В Україні з'явиться збірна U-15


У нової збірної заплановано п'ять зборів

В Україні з'явиться збірна U-15


В кінці квітня в Україні буде створена нова юнацька збірна - складена з футболістів 2001 року народження, які зараз беруть участь в юнацькому чемпіонаті України у віковій категорії U-15.

Очолить її, Олег Кузнецов - знаменитий в минулому центральний захисник "Динамо", "Рейнджерс" і збірних СРСР і України.

Після закінчення ігрової кар'єри він запам'ятався роботою в тренерських штабах київських ЦСКА (1998-2002) і "Динамо" (2002-2004), потім допомагав Олегу Блохіну в національній збірній України (2004-2007) і "Москві" (2008).

А з 2010 року Кузнєцов зосередився на юнацьких збірних країни. Спочатку прийняв з рук Олександра Лисенка хлопців 1993 р.н. після закінчення циклу U-17, а з 2012-го займався з хлопцями 1997 р.н.

У планах цієї збірної значаться п'ять зборів в 2016 році: 25-28 квітня - селекційний, 22-27 травня - з виїздом на спаринги до Чехії, 18-22 вересня - з прийомом Бельгії, 23-27 жовтня - з прийомом Угорщини та 14- 25 листопада - з виїздом до Італії.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
goldtalant.com.ua
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
НеЗиЗу (Днепропетровск)
Я вот всё думаю, для чего всё это? Может Динамо и заодно СбУ- это какой-то сетевой маркетинг, финансовая пирамида, секта или просто контора по отмыванию бабла. Везде свои люди, сеть расширяется. Скоро в каждой квартире будет свой тренер Динамо, которому нужно будет платить что-то типа коммунальных услуг.
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 4
НеЗиЗу (Днепропетровск)
Я вот всё думаю, для чего всё это? Может Динамо и заодно СбУ- это какой-то сетевой маркетинг, финансовая пирамида, секта или просто контора по отмыванию бабла. Везде свои люди, сеть расширяется. Скоро в каждой квартире будет свой тренер Динамо, которому нужно будет платить что-то типа коммунальных услуг.
Відповісти
0
0
НеЗиЗу (Днепропетровск)
А в школу когда? Как же я запамятовал. В конспектах Лобановского содержаться все необходимые знания по всем языкам, точным наукам (считать ТТД - это вам не мыло по тазику гонять), и главное, физике. А также знание этих трудов автоматически обеспечивает тебя работой в тренерском штабе любого уровня в структуре ДК или СбУ. Если же физрук из тебя выйдет совсем плохой, ты сможешь всю жизнь работать советником, экспертом, комментатором или ещё каким-нибудь приспешником. Также знание конспектов вырабатывает в тебе такие полезные качества как снобизм, пофигизм, дает тебе полное право смотреть на всех как на хавно. И ещё тебе будет абсолютно всё-равно, что думают болельщики о том, какой ты физрук-эксперт-советник.
Відповісти
0
1
Marcelino (Запорожье)
Вот Динамо запускает свои щупальцы к 15-летним
Відповісти
2
0
clipper (Одесса)
А U-5 слабо?
Відповісти
1
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус