×
Спасибо, я уже с вами
Товариський матч. ФК "Львів" - "Торпедо" (Жодіно, Білорусія) 0:0

Товариський матч. ФК "Львів" - "Торпедо" (Жодіно, Білорусія) 0:0

Автор: Олександр Паук, спеціально для UA-Футбол

12 марта 2008, среда. 17:352008-03-12T17:35:27+02:00

У середині другого тайму львів`яни не реалізували пенальті

Матч проти жодінського «Торпедо» з Білорусі став для львів’ян завершальним етапом підготовчого періоду, який складався з трьох згрупувань (два на Криму і один в Туреччині).

11 березня підопічних тренера Степана Юрчишина екзаменувала четверта, за підсумками минулого року, команда Білорусі. На футбольному майданчику протягом 90 хвилин поєдинку точилася цікава гра. Рахунок міг змінитися на користь котроїсь з команд. Емоції вирували, але що з цього, коли у завершальній стадії впевнено діяли воротарі, чого про себе не можуть сказати гравці, які брали участь в атакуючих редутах.

Та львівські спортсмени все ж були ближчі до перемоги. У середині другого тайму жодінські футболісти грубо порушили правила гри проти Євгена Чепурненка, арбітр миттєво вказав на одинадцятиметрову позначку. Проте удар Вадима Панаса виявився хибним.

ФК «Львів»: Марущак, Романюк, Гальчук (Горецький, 75), Ільків, Доценко (Ханас, 46), Даньків (Ференц, 75), Панас (Теплий, 60), Г. Баранець (Палагнюк, 64), Федорчук, Худзік (Козак, 75), Чепурненко (Козьбан, 46).

Львів’яни завершили тренувальні збори в турецькій Анталії. Решту днів, що залишились до початку сезону, команда готуватиметься у рідному місті.

18 березня ФК «Львів» зіграє матч-відповідь у Луцьку проти «Волині».

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев