Як "Арсенал" та "Дніпро" з расизмом боролися

Як "Арсенал" та "Дніпро" з расизмом боролися


У рамках 19-го туру Прем’єр-ліги України ФК «Арсенал» першим в цьому році провів акцію, спрямовану на викорінення расизму та інших форм дискримінації у футболі. Акція була здійснена за підтримки партнеру UEFA — FARE (Football Against Racism in Europe) та ініціативної групи «Футбол проти упереджень». На матчі «Арсенал» – «Дніпро» обидві команди вишукувались з баннером «Расизму не місце у футболі», який тримали вихованці дитячо-юнацької школи київського ФК «Арсенал». Також з початком матчу розповсюджувались брошюри з поясненням расистських символів, що зустрічаються на футбольних трибунах України. Брошюри викликали неабияку зацікавленність з боку глядачів, та фахівців, що безпосередньо пов’язані з футболом. Так, приміром, головний тренер ФК «Арсенал» В’ячеслав Грозний прокоментував цю акцію: «Дуже гарна акція, цілком підтирмую, слід побільше проводити подібних заходів», -заявив він.

ФК «Арсенал» (Київ) цілком підтримує концепцію UEFA «Respect» та висловлює своє негативне ставлення до такого явища, як расизм. Футбол – об’єднує, расизм – розділяє!

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
VitoFirst (Львов)
А у нас нас стадионе частенько националистические песни распевают :( Как с этим бороться хз...
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 14
VitoFirst (Львов)
А у нас нас стадионе частенько националистические песни распевают :( Как с этим бороться хз...
Ответить
0
0
killavasia (Киев)
молодцы, давно пора подобное начинать делать в Украине, тем более в преддверии Евро-2012!
Ответить
0
0
AndreSem (Киев)
менеджер среднего звена (kiev) 09.03.10 18:46 100% +100 баллов! Развелись одни костоломы, ёлки-палки :)
Ответить
0
0
Vital... (Днепропетровск)
ни одного чёрного на поле небыло. Вот таким образом они и боролись!!!
Ответить
0
0
матадор (Хорол)
Ага,боролись.Лучше бы папик,одну команду слепил,но нормальную,а то эти фарм-клубы достали уже.
Ответить
0
0
менеджер среднего звена (kiev)
Имхо, не самая большая проблема нашего футбола. Было бы полезнее, если бы с отрыванием ног на футбольном поле боролись
Ответить
0
0
vikniksor (Симферополь)
Думаю аж 1000 болел - прониклась:)
Ответить
0
0
Злюка (Киев)
Хороше починання. Взагалі, футбольним клубам в Україні потрібно буди більш соціально-активними. А расизм, як і будь-яка нетерпимість - це жахливо.
Ответить
0
0
ГазМяС (Киев)
az83 (kiev) Это что, вон в России футболисты матом интервью дают. http://www.youtube.com/watch?v=lFyct101Z8E&feature...
Ответить
0
0
Yura90 (Чернигов)
az83 (kiev) 09.03.10 17:54 Не знаю как кому, а мне приходилось слышать подобные выражения даже от судьи!)) Футбольного естественно!
Ответить
0
0
az83 (kiev)
А с матом не пробовали бороться?Ладно еще ругаться матом,когда по ноге стукнули,но футболисты матом разговаривают.На пустом стадионе их слова слышно очччень отчетливо
Ответить
0
0
ГазМяС (Киев)
dimistery (Киев) Хотелось бы что бы боты Рабиновича перестали рекламировать на этом сайте фарм-клуб Днепра - Арсенал.
Ответить
0
0
dimistery (Киев)
Отличная акция, кстати очень актуальна в нашей стране-где никакой этики нет относительно игроков из других стран.Хотелось бы чтобы это поддерживал не только Арсенал!
Ответить
0
0
Инсульт привет (Харьков)
Теме up
Ответить