Михайленко – про Крістіана Шевченка: Він схожий за рухами на свого батька


Однак ще поки надто юний, щоб оцінювати його талант

Михайленко – про Крістіана Шевченка: Він схожий за рухами на свого батька

Фото: пресслужби ФК "Вотфорд"


Головний тренер юнацької збірної України U19 Дмитро Михайленко прокоментував виклик до лав “синьо-жовтих” сина Андрія Шевченка нападника Крістіана Шевченка.

– Як ви окреслите футбольні характеристика Крістіана? На якій позиції він може найкраще себе проявити?

– У тих іграх, які я дивився, він грав на позиції правого/лівого півзахисника або вінгера. Тренер каже, що його можна використовувати й на позиції форварда, але я не бачив, як він там виглядає. Досить гідна статистика зараз у нього. Він останні сім ігор забивав дуже багато.

Він схожий за рухами на свого батька, за типом тіла, швидкий, може багато рухатися. Тому можна сказати, що він схожий, але, мені здається, він ще дуже юний, щоб ми розуміли, наскільки він талановитий.

– Я чув, що були певні юридичні проблеми щодо українського паспорта. Чи все вирішено, чи повноцінне українське громадянство має Крістіан?

– Я не чув такого. Мені здається, що все добре.

– Тобто, ніяких проблем немає?

– Наразі ні”, - сказав Шевченко.

Оцініть цей матеріал:
Джерело:
УПЛ ТБ
Опублікував: Максим Кучер
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
avatar
mr.Smith
Зіграє пару ігор і буде видно.Ще справді надто молодий
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 4
avatar
mr.Smith
Зіграє пару ігор і буде видно.Ще справді надто молодий
Відповісти
0
0
djumba (Мелитополь)
Тобто теж на мишу кума кине й буде функціонером?))
Відповісти
0
0
ukatan (Харьковская обл.)
На детях гениев природа в основном отдыхает. Заиграл хоть кто-то из сыновей игроков " Динамо" 80-х годов?
Відповісти
1
0
Лекарь (село Дарниця)
Хлопець ще нічого не показав, але йому вилизують усі. Вилизують і тренери, і журналісти, бо батько глава футболу. Тьху, гидота.
Відповісти
2
0

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус