×
Спасибо, я уже с вами
ФК "Львів" уже вдома

ФК "Львів" уже вдома

Автор: Олександр Паук

7 февраля 2007, среда. 12:302007-02-07T12:30:28+02:00

Команда зіграла три контрольних матчі

Футболісти Львова, які проводять підготовку до нинішнього сезону в першій лізі, потренувавшись на кримській землі повернулися до свого міста.

Команда зіграла три контрольних матчі. Проти харківського «Геліоса» - (0:1), молдовського «Ністру» (Атаки) – (3:0, голи - Худзік, Гриценко, Новицький) і з МФК «Миколаїв» - (1:1, гол - Мандзюк). Ці поєдинки відбувалися далеко не в ідеальних умовах. Адже і на кримській, курортній, землі не завжди найкращі погодні умови. Проте тренерський штаб львів’ян, очолюваний досвідченим Богданом Бандурою, з цього мінімуму зумів витиснути максимум підготовчого процесу. До речі, головний керманич ФК «Львів» нещодавно відзначив свій 47-й День народження, з чим і вітаємо.

В команді на оглядинах перебувало декілька нових гравців. Однак на сьогоднішній день, можна сказати, що воротар Ігор Білан (1973 рн.) та нападник Юрій Кудінов (1975 рн.) стануть гравцями ФК «Львів». З ними невдовзі клуб укладе контракти.

Але на цьому тренувальна програма головного тренера ФК «Львів» Богдана Бандури не вичерпана. Будуть ще нові заняття, збори та гравці. Львів’яни, фактично, визначилися зі складом команди. Та на примітці у наставника є кілька молодих футболістів, які повинні влитися у колектив. Наступний тренувальний збір ФК «Львів» проведе у Молодіжному 12 до 24 лютого.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев