×
Спасибо, я уже с вами
Контрольний матч. "Оболонь" - "Витязь" 0:0

Контрольний матч. "Оболонь" - "Витязь" 0:0

22 февраля 2009, воскресенье. 19:592009-02-22T19:59:59+02:00

Столична команда провела другий контрольний матч на зборах в Анталії

На цей раз суперником підопічних Юрія Максимова стала команда «Витязь» (Подольськ), котра минулого сезону посіла 11-е місце в першому російському дивізіоні. Гра завершилася рахунком 0:0. Хоча впродовж поєдинку обидві команди не відсиджувалися в обороні, а намагалися шукати щастя біля чужих воріт.

За кількістю голевих моментів невелика перевага була у пивоварів, але в одних моментах кияни не дуже точно діяли в завершальній стадії атак, в інших - на висоті був голкіпер росіян. На останніх хвилинах зустрічі міг принести перемогу «Оболоні» захисник Іван Лень, але після його удару головою «Витязь» врятувала перекладина.

Варто відзначити, що тренерський штаб у кожному таймі задіяв практично різні склади. Адже перш за все потрібно на зборах набратися ігрової практики та визначити потенціал виконавців на даний момент. Приїжджав у табір пивоварів на перегляд нападаючий Денис Бровкін, але, відігравши другий тайм, не справив особливого враження на Юрія Максимова та його помічників і залишив команду.

«Оболонь»: (1 тайм) - Чангелія, Яворський, Лозинський, Антоненко, Сибіряков, Куценко, Малиш, Рожок, Давидов, Морозов, Онисько; (2 тайм) - Дзуцев, Лень, Нівінський, Антоненко, Коваленко, Пислар, Пластун, Давидов, Мірошниченко, Будний, Бровкін.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: fc.obolon.ua


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев