×
Спасибо, я уже с вами

Карпатівці йдуть на поправку

22 марта 2007, четверг. 16:022007-03-22T16:02:04+02:00

Сьогодні зранку усі футболісти „Карпат”, за винятком капітана Миколи Іщенка, провели перше тренування після хвороби

Сьогодні зранку усі футболісти „Карпат”, за винятком капітана Миколи Іщенка, зібралися на базі в Брюховичах та провели перше тренування після хвороби. Утім, повноцінним тренуванням це назвати важко, адже футболісти лише провели пробіжку. Про це Інформаційному центру ФК "Карпати" повідомив спортивний директор клубу Юрій Дячук-Ставицький.

За словами Юрія Михайловича, гравці займалися під наглядом лікарів та масажистів. „Прикутих до ліжка гравців уже немає, але під час пробіжки час від часу в гравців можна було почути кашель. Ми будемо займатися реабілітацією і готуватися до матчу проти донецького „Металурга”. Перші тренування, ясна річ, пройдуть без навантажень. Футболісти вживають вітаміни, щоб якнайшвидше відновитися від хвороби. Нормальні, повноцінні тренування ми будемо проводити, мабуть, з понеділка” - сказав спортивний директор.

А учора карпатівці займалися у кількості... восьми гравців. З першої команди тренувалися Шмаков, Фещук, Ґодвін, Сворак, Сагайдак та Пшеничних, з другої - Ткачук і Бідловський. Гравці займалися лише біговими вправами, трохи пограли в „квадрат”. По воротах навіть не били, оскільки не було кому їх захищати...

Бажаємо нашим хлопцям якнайшвидшого одужання та повернення на футбольне поле!

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати" Львів


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев