×
Спасибо, я уже с вами
Перша ліга. "Прикарпаття" - "Кримтеплиця" 2:2. У "Прикарпаття" забиває тільки Микуляк

Автор: Володимир Горощак, спеціально для UA-Футбол

29 марта 2008, суббота. 03:282008-03-29T03:28:07+02:00

Статистика, огляд матчу

Прикарпаття 2:2 Кримтеплиця
Микуляк 3,7   Саванчук 41 (пен.), Визавер 46
Іконніков, Башлай, Гребінський, Новицький (Баб’юк, 64), Гаврилишин, Іванишин, Микуляк (Поздеєв, 68), Ревуцький (Романчук, 59), Корнієнко, Щеглюк (Худоб’як, 57), Нодь   Венчак, Візавер, Мамутов, Кузнєцов, Антонюк Саванчук (Пічкур, 63), Абляметов, Бондаренко (Бабир, 35), Зейналов (Саранчуков, 84), Войнаровський (Старовик, 90+2), Прокопченко (Сулейман, 46)
Иванишин 8, Микуляк 12, Гребинский 16   Прокопченко 37

«Ми переглядали відеокасету з попереднім домашнім матчем «Прикарпаття» і передбачали, як зіграє суперник, але ми не могли передбачити двох швидких голів від Микуляка. Вони зламали нам план на гру, змусили нервувати», - скаже після матчу головний тренер кримчан Михайло Дунець. Навряд чи прогнозували такий вдалий для себе початок і франківці.

Вже на другій хвилині Микуляк зі штрафного (його заробив Ревуцький) відправив м’яч у ціль. Допоміг рикошет від голови оборонця, після якого «снаряд» потрапив у поперечку і опустився за лінію воріт. П’ять хвилин по тому капітан «Прикарпаття» з 22-23 метрів смачно приклався до м’яча після невдалої спроби кримчан винести його подалі від власного карного майданчика. Венчак знову був безсилий – «шкіряний» влетів у сітку рикошетом від стійки воріт.

Досягши переваги у два голи, господарі віддали ініціативу супернику. Після гри наставник прикарпатців Сергій Пташник скаже, що такої вказівки тренери своїм підопічним не давали, це була їхня ініціатива. А може, просто дався взнаки вищий клас кримчан? На 21-й хвилині гості вперше переправили м’яч у ворота Іконнікова: Саванчук справа прострілив вздовж воріт, Прокопченко залишив позаду оборонця і прокинув «кулю» повз голкіпера. Проте арбітри це взяття воріт не зарахували – офсайд. На 32-й хвилині Зейналов підступно пробив штрафний. Удар був складним для голкіпера. Іконніков накрив його лише з другої спроби, діставши «плямистого» на лінії воріт.

Далі з інтервалом у кілька хвилин після єдиноборств у карному майданчику «Прикарпаття» гості двічі опинялися на газоні. У цих доволі схожих ситуаціях Євген Арановський прийняв цілком протилежні рішення. Спершу показав «гірчичник» Прокопченку за симуляцію, а потім зафіксував фол Новицького на Зейналові. Саванчук, який натренувався у пробитті пенальті в попередньому турі, не схибив і цього разу.

Після перерви гості продовжували діяти першим номером. Причому, візуально їх перевага тільки зросла. Ближче до середини тайму кримчани подали серію кутових, один з яких втілив у гол знайомий франківським уболівальникам Візавер. Він вистрибнув вище всіх на ближній стійці і практично заніс м’яч у ворота. Під завісу матчу гості взагалі могли вийти вперед, однак Зейналов на 82 хв. не реалізував вихід віч-на-віч з Іконніковим.

Заключні хвилини поєдинку все-таки краще вдалися господарям. Вони цілком могли вирвати перемогу. Ідеальний шанс був у Худоб’яка. На третій компенсованій хвилині після подачі кутового він впритул головою розстрілював Венчака, однак пробив прямо в руки голкіперу. Уболівальники все ж таки побачили ще один гол, та вже після фінального свистка. Баб’юк підібрав м’яч після виносу його гостями з власного карного майданчика і метрів з 30 переправив «снаряд» у «дев’ятку». Одна сигнал про завершення гри прозвучав ще тоді, коли плямистий летів до прикарпатця. Зважаючи на це, стрибати за «плямистим» Венчак не став.