×
Спасибо, я уже с вами
Ігор Яворський: Основна увага на тренуваннях "Ниви" приділяється тактиці, техніці та швидкості

Ігор Яворський: Основна увага на тренуваннях "Ниви" приділяється тактиці, техніці та швидкості

5 марта 2013, вторник. 19:552013-03-05T19:55:00+02:00

Головний тренер тернопільської "Ниви" Ігор Яворський прокоментував два останні поєдинки його підопічних на кримському зборі та розповів у якому режимі команда тренується.

- На перемоги особливої уваги не звертаємо, адже це тільки контрольні спаринги. Хоча приємно, що здобуваємо перемоги, бо важка праця має давати свій результат. В команди є вже і свій малюнок гри. І якщо в матчі з ФК "Суми" це було видно тільки в одному таймі, то з "Буковиною", за винятком стартових десятих хвилин, весь ігровий час гравці "Ниви" діяли досить впевнено, - зауважив тренер.

Разом з тим, зазначив коуч, футболістам "Ниви" є ще над чим працювати.

- Пропускаємо голи після стандартних положень, також провалюємо стартові відрізки матчів. Особливо характерним у цьому плані був матч з "Буковиною". Хоча, як деяке виправдання, можна сказати, що на це вплинув годинний переїзд на спортбазу "Скіф", де відбувався поєдинок. Отож, знаємо свої слабкі місці, над якими будемо працювати, - зазначив Ігор Яворський.

Також наставник "Ниви" розповів, що футболісти працюють у дворазовому режимі.

- Основна увага на тренуваннях приділяється тактиці, техніці та швидкості. Бігові вправи в основному носять характер ривків на 30-40 метрів та "човникиків" (5-10 м). Що прикро, так це те, що як мінімум на три місяці травмований Орест Януш, якому в поєдинку з "Буковиною" зламали руку і ключицю, - зазначив Ігор Петрович.

На завершення Ігор Яворський повідомив, що 9 і 14 березня з МФК "Миколаїв" та "Украагроком" (Приютівка) зіграє основа "Нива", а 10 березня з "Сталлю" (Дніпроджержинськ) - найближчий резерв команди.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Нива" Тернопіль

Тэги: Игорь Яворский, Нива (Тернополь)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев