×
Спасибо, я уже с вами
Романа Бальчоса призначено тренером воротарів тернопільської "Ниви"

Романа Бальчоса призначено тренером воротарів тернопільської "Ниви"

13 марта 2013, среда. 16:322013-03-13T16:32:00+02:00

У тренерському штабі тернопільської "Ниви" поповнення – з'явився ще один тренер. Відтепер з воротарями працюватиме Роман Бальчос. Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер команди Ігор Яворський.

– Ми формуємо свій тренерський штаб таким чином, щоб кожен відповідав за свою ділянку роботи. До нас у команду запрошений Роман Мілентійович Бальчос, котрий працює з воротарями. Це спеціаліст високого класу, який знає свою справу, сам колишній воротар, працював зі мною у ФК "Львів", а донедавна був у тренерському штабі "Кримтеплиці". Тернопільські воротарі вже відчули руку професіонала на собі, скаржаться, що отримують великі навантаження. Але щоб зросла майстерність того ж молодого Мазура, потрібна важка щоденна робота, яку фахово виконує Роман Бальчос, - розповів Ігор Яворський.

Довідка

Роман Мілетійович Бальчос народився 21 лютого 1979 року. В своїй професійній кар'єрі футболіста виступав за "Систему-Борекс" (Бородянка), "Волинь" (Луцьк), дубль львівських "Карпат", "Газовик-Скала" (Стрий), "Кримтеплицю" (Молодіжне) та івано-франківський "Спартак". Після завершення кар'єри футболіста працював спортивним директором ФК "Кримтеплиця" та тренером воротарів ФК "Львів" і ФК "Бердичів".

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Нива" Тернопіль

Тэги: Нива (Тернополь), Роман Бальчос


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев