Головко: Жодних революцій у молодіжній збірній України не буде


Наставник збірної України U-21 - про формування складу команди

Головко: Жодних революцій у молодіжній збірній України не буде


Новий головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко поділився своїм баченням реформ в команді.

"Я так розумію, що від мене зараз будуть чекати чогось кардинального. Не треба! Ніяких революцій у молодіжній збірній не буде, відразу скажу. Тому що роботи з командою було зроблено дуже багато. Серьожі Ковальцю довелося дуже нелегко, оскільки до старту відбіркового циклу Євро-2017 йому треба було зібрати команду з трьох вікових груп - 94, 95, 96 років народження.

З хлопців 94-го року народження можна було сформувати якийсь кістяк, а збірники 95-го року народження поїхали на чемпіонат світу - все, підготовка зірвана. Нарешті, хлопці 96-го були залучені до участі в еліт-раунді юнацького чемпіонату Європи, а потім - і до фінальної частини першості.

Тобто на момент старту відбірної кампанії для Ковальця мав місце не дуже приємний момент: гравці як би є, але команди як би немає.

Але маємо те, що маємо - 4 очки на екваторі відбіркового циклу. Це зовсім не той результат, на який може розраховувати нинішня молодіжна збірна.

А той склад, який зараз є, він вже сформований. Природно, я зі свого боку буду вводити якісь корективи, тому що у мене є питання, пов'язані з ключовими позиціями - воротаря, двох центральних захисників, опорних півзахисників та центрального нападаючого. Ось ці п'ять позицій мене хвилюють найбільше.

Я ні в якому разі не відмовляюся від пацанів 94-го року народження. Тому що ми продовжуємо боротьбу за вихід у фінальну частину Євро-2017. Так що нехай хлопці вже зараз читають ці мої слова - мені потрібен, в тому числі, і їхній досвід. Повторюся, революцій в молодіжній збірній ніхто влаштовувати не буде", - сказав Головко.

Оцініть цей матеріал:
Коментарі
Увійдіть, щоб залишати коментарі. Увійти
ser-gio (kiev)
да, отмазки сразу начал лепить. не к бобру это..
Відповісти
0
0
Повернутись до новин
Коментарі 2
ser-gio (kiev)
да, отмазки сразу начал лепить. не к бобру это..
Відповісти
0
0
Comment06 (Украина)
Как соломку подстилает-еще не работал, а уже и "папередника" оправдал и себя, на всякий случай, страхует
Відповісти
1
1

Новини Футболу

Найкращі букмекери

Букмекер
Бонус