×
Спасибо, я уже с вами
ФК "Львів" у Євпаторії

ФК "Львів" у Євпаторії

Автор: Олександр Паук, спеціально для UA-Футбол

14 февраля 2008, четверг. 17:172008-02-14T17:17:18+02:00

Футбольний клуб "Львів" автобусом вирушив на третій тренувальний збір

Сьогодні о 11:30 футбольний клуб «Львів» автобусом вирушив на третій тренувальний збір до Євпаторії. На кримській землі львів’яни продовжать підготовку до сезону. Головний керманич «синьо-золотих» Степан Юрчишин запросив на збір 25 гравців, які тренуватимуться з командою до 25 лютого.

Це воротарі: Мар’ян Марущак, Андрій Радь, Андрій Бандрівський; захисники: Любомир Гальчук, Віталій Романюк, Ігор Ільків, Ростислав Горецький, Володимир Ференц;

півзахисники: Борис Баранець, Григорій Баранець, Андрій Даньків, Валерій Федорчук, Андрій Ханас;

нападники: Дмитро Козьбан, Олег Теплий, Євген Чепурненко, Олег Теплий, Вадим Панас, Ярослав Сохоцький.

В Києві до команди приєднається нападник Павло Худзік, який осінню частину сезону провів у складі «Княжа» (Щасливе), а тепер допомагатиме Львову. Також у складі ФК «Львів» матимуть змогу потренуватися молоді гравці, на яких великі надії покладає тренерський штаб львівської команди: Михайло Козак, Назар Мавров, Ярослав Сухоцький.

Є на перегляді й чотири молодих футболісти 90-х років народження.

Запланували львів’яни кілька матчів, зокрема 16 лютого зустрінуться з «Поділлям» (Хмельницьке) та 19 лютого з «Енергетиком» (Бурштин).

26 лютого команда повернеться до Львова, а через три дні вирушить до турецької Анаталії, де проводитимуть заключний тренувальний збір з 1 по 12 березня.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев