Стрийська Скала вийшла з відпустки

Стрийська Скала вийшла з відпустки

21 января 2014, вторник. 15:012014-01-21T15:01:00+02:00

Після відпустки стрийська "Скала" зібралася 20 січня. Щодо планів команди, яка, як відомо, за підсумками осінньої частини змагань посідає місце в нижній частині турнірної таблиці другої ліги, належно підготуватися до весняної частини змагань і поліпшити турнірні показники. Для цього вже спланований план підготовки: команда вже зібралася на своїй базі у Моршині, де упродовж кількох днів гравці пройдуть поглиблений медичний огляд і складуть спеціальні тести для визначення рівня їхньої функціональної готовності. Як розповів головний тренер "Скали" Володимир Книш, команда працюватиме в режимі дворазових занять, одне з яких буде теоретичним.

Щодо втрат, то нині в розташуванні стрийської команди вже немає захисника Павла Нагорного, півзахисника Володимира Кайдровича та нападника Романа Іванова, які отримали вільний трансфер. Усі інші футболісти наразі знаходяться в команді, звісно, якщо ні на кого не поступить серйозна пропозиція з боку інших команд. До 26 січня команда працюватиме виключно з гравцями, котрі вже перебувають на контракті, тобто своїми футболістами. Після цього тренери переглядатимуть потенційних новачків.

А наразі розпочався перший втягувальний цикл підготовки, який пройде на власній тренувальній базі в с. Довгому. Про спаринги говорити ще рано. Однак тренерський штаб займається цим питанням.

Источник: ФК "Скала"

Тэги: Скала (Стрый)


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев