Хмельницьке "Динамо": туман розвиднюється

Хмельницьке "Динамо": туман розвиднюється

27 января 2012, пятница. 10:252012-01-27T10:25:02+02:00

Цьогорічне футбольне міжсезоння для хмельницького футболу особливе. Останнім часом всі наче звикли, що єдиний професійний клуб області на межі існування. Але, здається, нині ситуація виглядає зовсім по-іншому. «Динамо», щонайменше, може отримати непогану фінансову підтримку з Києва, на яку, мабуть, мало хто розраховував ще місяць-два тому. Отже, про перспективу хмельницької команди.

Туман розвиднюється

Ще на початку 2012 року директор хмельницького «Динамо» Валерій Крохан заявив, що справи в команді налагоджуються. І все завдяки допомозі Олександра Слободяна, президента київського футбольного клубу «Оболонь». «Пивовари» дали гроші на атестацію в Федерації футболу України, погасили деякі заборгованості команди. Однак ця разова допомога не означає, що хмельницька команда зажила в «шоколаді». Щоправда, на переконання Валерія Миколайовича, позитивні зрушення можуть статися найближчим часом. «Олександр В’ячеславович сказав, що «Динамо» може розраховувати на співпрацю з «Оболонню», - каже Валерій Крохан. Його ж слова підтвердив і сам пан Слободян. «Ми вивчаємо можливості співпраці, щоб надавати практику молодим українським футболістам «Оболоні» в західній групі другої ліги, - заявив президент «Оболоні». – Не виключаю, що «Динамо» стане фарм-клубом нашої команди».

Першолігова ілюзія

Серед вболівальників вже точиться чимало розмов, про подальшу співпрацю «Динамо» з «Оболонню». Є навіть, на перший погляд, міфічні версії – київська команда переїде до Хмельницького. Але чи є підґрунтя для подібних ілюзій. Є! «Оболонь», як відомо, у Прем’єр лізі перебуває у зоні вильоту. І не виключено, що вже влітку розпрощається із найвищим дивізіоном. Саме тоді й можуть втілитися у життя розмови про переїзд. Але… чи захочуть «пивовари» їхати до нас, коли в Києві вони збудували базу, стадіон тощо. З одного боку – ні, з іншого – так. «Оболонь» може продати свою інфраструктуру київському «Арсеналу», а в Хмельницькому побудувати все заново. Для чого? Здається, це найпростіше питання. Якщо гратимуть у Києві, то трибуни будуть порожніми, а в Хмельницькому – повні. Хоча поки що це все виглядає, як ілюзія.

Не кажіть: «Гоп»

Поки «шлюб» «Оболоні» із «Динамо» документально не оформлений, радіти зарано. Адже в історії було чимало прикладів, коли домовленості між футбольними функціонерами так і залишалися просто декларацією намірів, яка далі розмов нічим не завершилася. А тому в «Динамо» поки що є доволі скудний бюджет – 272 тисячі гривень на рік, які команді виділила міська рада. Щоправда, в клубі сподіваються й на підтримку обласної ради. Якщо її не дочекаються, а в «Оболоні» передумають співпрацювати з хмельничанами, тоді «Динамо» знову опиниться на межі існування. Адже 272 тисячі з бюджету це крапля в морі, якої вистачить лише на виїзні поєдинки, навчально-тренувальні збори та харчування футболістів. А за «тарілку супу», як відомо, жоден нормальний футболіст не гратиме. Ось і дивитимемося знову не стільки професійний футбол, а пародію на нього.

Источник: газета "Є"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев