У Славутичі на перегляді знаходяться Олександр Казанюк та Олавале Фабунмі

У Славутичі на перегляді знаходяться Олександр Казанюк та Олавале Фабунмі

18 января 2014, суббота. 10:212014-01-18T10:21:31+02:00

У п’ятницю, 17 січня, у тренувальному таборі черкаського "Славутича" з’явилися Олександр Казанюк та Олавале Фабунмі. Обоє взяли участь у вечірньому тренуванні черкащан.

Як і Олександр Казанюк, Фабунмі має досвід виступів за футбольний клуб Черкас. У першій половині сезону 2012/13 рр. Олавале у складі "Славутича" провів 21 матч і забив 2 м’ячі у ворота суперника.

Головний тренер славутчан Юрій Бакалов розповів, що у Фабунмі були пропозиції й від інших клубів, але він відгукнувся на запрошення приїхати на перегляд до Черкас. При цьому варто зазначити, що нинішній головний тренер "Славутича" добре знає Фабунмі, починаючи з дитячо-юнацької школи київського "Арсенала". Юрій Бакалов розповів, що торік Олавале тренувався з основною командою і навіть потрапив до заявки на гру Прем’єр-ліги.

Щодо появи в тренувальному таборі Олександра Казанюка, головний тренер "Славутича" зазначив:

"У складі команди має бути досвідчений футболіст. А ми знаємо, що у Казанюка за плечима тривалий період виступів на професіональному рівні. Крім цього, своїми багатьма якостями він може бути прикладом для молодих гравців, шо є також важливим.

Ми знаємо, що торік Олександр Казанюк, незважаючи на свій за футбольними мірками зрілий вік, зумів стати найкращим гравцем чемпіонату Черкащини", - розповів Бакалов.

Источник: Прес-служба ФК "Славутич" Черкаси

Тэги: Александр Казанюк


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев