Олімпійський: Арешт майна НСК не вплине на проведення матчу Динамо - МанСіті


Олімпійський виступив із заявою в зв’язку з арештом майна НСК

Олімпійський: Арешт майна НСК не вплине на проведення матчу Динамо - МанСіті


В четвер, 11 лютого стало відомо, що Виконавчою службою України було арештовано майно НСК "Олімпійський" в зв’язку з рішенням господарського суду міста Києва. Арешт було накладено після того, як Київміськбуд направив до суду позов про стягнення з НСК "Олімпійський" боргу в 32 млн грн.

В зв’язку з ситуацією, що склалась, прес-служба арени виступила з наступною заявою:

"Сьогодні окремі засоби масової інформації поширили інформацію щодо арешту майна Державного підприємства "Національний спортивний комплекс "Олімпійський".

У зв’язку із можливим спекулюванням зазначеною інформацією, доводимо до Вашого відома, що стадіон працює в штатному режимі та проводить активну підготовку до матчу 1/8 Ліги Чемпіонів між ФК "Динамо" Київ (Україна) та ФК "Манчестер Сіті" Манчестер (Англія), що відбудеться 24 лютого 2016 року о 21:45.
Хотілося б зауважити, що ситуація із заборгованістю бере початок ще в грудні 2012 року. Тоді держава припинила фінансування програми, яка була відкрита задля підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. З боку держави не були погашені всі заборгованості з фінансування, саме тому і виникла ситуація із арештом майна НСК.

Наразі керівництво стадіону вживає всі можливі заходи щодо погашення заборгованості. Також, до вирішення зазначеної проблематики долучені Міністерство молоді та спорту України та профільний комітет Верховної Ради України.

Керівництво стадіону звертається з проханням не піддаватися негативним настроям, а прийти 24 лютого на найбільшу спортивну арену країни, щоби разом підтримати свою улюблену команду!".

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Vo-one (Kyiv)
Государство арестовало имущество государственного предприятия из-за непогашения долгов государством.
Нормально, чо...
Відповісти
4
0
Повернутись до новин
Коментарі 11
Vo-one (Kyiv)
Государство арестовало имущество государственного предприятия из-за непогашения долгов государством.
Нормально, чо...
Відповісти
4
0
aaz119 (Одесса, болею за ШД)
Отличная новость! Наконец-то в стране начало что-то меняться. Должен - плати! А то привыкли годами долги не отдавать, полагая, что государство все простит. А с какого перепуга государство - а это мои налоги, это заработанные мной деньги - должно оплачивать халявный стадион Динаме? Нет денег - нет футбола. Я свои деньги Суркам дарить не собираюсь, поэтому очень даже одобряю происходящее. Надеюсь НАБУ пересмотрит еще те копейки, за которые арендуется сейчас стадион, и еще пару чинуш пойдут за решетку.
Відповісти
5
3
Beard (Киев)
Ну вот откуда вы такие упоротые берётесь?А?
Динамо за каждый матч на "Олимпийском" платит аренду деля доходу с Олимпийским от продажи билетов в пропорции 50/50..Впрочем так же как и СбУ.Кстати,в 2010,во время реконструкции Олимпийского, ФФУ заплатила за аренду "Донбасс Арены" около 140 штук "вечнозелёных",за проведение товарняка со сб.Голландии.
Эксплуатация таких сооружений стоит огромных денег.
И если бы не проведение футбольных матчей,спортивных,легкоатлетических соревнований и концертов такие сооружения банкротились бы в течении года.Кроме того в большинстве стран центральные арены субсидируются в больше или меньшей мере из гос.бюджета.
Відповісти
3
0
vazil (СДонецк-Харьков)
Действительно откуда такие упоротые бобры? Мало того что всю выручку забирает Динамо от продажи билетов, при этом еще 50% забирают от продажи сосисок и другой лабуды на стадионе. Кроме этого все рекламные места на стадионе заняты билбордами Динамо, а это еще нехилые бабки минус казны государства. При этом Динамо только арендует стадион на время матча плюс один день. Так что делайте выводы. Или вы думаете все такие тупые?
 
1
5
Счётчик шансов (Полтава)
Срочно продавайте билеты почём можете!
К моменту начала матча они не будут стоить и бумаги, на которой напечатаны. Ничего.
Відповісти
4
3
Spokoyno (Киев)
[quote datetime=" 11.02.2016 22:46 " author="E.M.O.S.H. (Харьков)"] " Цитируешь фразы своего кумира? Нечего гнать на Харьковчан, мы все в одной стране живем!!!" [/quote]Так чого ж Ви її так ... (не напишу, забанять специ)
Дивлячись зі сторони виглядає, що читати не вмієте...
Борг 2012! Знаєте хто наробив? Собі гаманці набив...
А розплачуватись тепер всі МИ повинні!
Відповісти
6
4
vlotko (Броди)
Це хамство піднімати ці питання в переддень матчу який чекали 11 років. Можна подумати, що вирішувати це питання треба саме тепер, коли з таким трудом відстояли перед УЕФА глядачів на стадіоні. Так треба влізти в інше лайно перед вією Європою. Раз так значить комусь це потрібно!!!
Відповісти
10
5
дай миллион (Харьков)
хааа Жыты По-Новому ))))
Відповісти
11
13
Олексин (Н.)
ні, треба спочатку навчитися читати і розуміти хоча би текст в інфі "ситуация с задолженностью берет начало еще в декабре 2012 года. Тогда государство прекратило финансирование программы, которая была открыта для подготовки и проведения в Украине финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу. Со стороны государства не были погашены все задолженности по финансированию, поэтому и возникла ситуация с арестом имущества НСК"

Інша справа, що кожен рік в проект держбюджету Кабміном вноситься стрічка "фінансування програм Євро-2012" - аби покрити ці та інші борги (а там борги не лише перед НСК) - але кожного бюджетного року нардепи цю стрічку в остаточному варіанті бюджету "рубають під корінь".
Відповісти
10
3
af_design (Украина)
Хорошо как то коломойский про вас сказал: "Харьковчане вы что еба....тые?"
Відповісти