На День Києва в Гідропарку відбудеться Чемпіонат Європи з пляжного футболу

На День Києва в Гідропарку відбудеться Чемпіонат Європи з пляжного футболу

23 января 2013, среда. 16:532013-01-23T16:53:00+02:00

В 2012 році в Гідропарку за підтримки Київської міської державної адміністрації та Державної служби молоді та спорту України розпочато створення сучасної бази футболу та пляжних видів спорту "Місто Спорту".

Ініціатор проекту всеукраїнський благодійний фонд "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголю".

На День міста Києва 2013 року з 22 по 26 травня в "Місті Спорту" відбудеться міжнародний відбірковий турнір Чемпіонату Європи з пляжного футболу.

В зв’язку з цим оформлено відповідне розпорядження КМДА про заходи з благоустрою частини територій Долобецького острову в Гідропарку.

Мета розпорядження - продовжити роботу розпочату з 2012 року по приведенню в належний стан територій та пляжів Гідропарку, створити на Долобецькому острові цивілізовану територію для рекреації та активного відпочинку киян і гостей міста.

Проведення турніру Чемпіонату Європи з пляжного футболу в місті Києві стало можливим завдяки співпраці громадських спортивних організацій з міською владою при підтримці соціально відповідального бізнесу компанії ДТЕК, а також компанії Київміськбуд - генерального партнера збірної України з пляжного футболу.

Тэги: Пляжный футбол


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев