Охтирські футболісти розпочали підготовку

Охтирські футболісти розпочали підготовку

28 января 2009, среда. 08:462009-01-28T08:46:05+02:00

Перший втягувальний учбово-тренувальний збір команда проведе на учбово-тренувальній базі "Нафтовик"

Так як початок другого кола у першій лізі було перенесено на 29 березня, то керівництво футбольного клубу «Нафтовик-Укрнафта» зкорегувало плани підготовки команди. Після відпустки футболісти зібралися в Охтирці 26 січня і під керівництвом виконуючого обов’язки головного тренера Радіка Ямліханова розпочали підготовку до другого кола. Перший втягувальний учбово-тренувальний збір, який триватиме до 3-го лютого, команда проведе на учбово-тренувальній базі «Нафтовик».

Приїхали 15 футболістів, що виступали за команду в літньо-осінній частині першості, та шість потенційних новачків команди, прізвища яких не розголошуються. Відбулися загальнокомандні збори, на яких гравцям було доведено плани підготовки команди до нового сезону. 27 та 28 січня футболісти пройдуть поглиблене медичне обстеження в обласному центрі.

Про втрати в колективі. Контракти з новими клубами підписали капітан команди Антон Монахов та голкіпер Сергій Величко. Вони тепер будуть захищати кольори команд прем’єр-ліги – «Таврії» та «Ворскли відповідно. Після оренди повернулися до «Дніпра» Євген Баришніков та Руслан Бідненко, а до «Кривбасу» – Юрій Коломоєць. На трансфер виставлені гравці середньої ланки команди: Анатолій Кретов та сербський легіонер Бранко Баковіч. Ще один легіонер, з Молдови, Едуард Валуца підшукав собі команду в Казахстані. На перегляді в інших командах зараз перебувають такі гравці: у «Кривбасі» Владислав Зайчук, Сергій Карпенко, Євген Одинцов та Роман Каракевич; у ПФК «Олександрія» – Вадим Кирилов. Інші команди також підшукують собі Сергій Снитко і Олег Птачик.

На «олівці» у тренерів команди є багато нових виконавців, але хто зможе поповнити склад «Нафтовика-Укрнафта» – вирішиться після проведення всіх етапів підготовки.

Источник: fcnaftovyk.com.ua


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев