×
Спасибо, я уже с вами
Денніс Люкенс: Радий кожній хвилині, проведеній з "Кристалом"

Денніс Люкенс: Радий кожній хвилині, проведеній з "Кристалом"

19 марта 2013, вторник. 18:522013-03-19T18:52:54+02:00

Інтерв’ю тепер вже екс-наставника "Кристалу" Денніса Люкенса.

- Про зміни в керівництві "Кристалу" дізнався в телефонній розмові з президентом клубу Олексієм Кручером, наприкінці тижня, - почав розмову американський фахівець. - Поважаю Кручера, як хорошу людину, як президента, який дав, що зміг, футбольному клубу. Він усебічно підтримував мене і всіх, хто був частиною ФК. За мій час співпраці з "Кристалом" у команді була створена сімейна атмосфера, чим я був дуже задоволений. Це допомагало плідно працювати з колективом та допомагало досягти на той час непоганих результатів. Тому, зрозумівши ситуацію, добровільно залишив свою посаду. Щодо нового керівництва "Кристалу", то ніколи не зустрічався й не розмовляв з ним. Я тільки можу побажати їм удачі та успіху.

- Що дала вам робота в "Кристалі"? Що встигли, а що не вдалося зробити?

- Од часу мого приходу та до моменту ухвалення рішення залишити його, команда показала непогані результати. Хоча перед цим "Кристал" провів дев’ять ігор і набрав лише очко, посідаючи останнє місце в турнірній таблиці. Після того, як я очолив кристалівців, упродовж наступних восьми тижнів виграли шість матчів і набрали 19 очок, у підсумку посівши сьоме місце - за результатами першого етапу чемпіонату. Це було для нас хорошим досягненням, адже найскладніше в цей період - подолати гравцям психологічний бар’єр, після якого вже йшли від поразок до перемог. Цей поворот відбувся не тільки через мене. Ми всі хотіли працювати разом, були однією командою.

- Не жалкуєте, що, можливо, марно був витрачений час у Херсоні?

- Радий кожній хвилині, проведеній з "Кристалом". Прийшов до неї ззовні, ввівши нові зміни до тренувального процесу. Приємно, що підопічні відреагували на це позитивно - хорошою працею та грою. А досвід роботи з цією футбольною командою став для мене продуктивним та позитивним.

- Які враження залишаються від українського футболу?

- Він має високі стандарти. Гравці технічні та користуються тактичними знаннями. Чи ідеальний футбол в Україні? Звісно, ні. Та ми й не знайдемо у світі країну, де ця гра не має недоліків. Голов­не, працювати разом, єдиною командою, щоби зробити хороший футбол у країні.

- І які ж ваші подальші плани?

- Я однозначно залишаюся в українському футболі. Де саме працюватиму, покаже час.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: газета "Український футбол"

Тэги: Деннис Люкенс, Кристалл (Херсон)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев