Чи стане Фірташ месією для "Вереса"?

Чи стане Фірташ месією для "Вереса"?

12 января 2011, среда. 17:482011-01-12T17:48:49+02:00

У нинішньому році на ФК «Верес» чекає спасіння в особі власника ВАТ «Рівнеазот», мільярдера Дмитра Фірташа. Нещодавно всі секрети угоди між одіозним бізнесменом розкрив міський голова Рівного Володимир Хомко, інформує сайт вболівальників клубу.

- За ініціативи голови ОДА Василя Берташа ми зустрілися з Дмитром Фірташем і він пообіцяв виділити півтора мільйони гривень у рік на утримання команди «Верес», - розповідає Володимир Хомко. - Для прикладу, зараз ми витрачаємо на утримання клубу біля двохсот тисяч гривень: із міського сто тисяч і стільки ж з обласного. Тому обіцяні півтора мільйони – це велика різниця в порівнянні із тим що ми мали. Плюс ще додамо з бюджету деякі кошти. І за два мільйони вже команду більш-менш нормально можна утримувати в другій футбольній лізі. А за 200 тисяч – це просто нереально. Навіть дворову команду за таку суму не утримаєш. Повторюся, що виділити цю суму пообіцяв особисто власник «Рівнеазоту». Це вже буде з наступного року. Також ми матимемо від «Рівнеазоту» 12,5 мільйони гривень на ремонт стадіону «Авангард». Зараз розробляємо проект реконструкції споруди, бо не можемо прийняти грошей у зв’язку з відсутністю проекту. У нас є декілька речей, які ми планували під свій скромний бюджет, а раз нам так карта впала, то хочемо переробити цей проект на більш досконалий.

Також мер наголосив, що «Верес» давно не є комунальною командою, а приватною структурою. Тож хто зна, можливо невдовзі завдяки такому фінансовому вливанню в команду «Верес» претендуватиме на підвищення в класі, а не ганебно теліпатиметься на дні турнірної таблиці. Нагадаємо, що гравці єдиного професійного футбольного клубу області на зимову перерву пішли, посідаючи останнє місце в турнірній таблиці другої футбольної ліги. За 14 матчів рівняни не спромоглися здобути бодай одного очка.

Источник: Олександр Шершень, сайт уболівальників ФК "Верес"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев