Олександр Петраков оголосив склад збірної України U-17 на еліт-раунд Євро-2016


На збір викликано 21 гравця

Олександр Петраков оголосив склад збірної України U-17 на еліт-раунд Євро-2016


Олександр Петраков визначився із списком футболістів, які посперечаються в Англії за путівку на чемпіонат Європи 2016 року U-17.

14 березня команда, сформована з гравців 1999 року народження, збереться у Києві та вирушить на навчально-тренувальний збір до турецького Белеку. У Туреччині на "синьо-жовтих" чекає товариський матч із юнацьким складом данського "Брондбю". Гра відбудеться 19 березня о 15:00 за київським часом.

За результатами тижневих тренувальних сесій, тренерський штаб збірної України обере 18 найсильніших виконавців, які й зіграють у матчах еліт-раунду континентальної першості. Вже наступного вівторка наша команда прибуде на "Туманний Альбіон", а 24, 26 та 29 березня, відповідно, на українців чекають футбольні зустрічі з однолітками з Фінляндії, Туреччини та Англії.

Склад збірної України:

Голкіпери: Владислав Кучерук ("Динамо", Київ), Андрій Лунін ("Дніпро", Дніпропетровськ)

Захисники: Денис Попов, Віталій Миколенко (обидва - "Динамо", Київ), Валерій Бондар ("Шахтар", Донецьк), Олексій Сич (УФК "Карпати", Львів), Тимофій Сухар ("Дніпро", Дніпропетровськ), Олександр Авраменко ("Металіст", Харків)

Півзахисники: Олексій Хахльов, Сергій Булеца, Владислав Наумець (усі - "Динамо", Київ), Максим Чех ("Шахтар", Донецьк), Микола Мусолітін ("Чорноморець", Одеса), Ярослав Гоменко ("Дніпро", Дніпропетровськ)

Нападники: Денис Янаков, Юрій Козиренко (обидва - "Динамо", Київ), Владислав Кузьменко, Олексій Кащук (обидва - "Шахтар", Донецьк), Андрій Кулаков ("Металіст", Харків), Ярослав Дєда ("Волинь", Луцьк)

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
Siren05 (Мариуполь)
Я думаю, как только ребята на периферии начинают что-то показывать, их переманивают клубы ПЛ. У нас из Мариуполя несколько молодых игроков забрали таким образом...
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
Siren05 (Мариуполь)
Я думаю, как только ребята на периферии начинают что-то показывать, их переманивают клубы ПЛ. У нас из Мариуполя несколько молодых игроков забрали таким образом...
Відповісти
0
0
Червяк (Донецкая)
всего 7 клубов. Все из высшей лиги. В остальных городах совсем школ нет или тренеры сборной их даже не просматривают?
Відповісти
0
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус