Дитяча футбольна академія: Лужному – так, "Карпатам" - ні


20-го березня на сесії Львівської міської ради розглядатиметься питання щодо створення у нашому місті футбольної академії Олега Лужного

Дитяча футбольна академія: Лужному – так, "Карпатам" - ні


20-го березня на сесії Львівської міської ради розглядатиметься питання щодо створення у нашому місті футбольної академії Олега Лужного. Якщо народні обранці підтримають проект одного з найвідоміших вихованців львівського футболу та його партнерів, то це може стати справжнім проривом у розвитку футболу на теренах Західної України. Як стало відомо Інформаційному центру ФК «Карпати», саме так і має статися. Адже навіть мер Львова Андрій Садовий, про «любов» якого до проблем спорту загалом, а дитячого зокрема вже ходять легенди, особисто обіцяв Лужному підтримку. Тобто все нібито складається якнайкращим чином. Проте є в цій історії одне «але».

Справа в тім, що проблему створення дитячої футбольної академії у Львові міська рада розглядатиме не вперше. Щоправда, минулі рази з цією ідеєю звертався ФК «Карпати», і кожен раз райці знаходили привід, аби відмовити. А от коли звернувся Олег Лужний, який нині працює в тренерському штабі київського «Динамо», то йому одразу пообіцяли сприяння у позитивному вирішенні питання. Ні, ФК «Карпати» нічого не має проти особисто Олега Романовича та того, аби у Львові було створено його футбольну академію, але напевне логічно, що у керівництва провідного клубу нашого регіону та його багаточисленної армії вболівальників виникає питання: чому в львівських обранців подвійні стандарти при вирішенні аналогічних проектів?

Можна було б зрозуміти, якби Олег Лужний та його партнери запропонували б створити академію за власні кошти, а ФК «Карпати» просив би фінансової підтримки у влади. Але ж ні, карпатівці також не мають наміру залучати кошти з державного бюджету. Масштаби обох проектів також мало чим різняться між собою. В обох випадках зі незначними відмінностями планується спорудження кількох футбольних полів, серед яких обов’язково будуть майданчики зі штучним покриттям, а також побудова гуртожитку для юних футболістів з блоком харчування й відновлювальним центром та корпусу зі всіма необхідними приміщеннями для роботи середньої школи та адміністрації академії.

Можливо, Садовий і Ко, позитивне рішення на користь академії Олега Лужного (якщо воно, звісно, буде позитивним) пояснять тим, що її планують створити на базі вже існуючої ДЮСШ-4 в районі Погулянки. Тобто це буде лише реорганізація навчального закладу, який до того ж не змінить свого освітянського статусу. Але ж і ФК «Карпати» не вимагав і не вимагає дати йому під академію землю в центрі міста. Карпатівці пропонували кілька варіантів. Зокрема, територію стадіону «Спартак», яка нині фактично є пристанищем для бомжів. Створення дитячої футбольної академії входить і в план забудови території, що прилягає до стадіону «Україна». Але міська рада ні на що не дає своєї згоди. А найцікавіше, що на словах нібито всі – і рядові члени, і мер – «за», але коли справа доходить до голосування, то кожен раз виявляється, що більшість «проти». І що потрібно, аби нарешті питання було вирішено позитивно, ніхто в міській раді не знає. Хоча схоже, що тут якраз народні обранці лукавлять: вони знають, що для цього потрібно, але не хочуть про це говорити вголос. В усякому разі на офіційному рівні. Чому? А це вже, як каже народна мудрість, зовсім інша історія…

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Че Гевара (Львів)
Влодя (Львів) А хто заважає Диму створити кращі умови від ФА Лужного? Я впевнений - не Садок, а тупість і захланність. Чи ти теж належиш до тих, хто вірить в те, що Дим створить "народну команду" і ти зможеш впливати? Я так розумію Диму земля в районі Левандівки, Рясне чи Сихова не підходить... йому чомусь в центрі тіки треба, чого б це... (на відповідь про транспорт буду довго втухати)
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 18
Че Гевара (Львів)
Влодя (Львів) А хто заважає Диму створити кращі умови від ФА Лужного? Я впевнений - не Садок, а тупість і захланність. Чи ти теж належиш до тих, хто вірить в те, що Дим створить "народну команду" і ти зможеш впливати? Я так розумію Диму земля в районі Левандівки, Рясне чи Сихова не підходить... йому чомусь в центрі тіки треба, чого б це... (на відповідь про транспорт буду довго втухати)
Ответить
0
0
Влодя (Львів)
А яка користь від Луженської академії Львову? Будуть кращих пацанів готувати для ДК... А хто буде тоді в "Карпатах"?
Ответить
0
0
Че Гевара (Львів)
Хм... Хто такі "Карпати" зараз? Фактично - ПП для заробляння бабла... і не треба ля-ля шо то Дим в них бабло рікою впускає... нє вєрю... То якого милого давати їм безкоштовно землю (дорогу!!!), для розвитку бізнесу??? На тендер - і тоді отримуйте. Якщо запропонуєте найкращий проект. А по статті. Статуту ФА Лужного інфоцентр Карпат не бачив, знає шо Лужний приватна особа яка працює в Динамо. Звідси "логічний висновок Дима" = міськрада гавно.
Ответить
0
0
Kvinto (Львів)
Люди, про що ви говорите? Приватна особа - не приватна особа, яка різниця? Просте порівняння: Хто такий Лужний? Лужний - це один з найвідоміших і найавторитетніших вихованців львівського футболу за всю його історію. А хто такий Димінський? Чого він добився як власник Карпат окрім скандалів? От тому то й такий результат. Скажу чесно: на місці Садового я би також Диму землі б не дав. Не дав би принципово. І не треба тут розказувати що Академія Лужного це на продаж чи для Динамо, а Академія Дима - то на регіон. Невже Карпати не продають своїх кращих гравців (тих хто втекти не зумів)? Якщо вся неприязнь до Лужного, з боку частини вболівальників Карпат повязана з тим, що він грав за Динамо і є тренером Динамо, то мені це просто важко зрозуміти. Це більше на комплекс подібно,ніж на тверезе мислення.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
goalkeeper (Львів) 21.03.08 17:34 цілком підтримую. Лужний по суті ТУТ буде працювати на Динамо, або просто продавати футболістів в інші клуби. І по суті прийдемо до того, що львівські футболісти будуть грати всюди по світі тільки не в Карпатах. А все через те, що в багатьох логіка "лиш би не Димінському".
Ответить
0
0
goalkeeper (Львів)
Невже не зрозуміло, що це академія не Лужного а Динамо Києва. Для кого ще може готувати кадри діючий трпенер Динамо Києва? Такої продажної і підлої "Самопомічної" мерії ми ще ніколи не обирали. Може так нам, лопухам, і треба?
Ответить
0
0
OM (Lviv)
el torro (Lviv) погоджуюся майже зі всім. Дим хоче все на шару прикриваючись ФК. так не можна. якшо хочеш робити бізнес, то так і скажи, а не роби з себе благодійника.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 21.03.08 16:21 ((Хто платить гроші той має, хто не платить - той немає!)) Почитай ще раз статтю. Клуб же ж за свої кошти хоче будувати академію. Лужний має гроші більше за Димінського.... Ги-ги... Хіба що не совї гроші. ((А два - тобі не дивно, що приватна особа може заплатити, а футбольний клуб ні? )) Заплатити за ЩО???? За оренду землі?? Я вірю, що і в Лужного на це гроші знайдуться і в Карпат. Я не вірю у відкрите і чесне виділення землі. Бо апріорі не може бути, щоб організація не могла отримати землю під ЦІЛЬОВЕ використання, а прийшов якийсь хлопака робити бізнес на львівському футболі і йому відкривають всюди двері - всюди землю виділяють і так далі. Та й логіка де? Львів що збирається стати головним експортером футбольних талантів? Чи Лужний збирається купити Карпати, щоб там його "вихованці" грали?
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
насправді це виглядає як якісь незрозумілі стандарти - приватній особі землю виділяється, а професійному футбольному клубові - ні. karpaty (Львів) 21.03.08 16:14 Ні. Стандарт повністю зрозумілий! Хто платить гроші той має, хто не платить - той немає! Тут нічого незрозумілого, як на мене, нема. І, в принципі, це нормальна ситуація. То раз. А два - тобі не дивно, що приватна особа може заплатити, а футбольний клуб ні? Бідні зібрались? "Тоді Дим таки правий. Він краще вдавиться ніж "загрузить бабло" Садовому." Ну так нехай Дим опреділиться: чи він буде платити і робити академію, чи він не буде платити і жувати соплі. Тут буде видно: чи він любить футбол до глибини своєї душі, чи до глибини своєї кишені.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 21.03.08 16:02 яка оренда споруди, якщо планується спорудження полів. Під поля ж очевидно потрібно землю виділяти, не в повітрі ж їх будувати. ((А то шо Лужний вміє договарюватись, а Дим з тою накуреною бригадою - ні, це доведений факт.)) Про те, що "загрузив бабло" те я зрозумів. Тоді Дим таки правий. Він краще вдавиться ніж "загрузить бабло" Садовому. Ні. Я не збираюсь судити, хто скільки кому дає, аде насправді це виглядає як якісь незрозумілі стандарти - приватній особі землю виділяється, а професійному футбольному клубові - ні.
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів) 21.03.08 15:51 Я чогось думаю, що оренда землі і оренда споруд, як говорять в Одесі: "две большие разницы". А то шо Лужний вміє договарюватись, а Дим з тою накуреною бригадою - ні, це доведений факт. Але я чогось думаю, що це персональні проблеми Дима і Ко. Був би розумнішим - рішив би. Ну.... це його проблеми. А на халяву йому ніхто нічого не віддасть! Халява кончилась! Захоче щось взяти - заплатить. А на рахунок об"єму бабла - не був, не бачив, не перераховував. І мені легше живеться від того. Воно мені нах не тре.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
el torro (Lviv) 21.03.08 15:28 загрузив бабло - це в смислі Садовому??? Вірю. Як нікому вірю. Про тендер на Погулянці під школу я щось не чув. Не купляє ж Лужний землю ПІД СПОРУДЖЕНУ ШКОЛУ, яка вже стоїть. Він її так само очевидно орендувати збирається. В ЦЕНРІ міста по суті. Я вже тут і раніше згадував той стадіон Спартак. Там начого нема - пустир. А раніше був великий спортивний комплекс біля спеціалізованої спортивної школи. Зараз там потрібно все з нуля будувати, а цивілізованій людині туди після 8-ї вечора краще не ходити. Скільки ж потрібно "загрузити бабла", щоб тобі надали можливість створити спортивну школу - поділись досвідом?
Ответить
0
0
el torro (Lviv)
karpaty (Львів) 21.03.08 15:01 Зрозумій одну відмінність: Лужний прийшов, загрузив бабло, отримав рішення і пішов, а Дим хоче все на халяву. Ну не буде йому халяви! Ні при яких розкладах не буде йому халяви! Вот вчора міськрада прийняла рішення виставити на торги ділянку біля стадіону. Хоче цю ділянку - будь ласкавий прийняти участь в тендері і заплатити як мінімум 9,5 млн грн за неї!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Злой Агент (ДОНЕЦК) 21.03.08 15:06 тут нехай кожен до себе дивиться. Не думаю, що Ставицький чи Димінський - дівчата на виданню, щоб комусь подобатись.
Ответить
0
0
Злой Агент (ДОНЕЦК)
С уважением отношусь к Вам и к вашей команде, но пока у ее руля будут находиться эти типы, то светлого будущего вам не видать. Что и показывает эта статья :( Честно, но именно из-за них я недолюбливаю Карпаты. Дыминский и Ставитский - черное пятно на добром имени Карпат.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Папа Крымский (Симферополь-Донецк) 21.03.08 14:24 Слухай може хватить п..здіти. Генерацією скандалів займаєшся такі як ти. "В городе знали" - ти блін знаєш зі свої Кацапетовки. Злой Агент (ДОНЕЦК) 21.03.08 14:38 Тут говориться про різні об"єкти в різних частинах міста. Стадіон Спартак - це одне, район Погулаянка це зовсім інша частина міста. Взагалі тут є просто неприязнь між Садовим і Димінським - це надзвичайно очевидно. Стадіон Спартак - це дійсно розвалюха, який давно потрібно було надати Карпатам від футбольну Академію і чому дійсно Лужному надається непоганий кусок під ПРИВАТНУ Академію - суть якої буде очевидна продавати юні таланти в інші клуби, а Карпатам, які працюють на регіон - ні. Це виглядає дико і не розумно з боку мерії.
Ответить
0
0
Злой Агент (ДОНЕЦК)
В чем же проблема? Блин, наверное Лужный договорился с бомжами со "Спартака" :( Или кругом происки динамовских агентов. злых
Ответить
0
0
Папа Крымский (Симферополь-Донецк)
Хы че тут думать. В городе знали, что если Карпатам дать разрешение на строительство детской футбольной академии, то это значит сотворить еще один полюс генерации скандалов в футбольном пространстве Украины... А Олег будет делом заниматься...
Ответить