Свистун: В Кремені є група нових футболістів, завдання яких - закріпитися у команді

Свистун: В Кремені є група нових футболістів, завдання яких - закріпитися у команді

25 января 2014, суббота. 08:302014-01-25T08:30:00+02:00

Наставник кременчуцького "Кременя" сергій Свистун розказав, як команда готується до офіційних матчів в Другій лізі.

- Сергію Володимировичу, розкажіть, як ваша команда готується до другої частини чемпіонату після повернення із зимових канікул?

- Ми зібралися 20 січня у Кременчуці. Надалі будемо тут же готуватись впродовж кількох днів, до 1 лютого. Продовжиться збір також у Кременчуці, з 3 по 15 лютого. Крім цього, плануємо із 18 лютого по 3 березня виїхати командою до Євпаторії, а потім туди ж із 7 по 20 березня. А так, наразі йде загальна підготовка, пройшли медогляд.

Щодо контрольних матчів, то можу сказати, що першу гру ми проведемо 28 січня, а другий поєдинок відбудеться 31 січня. Першим суперником буде представник першої ліги "УкрАгроком". Другим опонентом стане команда Кривого Рогу. Де саме відбудуться матчі - поки невідомо, будемо телефонувати один одному і домовлятись, адже ви бачите самі, яка зараз погода…

- Скажіть, чи є зараз у команді новачки, які перебувають на перегляді?

- Так, є група футболістів, але поки що не буду говорити, тому що їхнє завдання - закріпитися в складі. От коли закріпляться, тоді і будемо говорити, кого саме ми беремо до нашої команди.

- А що стосовно тих, хто, можливо, залишить команду?

- Можу сказати, що такий гравець один - це Логінов, який перебуває на перегляді у "Ворсклі". Полтавський клуб викликав його до себе на збір. Андрій Бацула повернувся до "Ворскли", але нині зараз десь у Першій лізі, здається, в армянському "Титані" на перегляді. Але як і що конкретніше, я не знаю. Проте можу сказати, що він нам не належить, оскільки права на нього у "Ворскли".

- Як щодо мети команди на другу частину сезону?

- Головне - добре підготуватись та вигравати поєдинки, а далі подивимось.

- Нині "Кремінь" у турнірній таблиці займає сьоме місце. Відставання від четвертого місця, яке дає право на підвищення у класі, становить лише шість очок. Як гадаєте, вашій команді до снаги поборотись за вихід до Першої ліги?

- Будемо старатися. Але як воно вийде насправді, загадувати не буду.

- У якому аспекті гри ви би хотіли, аби "Кремінь" додав у другій частині чемпіонату?

- Ви знаєте, хотілося б більше зіграності футболістів. Треба брати до уваги той фактор, що команду робили по ходу чемпіонату, довелось від багатьох гравців відмовитись, запрошувати нових виконавців. В принципі, кістяк команди зберігся, те, що ми хотіли. Далі, повторюсь, потрібно додавати більше у зіграності колективу, щоб була гра команди, яка тішитиме наших уболівальників.

Источник: Український Футбол

Тэги: Вторая лига, Кремень (Кременчуг), Сергей Свистун


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев