×
Спасибо, я уже с вами
Олександр Рябоконь: У новобранців "Десни", як кажуть, хороший футбольний вік

Олександр Рябоконь: У новобранців "Десни", як кажуть, хороший футбольний вік

14 марта 2013, четверг. 16:092013-03-14T16:09:00+02:00

Перед закриттям трансферного вікна штатний розпис чернігівської команди поповнили відразу четверо виконавців із числа тих багатьох, які побували на перегляді

Із того ж таки "Севастополя" - відомий форвард Юрій Плешаков, а також оборонці Іван Білий та Роман Мачуленко. Їм відповідно 24, 25 та 20 років. Окрім того, з "Кримтеплиці" прийшов 24-річний воротар Андрій Радь. До речі, чутки вперто "сватали" Плешакова у Черкаси, мовляв, ним зацікавився Сергій Пучков, який очолив тамтешній "Славутич". Але Юрій перебрався в команду Олександра Рябоконя - свого іншого колишнього наставника.

- У наших новобранців, як кажуть, хороший футбольний вік. І кожен із них здатен досягнути багато чого. Отож із їхнім приходом здорова конкуренція посилиться, що, сподіваємося, позитивно вплине на саму гру в цілому, - прокоментував останні селекційні здобутки головний тренер деснянців Олександр Рябоконь. - До того ж, вирішили залучити ще одного, третього, воротаря. Поєдинки очікуються напружені, а у футболі трапляється всіляке… І доречність такого кроку підтверджує те, що завчасно мусив повертатися з Алушти додому наш основний голкіпер Андрій Федоренко, який зазнав травми. Добре хоч ушкодження виявилося не із серйозних".

Показово, що свого часу шестеро нинішніх деснянців пройшли ще й через прем’єр-лігу: Єгор Картушов, Петро Кондратюк, Вадим Мельник, Юрій Плешаков, Ярема Каваців, Андрій Федоренко. Також практично всі гравці (за винятком зовсім юного дебютанта Іллі Сірого) раніше вже понюхали пороху в першому дивізіоні національної першості. А Євген Чепурненко навіть визнавався найкращим гравцем цієї ліги.

Заявковий список у теперішньому вигляді було відкориговано наприкінці навчально-тренувального збору в Алушті, зокрема після спарингів. До речі, суперники (юніори прем’єр-лігівських "Іллічівця", "Карпат" та запорізького "Металурга") підбиралися з огляду на те, що у стартовому матчі весняного напівсезону "Десна" зійдеться зі стрийською "Скалою", яка вкомплектована гравцями майже такого ж віку, як і вищеназване тріо.

По завершенні алуштинського збору, в Міжнародний жіночий день деснянці разом із дружинами та подругами побували на корпоративній вечірці, на яку запросив президент футбольного клубу Олексій Чеботарьов. Присутнім представницям прекрасної статі (а в команді лише четверо нежонатих) були адресовані теплі слова та вручено подарунки.

Утретє "Десна" вирушить на передстартові репетиції знову до Криму. Як і попереднього разу, це буде Куйбишеве. Починаючи з 13 березня, чернігівці готуватимуться тут упродовж двох тижнів. Далі - старт.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: газета "Український футбол"

Тэги: Александр Рябоконь, Десна (Чернигов)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев