки, а Диміну орден слави Ярослава Мудрого другого ступеню за заслуги перед Батьківщиною?
Ответить
0
0
Renard (Kharkov)
СерегаВ (Одесса), всего лишь +/- и никаких голов.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Val (Kharkov) "Не мы такие - Жизнь такая" (Бригада). Так проблема не тільки у футболі. В житті у нас такі ж проблеми: Треба "потрібне" рішення в суді - найшов "решал", порешав. Тре з податковою питання вирішити - ще легше порішав. Тре з ДАІшніками - взагалі від 20 грн до 100 бакінських гривень коштує. Не треба щось доводити, можна порішати. Навіщо мучати свою нерухомість. "Деньги и труд все перетрут". От і тут - цирк на дроті. Мені здається, що питання троху не в тому. Пам"ятаєш позаминулорічний скандал з Шахтою. Тоді Диміну серйозно повазюкали рилом по болоті. Досих пір успокоїтись не може. От і такі заяви викидує. Гонор його заципило!
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
Renard (Kharkov) 26.03.07 13:02 А по-моему, техническое поражение - это и есть 3-0?!
Ответить
0
0
Renard (Kharkov)
RomanUA (Львів), так давайте не будем лить грязь!!! Вам с самого начала так и говорили. А насчёт халявных трёх очков, так это и есть оскорбление. Чем же оно халявное? "Металлист", за который я не болею, приехал на матч, вышел на поле. И получил всего лишь технарь. "Может "Металлист" расчитывал набить "Карпатам" три безответных мяча что бы улучшить разницу забитых и пропущенных. Так что подвели вы "Металлист", очень сильно подвели. И легко отделались получив техническое поражение.
Ответить
0
0
RomanUA (Львів)
Renard (Kharkov) 26.03.07 12:40 Так я ж не бью себе пяткою в груди і не кажу шо дана ситуація є на користь Карпатам, просто рішення , яке б воно не було, є не прийнятним для однієї з команд...в даному випадку для Карпат, а потрібно було зробити за логікою щоб обидві команди залишились задоволеними вирішенням цієї не стандартної ситуації, а так маємо те що маємо - халявні очки металу, і крім всього купу смороду з боку харківян в сторону львівян, при чому на межі образ...повірите я також дуже хотів піти на цей матч, і мені тоже в дечому не подобається політика Димінського, але це не повід для виливання бруду на опонентів...
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
el torro (Lviv) 26.03.07 12:44 РЕСПЕКТ!!! Приятно что есть во Львове адекватные болелы. Ваще есть предложение прекратить свару между харьковскими и львовскими болельщиками. От нас ничо не зависело и не зависит - сначала Дым решил вместо того чтоб по-человечески решить пойти по официозу, ну а потом закрутилась машина официоза. А причем здесь болел? Какие основания поливать друг друга грязью? бред....
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
el torro (Lviv) 26.03.07 12:44 А чувство юмора, таки-есть! :-))
Ответить
0
0
phadrigh (Харків)
я не пойму зачем на заседание Апеляционного комитета позволи Металист и предложили договариваться? точнее все понятно: Бюро ПФЛ хочет остаться безнаказанным за свое решение о переносе, КДК за его отмену, Карпаты за неявку на игру :-) но при чем тут Металист?
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
Так, "Чуваки, все чьотко" (Брати Гадюкіни). Чого ви наганяєте на Карпати. Це ж Вам цирк, при чому на халяву. З кого ж би Ми прікалувались, як не з Дима? Ну лось він. Ну нічого не зробиш. "Маємо те, що маємо" (Л.М. Кравчук). Тільки не зрівнюйти його (і тих, хто управляє клубом) з простими вболівальниками і м. Львовом. Це троха ображає. Пропоную Димі вивести команду з вищої ліги, в знак протесту проти свавілля чиновників і з метою очищення ВЛ від бруду. "Ура, товаріщі, Ура" (Вічномолодий).
Ответить
0
0
Renard (Kharkov)
RomanUA (Львів), давайка не будем про пену. Сначала вы обделались по полной, а теперь свою ошибку признать боитесь. Будьте мужчинами, а не нойте по судам "Нас обидили!!!" Футбол не балет и не клуб благороных девиц. Вы бы ещё пошли стоять за правду когда Марадонна рукой гол забил.
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
Очевидец (Киев) 26.03.07 12:24 100%!!! Раньше он (Дыминский) ещё как-то выплывал на пиаре, типа "Суркис гнобит Карпаты!", а что теперь будет делать? Искать заговоры после каждой игры? Не созидатель он, а анархист-революционер! Гнать в три шеи, пока клуб не довёл до ручки...
Ответить
0
0
Val (Kharkov)
А судитись вважаю Карпати повинні, хоча б із-за того щоб не було таких неурядиць в майбутньтому. karpaty (Львів) .................................................. Для этого не судиться надо а собирать ПФЛ и ВЫПИСЫВАТЬ регламент, а именно ЧТО ЕСТЬ ФОРС-МАЖОР. Любопытно каким образом цивильный суд может обезопасить футбол от таких спорных ситуаций. ? ... А вправду, іноді краще жувати....
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
СерегаВ (Одесса) 26.03.07 12:20 Если не поменять Дымина сейчас, то Карпат ждёт участь Волыни! На скандалах далеко не заедешь....
Ответить
0
0
Очевидец (Киев)
RomanUA (Львів) 26.03.07 10:40 Ти трохи заплутався! Восени ми можемо побачити лише те хто сильніший. А не правим в цій ситуації є Диміна, ось і все
Ответить
0
0
СерегаВ (Одесса)
Пора "Карпатам" что-то менять...в руководстве! А то так из команды, которую все считали "Грозою авторитетов" можно ( в глазах всей Украины!) превратится в Главного футбольного скандалиста Украины... Да, и надоело уже...что ни скандал - так от "Карпат"... занятся что-ли нечем?! В футбол надо играть, в футбол!!!!
Ответить
0
0
RomanUA (Львів)
Харківяни і "сочуствующіє", шо ж ви бідаки аж піною сходите....заспокійтесь, маєте 3 очка на халяву - тіштесь, але ваша команда впала в очах вболівальників як сливка у гів...но..., бажаю вам повного фіаско у ЧУ... а восени ми перевірим хто був правий...
Ответить
0
0
metallist88 (Харьков)
Кароче, галычане, отбой. Не вышли на игру - получи технарь, вы были обязаны играть. А таскаться по судам это низко, нужно думать о ЧЕ. Или Металлисту тоже подать в суд по поводу неназначенного пеналя в ворота Шахтёра, в Лозанну-). И Кривбассу тоже.
Ответить
0
0
Renard (Kharkov)
MP (Львів), если тебе кажется что вокруг одни больные, то проверся для начала сам. "Карпаты" в своей "борьбе"так переусердствовали что теперь никто их серьёзно не воспринимает. "Карпаты" превратились в обьект для шуток и не более.
Ответить
0
0
MP (Львів)
Висновок один: всі харківські "балєли"- "забалєли" на голову
Ответить
0
0
MP (Львів)
Висновок один: всі харківські "балєли"- "забалєли" на голову
Ответить
0
0
sez (Kharkiv)
karpaty (Львів) 26.03.07 08:56 Вот-вот...
Ответить
0
0
Fer@s (Киев)
karpaty (Львів) 26.03.07 09:07 и что б не было Евро 2012 в Украине........ судитесь наздоровье только немного пододите....пока пройдет выбор страны принимающей Евро
Ответить
0
0
romm (Кривой Рог)
"Мал клоп - да вонюч!" - это про "Карпаты"
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
sez (Kharkiv) я перепрошую я відповідати не буду надалі. Тут сторінка я так подивився тягне 400 - 500 кБ при одній загрузці, завдяки "дарагім масквічам". І це тільки текст - без малюнків. З малюнками навіть не уявляю скільки воно може потягнути ...
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
sez (Kharkiv) 26.03.07 09:02 to be continued.... Нехай Металіст подавиться свооїми 3-ма очками честі клубу ця халява не добавить. А судитись вважаю Карпати повинні, хоча б із-за того щоб не було таких неурядиць в майбутньтому.
Ответить
0
0
sez (Kharkiv)
Господам из "Карпат", видимо, надо напомнить слова Великого Каменяра: "Не тратьте, куме, сили, спускайтеся на дно!" Более прозаический вариант - "сопротивление бесполезно" =)))))
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
куди адмін дивиться? Деколи і пукнути без дозволу не можна - забанить, а тут всю вітку москалі засрали - і нічого...
Ответить
0
0
eugenio (Kharkov)
Ау, админ! Нельзя ли стереть эти глючные посты московских дебилов?
Ответить
0
0
Renard (Kharkov)
"Карпати" боротимуться за свої права. Товарищи милиционеры, отдайте пожалуйста водительские права "Карпатам" , а то они уже достали :-)
Ответить
0
0
Горчичник (Кировоград)
"Карпати" боротимуться за свої права = это точно
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
Белый Волк (Бердянск) 26.03.07 00:16 "...Я по чатам и форумам лазил достаточно, так что могу констатировать, что Павел - лучший админ и один из лучших журналистов из всех встреченных мной в Сети. Ни грамма лести с моей стороны, лишь ИМХО. А так как он умнейший человек, то навозные кучи твоих обвинений попросту отправит в игнор...." Хахаха! Действительно, ни грамма лести :-) Когда Булах пишет непосредственно о футболе - очень хорошо получается. И модерирует неплохо. А вот когда по приказу "начальства" "навозные кучи" начинает ворошить - тогда не очень. "...Как наши ув. Павлы должны поступать?..." Наши Павлики не должны во всю поддерживать ту срань, которая происходит в последний год между ПФЛ и ФФУ. И раздувать темы типа КЛ-МХ (опять-таки связано с противостоянием ПФЛ-ФФУ!), которые выеденного яйца не стоят и где все понятно. Почти всем, кроме танкистов, которые все равно в 20-й раз начинают рассказывать про то, что "насамперед потрібно бути людьми і ставитися до колєг по-людські". Неужели тот же Булах или Черепин не понимают очевидных вещей и простой причины, из-за которой вся эта ситуация возникла? Я думаю - прекрасно понимают! Но только если правду скажут (которая вот в этогм посте описана: trollebas1979 (Kharkov) 25.03.07 12:42 ), то, во-первых, "незаангажированный" Черепин с работы в ПФЛ полетит, а во-вторых, "рейтинговые" темы для обсасывания закончатся. Ну Бог с ней, с правдой, так хоть гомно это тут не развешивайте по 20 раз на день! P.S. Поражаюсь уровню большей массы народа, тут тусующегося (те, которые из более-менее нормальных)! Ну хоть посты оппонента внимательно прочитай, а потом отвечай! Ты мои посты внимательно читал? Там и про профессионализм Булаха, кстати есть. Да и никто его особо не осуждает - вторая древнейшая профессия, как-никак. Ты прочитай внимательно на трезвую голову, а потом будешь рассказывать про "навозные кучи"!
Ответить
0
0
Белый Волк (Бердянск)
ОТТО убивает талантом: уже акростих освоил...
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
Fer@s (Киев) 26.03.07 01:13 -------------------------------------------------- Улыбнул..)) Жители Эрфурта похоже страдают по этому поводу бессонницей и думают - как бы собрать такую дань неподъёмную.. Да я как бы и не обращаю - просто достал!))
Ответить
0
0
Fer@s (Киев)
Geheimwaffe (Кёльн) 26.03.07 01:11 ето малолетние флудерасты не обращай внимания, типа собираются етим флудом выбить 50 евро .что б им каждый месяц отдавали...... жытели города Ерфурта
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
Ху Сосу у Хохлов (МОСКВА) 26.03.07 01:01 Не могу понять смысл сей справки? Ты бы ещё отрыл летопись временных лет... Или захотелось вновь почувствовать себя Великоросами? Это вам к Батьке - он вроде обещал как-то войти в Российскую импер.. (тьфу ты) - федерацию...
Ответить
0
0
Fer@s (Киев)
а смысл, парень ето все потрут.......а мы к етому относимя уже как пох*исты........ будем дальше общатся. Ну будеш ты ету муру писать и что........вытрут все, а нам п*х... Зря только время тратиш
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
Белый Волк (Бердянск) 26.03.07 00:16 Вы это троллебасу или мне писали, так как Ваш ответ получился несколько сборным - про партнёрство писал я, а он писал про лобби и пр.)) Как Вы смогли убедиться из моего предыдущего поста - я не против Павла - Павел мне симпатичен, а после его разъяснения у меня отпали все сомнения в аргументированности домыслов троллебаса. К Шурику и на Террикон я уже давно перестал ходить - после того как нашёл этот сайт..) ЗюЫю Да после победы финов на Евровидении нужно, наверное, всю Европу к стенке (шутка). :)
Ответить
0
0
Белый Волк (Бердянск)
IRON (Днепропетровск) 26.03.07 00:50 Это документ, российская статистика второй половины позвпрошлого века в редакции Оттика: смешались в кучу кони, люди, губернии, области... Интересно, он знает, где Седлец и где Полесье в тогдашнем понимании? И что губерния называлась Каменец-Подольской?
Ответить
0
0
Fer@s (Киев)
Белый Волк (Бердянск) 26.03.07 00:52 ого, он аж 2 ветки создал..... етому хацкеру надо учится у оттика не дорос он еще до папки..... слабоватый друган у него, оч. слабоватый
Ответить
0
0
Белый Волк (Бердянск)
Fer@s (Киев) 26.03.07 00:48 Та дай ребенку развиваться! Он и документ второй половины ХІХ века нашел... такой умный, череп не жмет? ( (с) Гоблин ).
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
Белый Волк (Бердянск) 26.03.07 00:46 ты почитай что он нашёл: "Волынской, Подольской, Курской, Воронежской и Кубанской обл" - и после этого россияне говорят, что это не наша земля? Даже оттик это признал. А заподозрить его в связях с хохлами проблематично.:))
Ответить
0
0
Fer@s (Киев)
Белый Волк (Бердянск) 26.03.07 00:46 не ето не оттик оч. медленно работает ето его друган тоже видно п*дрило...... злятся что им 50 евро в Хер*урт не переслали..... нету деняг что б смазку или вазелин купить......
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
Павел Булах 25.03.07 23:50 Ах зо! Хорошо, что объяснили в сотый раз, а то я уж поверил троллебасу1979 )) Могу лишь констатировать факт, что Ваши новости нравятся ПФЛу и днепродзержинской "Стали". Они собственно и мне интересны - иначе я бы не был тут..) Моё любопытство удовлетворилось в высшей мере! Большое Вам спасибо за столь детальное разъяснение! С уважением,
Ответить
0
0
Белый Волк (Бердянск)
Опача! И вновь неувядаемый ОТТО! С фильтром что-то надо сделать - глядите, какие ники пропускает.
Ответить
0
0
Белый Волк (Бердянск)
trollebas1979 (Kharkov) Танкисты снова в атаке... Партнерство не всегда подразумевает общую мафию, пойми! Зайди на Террикон - увидишь реальное лобби Донецка. Загляни к Шурику - аналогичное повальное обожание Сурков. А "предвзятость" - вообще апофеоз обострения неустойчивого состояния психики индивида-тебя. Как наши ув. Павлы должны поступать? Выйти под лозунгом " В мои лета не должно сметь свое суждение иметь", да? А если руководство сайта работает с ПФЛ - не иначе гангстеры завелись. По твоей логике, если я люблю Nightwish, то я - финский шпион и меня пора расстреливать. Про "умный вид" Булаха - вновь шиза. Я по чатам и форумам лазил достаточно, так что могу констатировать, что Павел - лучший админ и один из лучших журналистов из всех встреченных мной в Сети. Ни грамма лести с моей стороны, лишь ИМХО. А так как он умнейший человек, то навозные кучи твоих обвинений попросту отправит в игнор.
Ответить
0
0
Павел Булах
М-да, содержательная дискуссия... --- 2_Geheimwaffe (Кёльн) В сотый раз объясняю. На ПФЛ стоит наш информер. Меню слева видели? Там есть раздел "Информеры". Взять информер и поставить себе на сайт может каждый желающий. Можете Вы, может - харьковский читатель, может любой официальный клубный сайт, может ПФЛ, может ФФУ. До редизайна офсайта запорожского "Металлурга" наш информер одно время у них висел. Из этого следует, что мы с запорожским "Металлургом" - "не разлей вода"? Или иной пример - сейчас информер висит на официальном сайте днепродзержинской "Стали". С ними у нас тоже "особые отношения"? Плюс на многих неофициальных клубных сайтах висит, но это уже подробности... Что касается словосочетания "Наш партнер", то мы как для своих читателей, так и для ПФЛ ведем онлайны высшей и первой лиги. Вот и вся история слова "партнер". Я удовлетворил Ваше любопытство?
Ответить
0
0
Leo7 (Львів)
Народ - насамперед потрібно бути людьми і ставитися до колєг по-людські. Металісти можливо у в Вас колись буде така ситуація, чого Вам не бажаю, але ж Ви б хотіли щоб до Вас поставились з розумінням, а не лізти вна зарубу і в конфлікт. Не розумію я цієї проблеми, а керівництву Металіста мало б стидно бути за свою поведінку! Маркевичу окремий фізкульт ЗДОРОВИЙ привіт!
Ответить
0
0
maxx (dnepropetrovsk)
trollebas1979 (Kharkov) Тебя удивляет почему Донгорбанк? Подсказка-этот так называемый "банк" принадлежит Ахметову! Вот и все!
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
rom (lviv) (Львів) 25.03.07 19:07 Читай вдумчиво этот пост: trollebas1979 (Kharkov) 25.03.07 12:42 Тут все объяснено по сути данного конфликта. Проанализируй после этого, почему в прошлом году МЗ и ДД так просто и быстро договорились про перенос... Почему "не варто выкладаты на сайти" - читай дальше мои посты. Только внимательно...
Ответить
0
0
Surik (Харьков)
karpaty (Львів) 25.03.07 17:29 Підтримую... Тики у суд!... І до перемоги!... І Європа не помре... Навіщо Європі Металіст?...
Ответить
0
0
rom (lviv) (Львів)
trollebas1979 (Kharkov) Поясни будь-ласка свою позицію. Чому важаєш цей матеріал таким, що не варто викладати на сайт? Тобто таким, що не вартує уваги? І разом з тим тратиш купу свого часу, на нього - це уже не питання.
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
А ЕВРО 2012 Украине не светит ни в каком случае - я так думаю...
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
karpaty (Львів) 25.03.07 17:29 Ну если отбросить этот казус с последним туром, то в принципе Металлист выглядит неплохо... Понятное дело, что до уровня Европейских команд нам далеко, но если выйдем в УЕФА, то Ярославскому придёться раскошелиться на новых игроков среднего восточноевропейского уровня (на других бабок не хватит и кто к нам захочет ехать?) - может и добудем пару очей для Украины. А ЕВРО 2012 Украине не светит ни в каком уровне - я так думаю...
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Renard (Kharkov) задрав ти. Яке має відношення ЄВРО до суду в Лозанні. Карпати правильно роблять - подають щоб було раз і назавжди вирішене спірне запитання. До ЄВРО тут як від неба до землі. Хватить свій металіст за вуха в Європу тягнути.
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
IRON (Днепропетровск) 25.03.07 16:43 -------------------------------------------------- Ирония - это хорошо, но факты остаются фактами..) Хотя и у ФФУ есть свои "вболiвальники" - именно в этом разделе собраны пара новостных сайтов о футболе..)) А вот раздел партнёры оформлен верно - "зачёт"! В принципе ничего страшного в лояльности тому или иному футбольному органу нет - реалии жизни..))
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
Geheimwaffe (Кёльн) 25.03.07 16:40 Оччень подозрительно...Буду в Киеве, обязательно поймаю Черепина, посмотрим как он в этот раз оправдается...столько времени обманывать читателей...уму непостижимо.
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
IRON (Днепропетровск) 25.03.07 16:37 -------------------------------------------------- Странно, что только один ua-football и есть этот самый партнёр и собственно зачем ПФЛ иныормационный партнёр? Всё равно же все письма, постановления и прочие документы доступны каждому на офф. сайте...
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
Serg_007 (Харьков) 25.03.07 16:32 -------------------------------------------------- То их право - пусть посудятся... Может будет создан новый прецендент и регламент ЧУКа наонец-то доработают...
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
Geheimwaffe (Кёльн) 25.03.07 16:26 про это совпадение уже много раз говорилось...обратись к админу, он тебе даст ссылки на сайты, где уа-футболл тоже в партнёрах ходит.
Ответить
0
0
Serg_007 (Харьков)
А кАРПАТЫ даже не знают уже как себя попиарить. Письмо за письмо! Металлист опротестовал и выиграл. Ни слуху ни духу. Но вот кАРПАТЫ все никак не угомонятся.
Ответить
0
0
Geheimwaffe (Кёльн)
trollebas1979 (Kharkov) 25.03.07 13:38 Вот не знаю, то ли это дополнительное подтверждение твоей правоты, то ли просто совпадение, но на сайте ПФЛ справа есть колонка - Наш партнер - UA-Футбол: новости украинского футбола Было бы не разумно о партнёре писать что-то плохое, а вот наоборот - разумно, а то партнёр может найти себе другого партнёра...))
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
IRON (Днепропетровск) 25.03.07 13:22 уа-футбол не причем. Это я по ПФЛ просто подметил...
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
IRON (Днепропетровск) 25.03.07 13:16 "...так ведь это интерестно кому-то..." Конечно интересно тому, кому виртуально посрацца охота! :-) Ну смешно просто, когда ребята либо по незнанию, либо по недогадливости начинают в ситуациях типа КЛ-МХ с пеной у рта что-то доказывать. Потом ишо "друзья" разные набегают (типа как болелы Днепра и МХ сейчас :-)) просто пообсирать по случаю. А Булах с умным видом при этом регламент изучает (еще парочка "рейтинговых" веток готова!), как будто про взаимоотношения Дыминского и Маркевича не знает, либо не понимает, что в любом документе всех нуансофф не учтешь! На футбол.уа ребята, в принципе, довольно неплохо иногда пишут. От души... Просто у Агтемки Хранкова и его компании периодически звездная болезнь возникает. Да и не футболисты они, т.е. сами не играли, что тоже сказываецца. По другим согласен, конечно.
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
trollebas1979 (Kharkov) 25.03.07 13:19 Хотя, если следовать такой логике... Допустим я работаю в Привате... Допустим, Приват занимается рейдерством... Выходит - я рейдер?
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
trollebas1979 (Kharkov) 25.03.07 13:19 И при чём тут уа-футбол? Не вижу связи.
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
IRON (Днепропетровск) 25.03.07 12:58 http://www.pfl.com.ua/pfl.php?r=contact Смешной момент... Прочитай "банкивськи реквизыты". Это чтобы ты не подумал, что Сафиуллин ни от кого не зависит :-))) Это ж надо - в огромном Киеве среди кучи известных крупных банков найти Донгорбанк! ПАТАМУ ШО бабки должны крутицца у своих пацанов!
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
trollebas1979 (Kharkov) 25.03.07 13:03 По Рыбка - Матюк, тут довольно предвзято Черепин высказывался, и это его право, его ИМХО. У Булаха была довольно нейтральная позиция, как и почти во всех подобных ситуациях( ну может кроме "Романтиков на марше", что в принципе тоже понятно). А насчёт этих писем от ФФУ - ПФЛ, Карпаты-Металлист и т.п. - так ведь это интерестно кому-то, рейтинг у этих веток довольно высок. Как и выкладывают же эти новости на всех спортивных ресурсах Украины. Такое чувство, что кроме уа-футбола нигде не бываешь... Почитай футбол.уа, Террикон, Шурика и т.п. Сразу видна разница. Небо и земля. Так, что называть этот сайт рупором ПФЛ только потому, что здесь часто появляются новости от этой футбольной структуры - неправильно.
Ответить
0
0
Mirakl (Харьков)
Млять ,заииппали ужо! а в футбол поиграть не т желания у Карпат?...это я так,между прочим спросил...
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
IRON (Днепропетровск) 25.03.07 12:48 Просто коробит от того, чем эти ребята занимаются периодически! При том, что необходимости в постоянном выкладывании гомна (а воответственно - провокации болельщиков) и подогревании конфликтов нет никакой! Ну если только астральную связь с конторкой под названием ПФЛ не учитывать! Ресурс прекрасно посещается. На ветках, посвященных непосредственно футболу - большое количество народа. И там срача достаточно! Но там это хоть оправдано. А тут что?? Выкладывают постоянно эту гниль и делают вид, что ничего не понимают, а только беспристрастно освещают! Почитай материалы того же Булаха. Он же очень толковый журналист! И ты думаешь, он не понимает того, что я написал выше??! P.S. Собственно, меня это уже не удивляет. Еще по эпизоду "Рыбка-Матюк" и его освещению тут все стало понятно...
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
trollebas1979 (Kharkov) 25.03.07 12:53 Ааааа....ну конечно...это всё объясняет. А какие доказательства? Заловить Черепина и искать у него татуировку с значком ПФЛ? Или надпись - "Сафиуллин - наш пахан!". Интерестный подход.
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
Україна, 01001, м.Київ, пров. Музейний, 2б Будешь в Киеве, зайди по этому адресу. Погуляй там, таблички на дверях почитай... Заодно и доказательства найдешь!
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
trollebas1979 (Kharkov) 25.03.07 12:42 Почти в каждом твоём посте обвинения работников сайта в связях с ПФЛ. Даже не просто связях, а прямой завимсимости от этого органа. А доказательства имеются?
Ответить
0
0
trollebas1979 (Kharkov)
А львыффськы болильныкы все никак не поймут, в чем соль вопроса! Прийдется разъяснить... Шановни вболивальныкы Карпат! Поймите Вы наконец, что боков напорол Ваш ненаглядный през господин Дыминский. Будь на месте МХ любой другой клуб - вопрос решился бы моментально и ФФУ с ПФЛ выступали бы в роли секретарши, зафиксировавшей факт переноса. То есть Дыминский позвонил бы "коллеге", тот согласился бы (даже если бы и был против, чисто по-человечески пошел бы навстречу). А дальше отослал бы к главному тренеру по поводу согласования даты переноса и т.п. технических вопросов. Но вот с МХ - маааленькая неувязочка! Предположим, звонит Дыминский к Ярославскому. Далее что? Естесссно, Ярославский не против. Отсылает к своему главному тренеру... к кому? Кто у МХ главный тренер??! Договаривацца надо с Маркевичем! Вот этого скорбного факта господин Дыминский вынести не мог! Потому по-крысячьи пошел решать вопросы в обход соперника в ПФЛ, где данетские пацаны что угодно тебе по дружбе свиснуть могут. Причем не задумываясь про очевидную глупость своих решений и их последствия... И теперь "великий футбольный ученый" Попов и ахметовская шестеренка Сафиуллин пытаются сделать хорошую мину при плохой игре! Хотели денег срубить и ФФУ зацепить - а получили очередной ляпсус! Для львовских танкистов (слушать внимательно и вдумчиво!): http://metalistfans.com/multimedia/video Вы понимаете, что уже сам Дыминский понимает, что бандюки его малость залошили??! А вы все тут копья ломаете! P.S. Что-то Черепин с Булахом не торопятся правду раскрывать! Видать надеюцца ишо статеек 10 на эту тему тиснуть! Не стыдно, Павлики Морозовы?? Или "чтение регламента" увлекает настолько сильно, что про элементарную логику и этику забыли?! Может, хватит дурачить болел и пытацца представить себя "незаангажированным медиа-ресурсом"?! Переименуйтесь в сайт болельщиков ПФЛ и клепайте глупости в неограниченном количестве!
Ответить
0
0
lexa29 (Nova Kahovka)
Типа: смотрите у нас, в Лозанну подадим и не видать вам ЕВРО-2012!!! ухахахаха, подавайте в суд в Лозанну, как раз в году 2013-2014 и дойдет до рассмотрения дела ))))
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
Sh@itan (Львів) 25.03.07 09:27 Я собственно, именно это и имел в виду.:)
Ответить
0
0
Kasparov (Lvov)
Ja dumaju u Karpatnema juruduchnuch schansiv.Metalist ne zachotiv perenosutu.U Karpat mozut butu zadijani50 gravciv!,te scho 8 zachvorilu,ce ne argument.Problema scho Metal ne zachotiv perenosutu match.Chto meni pojasnut,jaki juruduchni argumentu u Karpat?Choch ja i vbolivalnuk Karpat.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
"в суд подать за то что они накололи своих игроков непонятно чем, да так что у них иммунимтет стал никакой. А после матча пришлось бы на допинг сдавать. Поэтому "Карпаты" и отказались играть!!!" Renard (Kharkov) _______________ Свої безглузді думки краще тримай при собі. Іноді краще жувати ніж говорити.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Любити Україну і проводити чемпіонат Європи - різні речі. Якщо ми ще не доросли до того рівня, поки можемо викорінити "такий" футбол в себе в країні, то ніяке ЄВро нам не поможе для підняття рівня футболу. Треба починати з верхів. Поки брати будуть керувати одночасно клубами і федераціями - не буде в нас нормального футболу. Твоя позиція - "Хай вже буде так як є, але тільки щоб в нас було Євро" - я правильно зрозумів? Італія чомусь не боялась виносити свою брудну білизну перед оголошенням переможця тендеру. Зато навели в себе порядок і можу сказати з впевненістю що тепер в них буде набагато менше договорняків, а раніше в останніх турах Серії А договорняки можна було ловити спокійно в букмекерських конторах. Кому треба було - той і вигравав. Від цього італійський чемпіонат тільки виграє. А як виграє наш чемпіонат від Євро? Суркіс покладе в кишеню побільше бабла і купить ще десять негретят на подобі тих колумбійців що були в команді минулого року. Звичайно Євро це позитив - але терпіти такий футбол і ховати свої проблеми далеко в шафу тільки щоб прийняти чемпіонат? Не тобі судити чи люблю я Україну чи ні ;) З.І. "Это небывалый подьём патриотизма в стране!!!" - ну-ну... Ми вже його 16 років чекаємо. А тут прийде ЄВро 12 і він прийде)) Класно))
Ответить
0
0
Renard (Kharkov)
Lourens (Львів) - пусть Украина сгорит в огне, лиш бы "Динамо" и "Шахтёру" было бы хуже. Ты не понимаешь, что ЕВРО-20012 для страны это скачёк в развитии футбола в стране в целом!!! ЕВРО-2012 это событие для ВСЕХ болельщиков Украины подавляющее большинство которых никогда не сможет побывать на празднике под названием ЕВРО!!! Это небывалый подьём патриотизма в стране!!! Но вам похоже на это наплевать. Вспоминаю анекдот: Хохол поймал рыбку золоту, та говорит - исполню одно желание, но что не загадаешь у соседа в два раза больше будет!!! Думал, думал хохол и сказал: "Выколи мне глаз!!!" Лоуренс, после того что ты написал выше не говори что ты любишь Украину.
Ответить
0
0
Lourens (Львів)
Renard (Kharkov) А нафіг нам Євро? Італія заслуговую на Євро Ювентусом в серії Б і Міланом, Фіорентиною і Реджиною з мінусами на старті сезону. От коли Динамо відправлять в першу лігу, а Шахтарю дадуть "-" в графі очки - тоді можемо претендувати на чемпіонат Європи.
Ответить
0
0
Renard (Kharkov)
"він посилався на статттю 43 Конституції України, де йдеться про те, що кожна людина має право на нормальні умови праці" Не ну вы посмотрите! Это нужно на !Карпаты! в суд подать за то что они накололи своих игроков непонятно чем, да так что у них иммунимтет стал никакой. А после матча пришлось бы на допинг сдавать. Поэтому "Карпаты" и отказались играть!!!
Ответить
0
0
Renard (Kharkov)
"звернемося в Спортивний суд в Лозані" А это грязный шантаж ВСЕХ УКРАИНСКИХ БОЛЕЛЬЩИКОВ!!! Типа: смотрите у нас, в Лозанну подадим и не видать вам ЕВРО-2012!!! Как вас назвать после этого??? И только не нужно пыль гнать чо вы за свои права боритесь. Вам уже давно никто не верит!!
Ответить
0
0
Renard (Kharkov)
"можливо, це буде цивільний суд в Києві" Милости просим в гражданский суд!!! Что бы вас за это исключили из чемпионата!!!! Юристам "Карпат" "пятьорка"!!!!
Ответить
0
0
Sh@itan (Львів)
Да в Печерском разберутса , хто больше ем даст тот и выиграет суд.
Ответить
0
0
IRON (Днепропетровск)
в Печерский суд. Там разберутся.
Ответить