×
Спасибо, я уже с вами
Черкаські ультрас близькі до перемоги: Славутич може змінити назву

Черкаські ультрас близькі до перемоги: Славутич може змінити назву

Автор: Cергій Стасько, спеціально для UA-Футбол

26 марта 2014, среда. 10:142014-03-26T10:14:06+02:00

Черкаські ультрас вже не один рік ведуть боротьбу із керівництвом «Славутича» щодо повернення історичної назви клубу – «Дніпро». Схоже, що їх зусилля будуть винагородженні.

Зміна влади у клубі суттєво зрушила питання у цьому напрямку. Нагадаємо, що місцеві прихильники футболу не один раз організовували протести, піші ходи та акції під назвою «Лише Дніпро». Черкаські вболівальники наполягають, що головна футбольна команда області має носити історичну для футболу регіону назву – «Дніпро», адже саме так протягом 30 років знали на Черкащині головну команду футбольних майстрів.

Черкаські ультрас близькі до перемоги: Славутич може змінити назву - изображение 1

«Я вже зустрічався із лідерами місцевих ультрас, з якими протягом двох годин обговорювали цю тему. Нам вдалося знайти спільну мову», - зазначив генеральний директор «Славутича» Володимир Лашкул.

Протягом трьох-чотирьох місяців буде проведено громадське опитування жителів Черкащини з приводу зміни назви футбольного клубу. Адже в цьому питанні має бути врахована думка не лише ультрас, а й інших вболівальників.

Серед варіантів вже називаються «Славутич», «Дніпро», «Черкаси», «Зоря-Славутич».

За словами Володимира Лашкула, було досягнуто домовленості, що ультрас знову повернуться на стадіон і будуть підтримувати команду на 21 секторі. Квитки на цей сектор ультрас будуть викуповувати за свій рахунок і власними силами будуть забезпечувати там безпеку.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Тэги: ультрас


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев