×
Спасибо, я уже с вами
Івегеш: Ми шукали  нападника таранного типу

Івегеш: Ми шукали нападника таранного типу

18 марта 2014, вторник. 17:252014-03-18T17:25:08+02:00

Головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш розповів про підготовку до матчу з Чорноморцем та про підписання чергового новачка команди.

- Розуміємо, що з командою підписав контракт футболіст, який дуже добре знайомий для нашої команди. Ігор Худоб’як грав проти "Тернополя" у складі "Факела" ще в фіналі чемпіонату Європи серед студентів-2009 року, і у багатьох матчах студліги. Також це хороший знайомий багатьох наших гравців. Ми шукали такого нападника, таранного типу. Переглядали багатьох футболістів, однак все-таки прийняли рішення, що нам потрібен досвідчний гравець, в чому Худоб’як підходив якнайкраще. Тим краще, що він матиме право дебютувати у нашому складі вже 26 березня у матчі проти "Чорноморця".

- Як з підписанням Худоб’яка зміниться позиція на полі Мединського?

- По-правді кажучи, у нас не було планів використовувати Мединського на вістрі атаки. Його краща позиція – на флангах, або ж під нападниками. Тож думаю з Гаврилюком-Чорним під нападниками, Мединським на фланзі атаки, а з Худоб’яком на вістрі – краще розташування команди у сьогоднішній комплектації.

- Вже фактично через тиждень матч проти "Чорноморця". Як проходять фінальні приготування?

- Все у плановому режиму. Більше вирішили не провидити контрольних матчів, через ризики травми, будемо готуватися через тренування. Приступив вже до них Степан Клекот, ймовірно і він зможе допомогти нашій команді в тому матчі, втім – це все поки під запитанням.

Нагадаємо, що матч 1/4 фіналу Кубку України між "Тернополем" і "Чорноморцем" відбудеться 26 березня. Початок поєдинку в 19.00.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Тернопіль"

Тэги: Василий Ивегеш, ФК Тернополь


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев