×
Спасибо, я уже с вами
Сергій Пучков: Перед "Славутичем" стоїть завдання підвищитися в класі

Сергій Пучков: Перед "Славутичем" стоїть завдання підвищитися в класі

5 февраля 2013, вторник. 18:292013-02-05T18:29:00+02:00

Володар Кубка України на чолі "Таврії" прийняв "Славутич"

- Сергію Валентиновичу, інформація про можливе ваше призначення головним тренером черкащан поширювалася ще восени. Чому ваш союз на офіційному рівні відбувся саме зараз?

- Восени я лише приїжджав до Черкас, та й то не з приводу футбольних справ: у мого хорошого товариша був ювілей. А вже на місці скористався нагодою відвідати домашній поєдинок "Славутича" з хмельницьким "Динамо". Саме під час цієї зустрічі й познайомився з віце-президентом клубу Володимиром Ходаком. Але навіть тоді розмова була узагальнена, без будь-якої конкретики та натяку на можливий варіант співпраці. Утім, мене побачили на трибунах, і так народилася інформація про те, що я можу очолити "Славутич".

А ось розмова про такий варіант та предметні переговори сталася значно пізніше. Відбулася зустріч із почесним президентом клубу, губернатором Черкаської області Сергієм Тулубом, після якої я й ухвалив рішення очолити команду, аби допомогти їй вирішити завдання - підвищитися в класі.

- Інші варіанти були? Можливо, за кордоном?

- Були. І з-за кордону теж, але лише на рівні телефонних розмов. Найконкретнішими виявилися черкащани.

- Чи можете вже зараз озвучити, на яких позиціях буде підсилення?

- Поки що про це говорити зарано, оскільки ми узгоджуємо організаційні питання. Фактично з командою я познайомився під час представлення мене головним тренером.

- Зокрема, звучала інформація про те, що капітан "Славутича" Євген Гуд, який зараз на перегляді в "Десні", може повернутися до Черкас, щойно стане визначеність із головним тренером…

- Поки що жодної конкретики як в цьому питанні, так і в інших кадрових, немає. Проведемо бодай один збір, й тоді я зможу надати вам якусь інформацію.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: газета "Український футбол"

Тэги: Сергей Пучков


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев