×
Спасибо, я уже с вами
Олег Федюков: Нічийний рахунок гри є закономірним і справедливим

Олег Федюков: Нічийний рахунок гри є закономірним і справедливим

15 марта 2014, суббота. 09:232014-03-15T09:23:00+02:00

По завершенні гри молодіжних команд "Карпат" і "Волині" (3:3) старший тренер команди гостей Олег Федюков поділився своїми враженнями від матчу.

- Гра вийшла бойова і я вважаю, що вона вдалася. Було багато моментів у кожної з команд, глядачі побачили аж шість забитих голів. Було й чимало жовтих карток і в нас, і у суперника, що також свідчить про належне налаштування на гру і одних, і других. Було помітно, що у моєї команди був деякий мандраж. Також не можна було не побачити, що "Карпати" дуже хотіли перемогти. Але ми показали характер і завадили їм це зробити. Думаю, нічийний рахунок гри є закономірним і справедливим.

- Шість голів в одному матчі - по три у кожної з команд. Як ви вважаєте, стільки голів - це результат хорошої гри нападників чи помилок оборони обох команд?

- Я вважаю, що було дуже багато помилок у задній лінії. Захисники не впоралися з хвилюванням і звідси така велика кількість помилок, особливо у грі "Волині". А от наш півзахист і нападаючі зіграли непогано - три забитих м’ячі у матчі з такою командою, як "Карпати", та ще й на її полі - це непоганий показник. Але тоді виходить, що й оборона "Карпат" також десь робила помилки і загалом зіграла не найкращим чином.

- Ви забили всі три голи зі стандартів - штрафний, пенальті і кутовий.

- Так, ми на тренуваннях стандартам приділяєм чимало уваги. Зі штрафного перший удар у нашого гравця не вийшов, але повторний він наніс насправді класно. Щодо пенальті, то це на тренуваннях не відпрацюєш. Треба йти в штрафний, атакувати і тільки тоді може бути порушення зі сторони суперника. Сьогодні так і вийшло. А от кутові ми награємо на тренуваннях. І це принесло сьогодні результат в самий потрібний момент - дозволило врятувати нічию.

- Перший тайм був рівний, а от по перерві "Карпати" мали перевагу. Чим це можна пояснити?

- В перерві ми замінили наших крайніх гравців - Задерецького і Кінаша. А хлопці, які їх замінили, чомусь добре не розім’ялися і через це не змогли відразу увійти в гру належним чином. Зробили кілька ривків і все... От і вийшло, що "Карпати" почали нас перегравати на флангах. І тільки десь через двадцять хвилин, коли Булига і Андрій Никитюк нарешті почали виконувати те, що від них вимагається, ми зуміли вирівняти гру. А по рахунку ми не грали - ми ніколи такої вказівки не даємо. Адже як тільки почнеш грати на утримання, то обов’язково пропустиш.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати" Львів

Тэги: Олег Федюков


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев