×
Спасибо, я уже с вами
"Оболонь" тренується в Туреччині

"Оболонь" тренується в Туреччині

15 февраля 2009, воскресенье. 21:262009-02-15T21:26:31+02:00

В суботу лідер першої ліги київська "Оболонь" відправилася до Анталії на другий тренувальний збір

Турецький вояж столичної команди розпочався з невеликої пригоди. По дорозі з Києва до Анталії «відстала» частина багажу команди – футбольна форма, м’ячі, особисті речі футболістів та тренерського штабу. Тому перший тренувальний день колективу був трохи «змазаний». Але вже в неділю багаж прибув до аеропорту середземноморського курорту в повному об’ємі і пивовари його отримали.

Головний наставник «Оболоні» Юрій Максимов взяв на збір 23 футболісти. Серед них два новачки, котрі перебувають у команді на перегляді – Олександр Морозов з «Княжої» та Олег Давидов з чернігівської «Десни». Ось повний перелік тих, хто нині перебуває у складі київської команди на зборах. Воротарі – В’ячеслав Чангелія, Алан Дзуцев, Роман Андріяш; захисники – Олександр Клименко, Олександр Антоненко, Костянтин Коваленко, В’ячеслав Нівінський, Іван Лень, Євген Лозинський, Сергій Яворський; півзахисники – Сергій Сибіряков, Роман Свінцицький, Ігор Малиш, Валерій Куценко, Сергій Рожок, Ігор Мірошниченко, Ігор Пластун, Вадим Пислар, Артем Лабунський, Олег Давидов, Павло Онисько, Андрій Будний, Олександр Морозов.

Команда зупинилася в добре знайомому готелі «Титанік». Погода в Анталії зараз чудова, поля, котрі знаходяться за 5-7 хвилин їзди від готельного комплексу, у відмінному стані. Тренерський штаб запланував провести чотири контрольні поєдинки. 18 лютого «Оболонь» зіграє з казахською командою «Іртиш» (Павлодар), 21 лютого – «Вітязь» (Подольськ, Россія), 24 лютого – «Хайдук» (Белград, Сербія), 27 лютого – «Сморгонь» (Білорусь). Додому пивовари повернуться 28 лютого.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: fc.obolon.ua


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев