×
Спасибо, я уже с вами
Самсон Годвін отримає шанс дебютувати у складі збірної Нігерії

Самсон Годвін отримає шанс дебютувати у складі збірної Нігерії

23 марта 2006, четверг. 17:282006-03-23T17:28:05+02:00

Саме так пообіцяв головний тренер "суперорлів" Августін Егуавон

Саме так пообіцяв головний тренер «суперорлів» Августін Егуавон, котрий спеціально приїхав до Львова на матч «Карпати» - «Динамо», аби подивитися у дії молодого півзахисника львів’ян Самсона Годвіна. Щоправда, своє місце у складі збірної Годвіну доведеться доводити в умовах жорсткої конкуренції.

«Я знаю можливості київського «динамівця» Аїлли Юссуфа, форварда донецького «Шахтаря» Джуліуса Агахови, тому особливо їх проглядати у мене немає потреби. Але я почув, що в «Карпатах» на високому рівні грає Самсон Годвін, і я просто зобов’язаний був побачити у ділі цього футболіста», – зазначив Егуавон. Наставник національної збірної Нігерії повідомив, що сьогодні вранці у нього була конструктивна розмова з Годвіном, і головне, на думку Егуавона, «карпатівський» опорник зрозумів, що у всьому футбольному світі грає дуже багато кваліфікованих нігерійських гравців, тому доводити своє місце у складі націоналки потрібно перш за все якісною грою.

«Півзахисник «Карпат» Самсон Годвін справив на мене хороше враження: це дуже мобільний футболіст, він добре розуміє гру, має хороший пас. Ми й надалі слідкуватимемо за ним, і я думаю, що невдовзі Самсон отримає шанс дебютувати у складі національної збірної Нігерії», - зазначив Егуавон. А єдиний недолік у грі Самсона Егуавон вгледів у тому, що він доволі часто не б’є по воротах в тих епізодах, коли найбільш правильним продовженням атаки є сильний і точний завершальний удар.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офiцiйний сайт ФК "Карпати" Львiв


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев