Контрольний матч. "Кристал" (Херсон) - "Чорноморець" (мол.) 0:2

Контрольний матч. "Кристал" (Херсон) - "Чорноморець" (мол.) 0:2

22 января 2012, воскресенье. 22:422012-01-22T22:42:37+02:00

Сьогодні в Одесі херсонський «Кристал» зустрічався з молодіжним складом «Чорноморця».

Гра походила у невисокому темпі та з великою кількістю браку зі сторін обох команд. Додамо, що це був перший матч «зелено-синіх» не лише у 2012 році, а й у такому експериментальному складі. Більшість гравців, що виходили на поле у футболці «Кристалу» знаходяться на перегляді. А тому не є дивною і незіграність колективу. Усе це не пішло на користь гостям. У середині другого тайму «Чорноморець» зміг реалізувати один зі своїх багатьох моментів: захисники херсонців залишили самотнім когось із нападників одеситів у штрафному майданчику і той ударом у дальній кут відкрив рахунок у зустрічі. А вже під завісу гри «синьо-чорні» після подачі кутового подвоїли свою перевагу.

Руслан Новіков, головний тренер «Кристалу»: «Ця гра переслідувала головну мету – визначитись з хлопцями, що знаходяться на перегляді. Спочатку їх було у нас 30, а наразі залишилось десятеро. З тих, хто знаходиться на контракті у «Кристалі», виходило на поле лише троє. Також ми прийшли до висновку, що після сьогоднішнього матчу ще три футболісти відправляться додому. До інших ще будемо придивлятися. Зрозуміло, що є великі проблеми з прийняттям рішення, швидкістю прийняття рішення. Хлопці ще сирі, «з вулиці». Тому як такої гри не було. Сьогодні я побачив дві команди аматорського рівня. Адже за «Чорноморець» грала також молодь. А тому результат цього поєдинку не мав для нас особливого значення.

25 січня ми проведемо у Кривому Розі дві контрольні гри проти «Гірника». У першому матчі на поле вийде резервний склад команди, а у другому безпосередньо наша основа».

Склад «Кристалу»: Шелякін (Сорочинський, 46), Леонов, Макорін, Бабак, Саф’яник (Серховець, 46), Тимченко, Габісонія (Гайдаржи, 46), Соботюк, Ткачук, Мар’євич, Парібік.

Источник: газета "Український футбол"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев