Василь Івегеш: "Тернополь" - клуб бюджетний і фінансується з міської скарбнички

Василь Івегеш: "Тернополь" - клуб бюджетний і фінансується з міської скарбнички

21 января 2013, понедельник. 19:592013-01-21T19:59:00+02:00

Наставник "Тернополя" розповідає про "внутрішню кухню" своєї команди

- Василю Петровичу, муніципали восени створили в своїй групі невелику сенсацію. Є перед­умови до продовження весняної частини в тому ж дусі?

- Сподіваємося на те, що клуб зможе витримати тягар фінансового навантаження, утримуючи команду, бо вже зараз певні труднощі почали виникати. Зарплатню нам виплатили повністю, а ось по преміальних виник­ли заборгованості.

- Чому?

- Наскільки зрозумів, керівницт­во клубу виявилося не готовим до того, що ми почнемо так багато вигравати. Але невдовзі має відбутися зустріч із мером міста (Сергій Надал), отож усі ці питання, сподіваюся, закриються.

- Іншими словами, виконавці перевершили сподівання роботодавців?

- Скажу так: у нас вірили, але не думали, що будемо, як для дебютанта, так багато вигравати. Не треба забувати, що наш клуб - бюджетний і фінансується з міської скарбнички. До речі, ця ситуація стала для нас великим уроком - надалі, по-перше, до кошторису закладатимуться додаткові резерви, а ще потрібно, щоби був окремий інвестор. У мене ж, як у тренера, претензій до виконавців немає, тож і виходить, що керівництво за нами не встигає (сміється).

- О цій порі, зазвичай, активно проходять тренувальні збори та перегляд новачків. Мабуть, до вашої команди, як до дебютанта, почали придивлятися селекціонери інших клубів.

- Бачите, коли брали участь у чемпіонаті області, то наших футболістів забирали клуби вищі за рангом просто так, нікого не питаючи. Професіональна ліга дає нам перевагу в тому, що тепер клуби зобов’язані з нами рахуватися, тож забрати до себе будь-якого футболіста "просто так" не можуть. Однак (неначе за помахом чарівної палички), всі, без винятку, клуби або й справді стали такі бідні, або просто придурюються, але всі хочуть наших футболістів безкоштовно. Мовляв, ось якби той чи інший був вільним агентом… Ми ж, навпаки, хочемо зберегти склад. А ось уже в міжсезоння (є така домовленість), якщо будуть пропозиції по гравцях, що задовольнятимуть усі сторони, то ми їх відпускатимемо.

- Чи багатьох футболістів можете недорахуватися?

- Скажу так: збереться колектив 21 січня, тоді й переглянемо кадри. За моєю інформацією, нині немає жодного футболіста, який би дав зрозуміти, що може чи хоче залишити "Тернопіль". Дещо раніше розлучилися "полюбовно" з Михайлом Трофимчуком, але той залишив клуб за сімейними обставинами.

- Водночас наскільки зрозуміло, підвищуватися в класі - завдання не стоїть. Чи можна, виходячи з цього, а також враховуючи те, що бюджет клубу - невеликий і кожна копійка, як кажуть, на рахунку, зробити висновок, що команда не підсилюватиметься гравцями?

- Зараз у нас чимало дзвінків із багатьох регіонів України - юнаки просяться на перегляд. Так само багато агентів пропонують своїх підопічних. Але в нас завдання - залучити до лав якомога більше молоді саме з Тернопільщини. Якщо ж брати за амплуа, то можуть виникнути проблеми з воротарями, тож на цю позицію, цілком можливо, будемо переглядати кандидатів.

- Із планами, зрозуміло, вже визначилися…

- Безперечно. Щоправда, Анталіями та Іспаніями похизуватися не можемо (сміється). Однак радує те, що змінилося ставлення до нас з боку інших команд. Якщо торік практично ніхто не хотів проводити з нами контрольні матчі, то тепер зі спаринг-партнерами в нас проб­лем немає.

Источник: газета "Український футбол"

Тэги: Василий Ивегеш, ФК Тернополь


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев