×
Спасибо, я уже с вами
Тернопільська "Нива" знову швидше мертва, ніж жива

Тернопільська "Нива" знову швидше мертва, ніж жива

27 марта 2012, вторник. 14:002012-03-27T14:00:06+03:00

Як стало відомо “За Збручем”, під загрозою зриву участь тернопільської “Ниви” у весняній частині чемпіонату України у другій лізі.

Нагадаємо, що ще восени частина гравців “Ниви” залишила розташування команди, не дочекавшись завершення усіх календарних матчів. Причина цього – заборгованості з виплати заробітної плати.

Попри чисельні оптимістичні заяви керівництва обласної адміністрації в особі Хоптяна, Гоча і Мдінарадзе про великі плани з відродження футбольної слави Тернополя, “Нива” знову опинилася в плачевній фінансовій ситуації.

Крім того, після осінньої частини першості деякі гравці передали відповідні петиції в Професіональну Футбольну Лігу. Щоправда, на засіданні ПФЛ представники “Ниви” знову завірили, що погасять усі заборгованості. Тим часом відомий олігарх, уродженець Тернопільщини Дмитро Фірташ підтвердив, що банк “Надра” візьме участь у фінансуванні тернопільського клубу. Мова йшла про допомогу у розмірі 3 мільйони гривень.

Поки що далі розмов і обіцянок справа не дійшла. За два тижні до старту весняної частини першості ситуація продовжує бути катастрофічною. Команда, якщо така ще існує, не провела жодного тренувального збору, гравці не збирались, багато позицій є недовкомлектованими. Тому викликає сумнів чи “Нива” зможе вирушити на поєдинок 7 квітня на Одещину

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: zz.te.ua


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев