×
Спасибо, я уже с вами
Івегеш: Із частиною  футболістів  доведеться попрощатися

Івегеш: Із частиною футболістів доведеться попрощатися

21 февраля 2014, пятница. 17:502014-02-21T17:50:00+02:00

Після товариського поєдинку із винниківським "Рухом" своїми враженнями від матчу поділився головний тренер "Тернополя" Василь Івегеш.

- В першу чергу хочу подякувати "Руху" за хороший прийом, який нам організувала ця команда, - сказав тренер. – Тут відмінні умови для підготовки, є хороші поля. Також не підкачала і гра, яка пройшла у бойовитому характері на високому градусі, та все ж із взаємоповагою сторін. Так і мають проходити контрольні поєдинки.

У другу чергу – цей матч, а також і загалом наша підготовка до сезону дала привід для роздумів. У нас в команді зараз загалом 23-25 чоловік, частина з яких уже тривалий термін, але все ж ніяк не можуть наблизитися до рівня, що дозволить їм грати у основному складі. Із частиною таких футболістів, які вже старше 20 років нам, мабуть, доведеться попрощатися - відпустити їх пограти у чемпіонату області для того, щоб підняти свій рівень до відповідного. Натомість на їх місце в двері команди уже стукає молодь 1996-1997 р.н., треба буде давати шанс їм.

Загалом же, команда готується у плановому режимі. Частково відновився наш захисник Степан Клекот, який зараз займаєтсья за індивідуальною програмою у тренажерному залі та басейні, а вже з початку весни приступить до пробіжок, тож до відновлення сезону він вже має бути в "обоймі".

Нагадаємо, що під час зимової перерви "Тернопіль" поповнив свій склад рядом своїх вихованців, повернувся до команди і підписав новий контракт голкіпер Микола Плетеницький, а також з київського "Динамо-2" прибув Ігор Мединський.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Тернопіль"

Тэги: Василий Ивегеш, ФК Тернополь


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев