Роман Ленський: "Головне - не заграватися"

Роман Ленський: "Головне - не заграватися"

1 января 2012, воскресенье. 12:212012-01-01T12:21:02+02:00

Футболіст новокаховської "Енергії" Роман Ленський відповів на питання клубного сайту.

- Ти став одним із кращих гравців осінньої частини чемпіонату, за підсумками голосування на нашому сайті. Щиро тебе з цим вітаю і хотілося б почути твій коментар цього факту. Яку роль це відіграє для тебе?

- Дякую за привітання! Дуже приємно отримати таке визнання від уболівальників. Дякую всім уболівальникам, які відвідують наш сайт і живуть життям команди!

- Розкажи, яка ситуація із капітаном у команді? Знаю, що останнім часом пов'язку одягав ти та Олексій Дитятьєв. Як ділите повноваження?

- Під час відпустки дізнався, що Саша Батраченко йде з команди. Згодом мені подзвонив Сергій Анатолійович і запропонував провести зимовий період поєднуючи з Льошею обов'язки капітана і виводячи команду на ігри по черзі. А перед початком сезону, за традицією, у нас проходитимуть вибори капітана, і на них вже голосуванням хлопці визначать капітана і двох віце-капітанів на сезон.

- В попередніх матчах чемпіонату Миколаївської області ти обирав собі 32-й номер, а раніше грав під номером 69, ще раніше носив на спині двійку. З чим пов'язана зміна номера?

- 69-й номер мені дістався після приходу в команду і якось одразу припав до душі. :) Для мене, після 8-ми років занять спортивною гімнастикою, він гарно виглядає як стоячи на ногах, так і стоячи на руках (посміхається – авт.), назвав би його акробатичним. Коли запитали який номер я хочу на новій формі, вирішив взяти 2-й. Це ніби сімейний номер. Мій найвідданіший уболівальник – це мій брат Олег, а йому дуже подобався Олег Лужний, який грав у «»Динамо» (Київ) під другим номером! Він живе у Німеччині, і наш тренер допоміг мені замовити дублікат форми з другим номером і прізвищем на спині в подарунок Олегу. А зараз, граючи на першість Миколаївської області за новою схемою, мені якось сподобався тридцять другий номер, і я вирішив виходити на ігри під цим номером.

- Що скажеш про перший етап підготовки і зокрема матчі у Миколаївській першості? Результатом команди задоволений?

- Ми, напевно, одна з небагатьох команд, яка зібралася у грудні. Сергій Анатолійович вніс цей етап у плани підготовки до другої частини чемпіонату і ми з хлопцями повністю довіряємо нашому тренерові. Адже цей етап носить вступний характер і тренування проходять у відмінному настрої. Загалом, на Миколаївську область нам не ставлять завдання перемогти в турнірі, але в нас завжди заряджений дух переможця, і ми не можемо дати в іграх слабинку. Це відбивається і на результатах.

- А як щодо особистої гри? На скільки комфортно почуваєшся в лінії захисту?

- З такими тактичними перебудовами, як у нас, я грав у попередніх командах і відчуваю себе досить комфортно на цій позіціі. Звичайно, «тягне» до воріт суперника завершувати наші атаки, але вже доводитися більше уваги приділяти безпеці своїх воріт! Хоча в цих іграх я по ситуації було завершував наші атаки на позиції центрального нападника. Тренер заохочує такі моменти, головне – не заграватися і хлопцям швидко перебудовуватися для підстраховки.

- Наступним турніром, у якому братиме участь «Енергія» стане Кубок Кримтеплиці. Він є найцікавішим для вболівальників у міжсезоння, перш за все - складом учасників. На скільки для тебе принципово відстояти статус минулорічного переможця цього турніру?

- Кубок Кримтеплиці – це ще один етап нашої підготовки до чемпіонату і ближче до його початку тренер буде варіювати як складом, так і тактичними задумками. Однак глядачами або хлопчиками для биття ми точно не будемо!

- Які маєш плани на новорічні канікули і де святкуватимеш Новий рік?

- Як і кожен Новий рік, цей я зустрічатиму зі своїми рідними та близькими. І всі канікули постараюся провести з максимально-позитивним настроєм, заряджаючи себе і, по-можливості, оточуючих позитивними емоціями!

- Що побажаєш нашим читачам у передсвяткові дні?

- Хочу привітати усіх з наближенням чудових свят, побажати кожному повірити в новорічні дива і знайти в мішку у Діда Мороза найдобрішу казку:) Всіх з наступаючим 2012-м роком!

Источник: Оф.сайт ФК "Енергія" (Нова Каховка)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев