Шацьких: Мені легше і зручніше працювати з дорослими хлопцями, ніж з юнаками


Новачок тренерського цеху - про свою нову роботу

Шацьких: Мені легше і зручніше працювати з дорослими хлопцями, ніж з юнаками


З нинішнього сезону екс-нападник київського «Динамо» Максим Шацьких буде працювати тренером команди U-19 разом з Юрієм Морозом і Сергієм Шматоваленком. Він розповів про свої перші дні роботи на новому місці і враження.

- Одним словом можу сказати, що все супер. Тренерський штаб, обстановка, умови роботи - все дуже подобається. Якщо чесно, мені легше і зручніше працювати з дорослими хлопцями, ніж з юнаками. З дітьми трохи інша специфіка роботи. А тут вже зрілі хлопці, та й чемпіонат цікавіший, плюс виступи в юнацькій Лізі чемпіонів - все серйозно, відповідальність вища. Тут все по-іншому, багато відмінностей, тож буде цікаво.

- З іншим тренерами - Юрієм Морозом і Сергієм Шматоваленком - давно знайомі? Чи швидко порозумілися?

- Так, все абсолютно нормально, ми всі футбольні люди, заочно давно один одного знали, просто раніше не так часто спілкувалися, а тепер кожен день бачимося, у нас одні і ті ж думки, мислимо в одному напрямку, кожен доповнює іншого, ніяких розбіжностей у нас немає і бути не може. Кожен вносить щось своє, додає своє бачення. Один порадив одне, інший - інше, і в підсумку, складаємо загальну, цілісну картинку.

- Як вам тренерська робота в цілому? Чи не складно було перебудовуватися після ігрової кар’єри?

- Ні, не сказав би, що виникали якісь труднощі. Усе нормально, звик швидко, завдання зрозумілі, умови є, тренувальний процес весь розписаний, все чітко і строго, плани відомі заздалегідь, тож працюємо. Все обговорюємо, підказуємо один одному - ніяких проблем немає. Хочеться, щоб нинішні футболісти стали кращими, ніж були ми і якнайскоріше, але не завжди виходить, повторюся, у кожного свій характер, індивідуальність, крім того, зараз молодь слабша, у них частіше бувають травми, мені здається, наше покоління міцнішим було. Не знаю, з чим це пов'язано, може, з екологією. Та це робочі нюанси. Наше завдання навчити їх швидше змужніти і показувати той рівень футболу, який можуть, щоб не лінувалися, не сачкували і діставали з себе максимум.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус