Лист вболiвальникiв ФК "Карпати" Львiв до вболівальників ФК "Зоря" Луганськ

Лист вболiвальникiв ФК "Карпати" Львiв до вболівальників ФК "Зоря" Луганськ

22 января 2006, воскресенье. 22:132006-01-22T22:13:56+02:00

Футбольне протистояння таких клубів як "Зоря" та "Карпати" іде лише на користь українському футболу...

ФК "Зоря" Луганськ, будучи одним із головних претендентів на завоювання звання чемпіона першої ліги, а відповідно і на підвищення в класі, завершивши перше коло чемпіонату на першому місці, довів, що є сильним, амбіційним клубом, якому до снаги вирішувати складні завдання і у вищій лізі вітчизняного футболу. Підсилює думку про це і величезна армія палких вболівальників цього самобутнього клубу, у якого найкраща в першій лізі відвідуваність домашніх матчів . Багато клубів вищої ліги можуть тільки мріяти про таку кількість вболівальників на рідному стадіоні. Нам приємно мати такого серйозного суперника , щоб у чесній спортивній боротьбі виявити переможця змагань у першій лізі.

Футбольне протистояння таких клубів як "Зоря" та "Карпати" іде лише на користь українському футболу. Такі матчі викликають ажіотаж на стадіонах. Підтвердженням цьому є матч між нашими командами у Луганську, який встановив рекорд за відвідуваністю першого кола. Виходячи з цього - нам би дуже хотілось, щоби дві путівки у вищий дивізіон за результатами змагань вибороли обидва наші клуби. Але останнім часом почала з"являтись тривожна інформація про стан справ у ФК "Зоря". Ходять чутки, що клуб взагалі може припинити своє існування, а керівництво клубу не дуже ці чутки і заперечує.

Ми, вболівальники ФК "Карпати", стурбовані таким станом речей у ФК "Зоря" та цілком підтримуємо Вас, відданих фанів команди, які до кінця прагнуть відстоювати право Луганська мати футбольну команду рівня вищої ліги, право луганських вболівальників на футбол високого класу. Ми надіємося, що ваші теперішні труднощі - тимчасові. І ми віримо - через короткий час наші команди зустрінуться на футбольному полі, як клуби вищої ліги!

Источник: З повагою та підтримкою – вболівальники ФК «Карпати»


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев