"Карпати" врятують "Скалу"

"Карпати" врятують "Скалу"

23 февраля 2006, четверг. 01:232006-02-23T01:23:00+02:00

ФК "Карпати" вирішив допомогти залишитися в першій лізі стрийській команді "Газовик-Скала"

ФК “Карпати” вирішив допомогти залишитися в першій лізі стрийській команді “Газовик-Скала”, яка опинилася на межі розпаду через фінансові проблеми.

Про це рішення керівництва “зелено-білих” повідомив на прес-конференції, присвяченій підготовці до другого кола національного чемпіонату, генеральний директор ФК “Карпати” Богдан Федоришин.

Пан Федоришин відмовився назвати точну суму фінансової допомоги, але зазначив, що стрийська команда попросила для існування півтора мільйона гривень. За словами гендиректора, перший транш на суму 250 тисяч гривень надійде на рахунок клубу вже впродовж декількох наступних днів. Головний тренер ФК “Карпати” Юрій Дячук-Ставицький повідомив, що з наступного сезону за “Газовик-Скала”, ймовірно, виступатимуть такі футболісти “Карпат”: Паньків, Ільків, Романюк, Грешта, Поліванов, Малик і брати Баранці. Крім того, за його словами, на період, коли ФК “Карпати” перебуватиме на тренувальних зборах в Анталії, він передасть для міжсезонної підготовки “Газовика-Скали” свою тренувальну базу в Брюховичах. Ю. Дячук-Ставицький не відкинув імовірності, що в разі виходу ФК “Карпати” до вищої ліги “Газовик-Скала” в першій лізі буде фарм-клубом команди.

Источник: "Львівська Газета"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев