×
Спасибо, я уже с вами
Олександр Кирилюк: "Оцінку нашій роботі дасть старт чемпіонату України"

Олександр Кирилюк: "Оцінку нашій роботі дасть старт чемпіонату України"

22 марта 2012, четверг. 13:492012-03-22T13:49:25+02:00

У телефонному режимі прес-службі ФК «Славутич» вдалося поспілкуватися з головним тренером команди – Олександром Іллічем Кирилюком.

– Добрий вечір, Олександре Іллічу! Турбують Черкаси! Як проходить збір команди? Чи задоволені Ви побутом та умовами тренування на кримській землі?

– Умовами базування та проживання команди в Алушті я задоволений. Вдалося провести ряд спарингів з гідними суперниками. Усе, що планувалося тренерським штабом, – виконано. Оцінку нашій роботі дасть старт весняної частини чемпіонату України.

– Тренерський штаб визначився з кістяком команди?

– Кістяк команди визначений, але хто саме вийде 7-го квітня на поле Центрального стадіону в матчі проти хмельницького «Динамо» – покаже час. Загадувати та передбачувати – невдячна справа. Кожен з футболістів може претендувати на місце в стартовому складі.

– З чим було пов’язане подовження перебування команди на південному узбережжі Криму ще на тиждень?

– Тут, у Криму, ми працюємо на ґрунтових полях, а тому повертатися в Черкаси і борсатися в болоті не було сенсу. Вдячні керівництву клубу за надану можливість додатково на тиждень подовжити навчально-тренувальний збір в Алушті.

– Які ще контрольні матчі заплановано до початку офіційних змагань?

– Завтра, 22-го березня, ФК «Славутич» проведе заключний спаринг на кримському зборі, а 25-го – вирушимо до Черкас. Ми маємо домовленість з кременчуцьким «Кремнем» провести перед стартом у другій лізі останній контрольний матч.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Оф. сайт ФК «Славутич»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев