Василь Івегеш: Футболістів багато, а команд - мало

Василь Івегеш: Футболістів багато, а команд - мало

Автор: Олександр Риженко, UA-Футбол

27 января 2014, понедельник. 16:252014-01-27T16:25:00+02:00

Головний тренер ФК «Тернопіль» розповів про підготовку своєї команди до весняної частини змагань, розповів про вирішення «справи Семенця», а також поділився з UA-Футбол очікуваннями від зустрічі у Кубку країни з одеським «Чорноморцем».

- Ваша команда вже прийняла участь у одному зимовому турнірі. Чи задоволені фізичним станом хлопців та чи приглянувся вам хтось із новачків?

- Фізичним станом задоволений. Фактично лише два-три гравці у нас, які, що називається, «пірнули у вогонь». А так - усю програму, яку я їм давав, хлопці виконали. Очікував гіршого.

Над новачками ми ще працюємо. Шукаємо нападника, воротаря, яких на зборах нині аж чотири. Думаю, вже у п’ятницю ми офіційно повідомимо із ким підписаний контракт. Однозначно підписуватимемо Гром’яка, розглядаємо ще питання молодих виконавців.

- Більшість новачків із західного регіону чи не тільки?

- Це вихованці нашої школи, а також гравці, які грали на аматорському рівні.

- Слід очікувати багато новачків чи спробуєте вирішити завдання підвищення тими виконавцями, які є у обоймі?

- Ви знаєте, наприклад у березні важко вгадати, яка буде ситуація, адже гравці собі шукатимуть нові колективи. Зараз футболістів багато, а команд – мало. Можливо, ближче до завершення учбово-тренувальних зборів, якщо якісь виконавці не задовольнили тренерські штаби команд Першої або навіть Прем’єр-ліги, ми б до себе їх і запросили.

- Які подальші плани команди на зимовий період?

- Наразі ранком ми працюємо у залі, а потім – кроси. Це наша робота, яку ми виконуємо щороку. Думаю, що до 15 лютого працюватимемо у Тернополі. А далі вже буде видно: шукатимемо спаринг-партнерів на штучних полях, можливо, поїдемо на якийсь турнір.

- Чи вдалося вирішити питання по трансферу Богдана Семенця?

- По Семенцю питання вирішується на рівні президентів клубів. По трансферу він відпущений, адже є вільним агентом. Заважає лише сума компенсації (за підготовку гравця. Богдан Семенець є вихованцем «міщан» – UA-Футбол). Звідки та сума – я, якщо чесно, не знаю. Але думаю, керівники знайдуть спільну мову.

- Можливий варіант, що навесні він гратиме за ФК «Тернопіль»?

- Важко сказати. Але ми знаємо Богдана, він утнути такого не міг, проте подивимось. Якщо він захотів спробувати себе у іншій команді – нехай. А прийде березень – буде видно. Ми його не виженемо.

- «Тернополю» у Кубку України вдалося привезти до міста ще одного представника елітного дивізіону, та ще й учасника єврокубків. Саме із «Чорноморцем» і розпочинати офіційний рік вашій команді. Форсуватимете підготовку до цієї зустрічі або ж путівка до першої ліги залишається головним завданням?

- Ні. Ми вже з 20 березня вийдемо із режиму зборів та перейдемо на тижневий цикл підготовки до ігор, адже 26 числа нам грати із «Чорноморцем» на Кубок, а вже 29-го – приймаємо «Шахтар».

- У чому криється перевага «Тернополя» над «Чорноморцем»?

- Перевага одна: рідні вболівальники. Плюс бажання показати себе і зарекомендувати. У деякій мірі хлопців налаштовувати буде не потрібно. Так, нам буде важко, адже приїде справжня прем’єрлігова машина. Але ми будемо битись.

Як розповів UA-Футбол Василь Івегеш, лівий півзахисник «міщан» Степан Клекот зазнав пошкодження. Йому у Києві зробили операцію. За повідомленням лікарів, до кубокової зустрічі з одеситами Степан має відновитися.

Тэги: Богдан Семенец, Василий Ивегеш, ФК Тернополь


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев