Альґімантас Любінскас: "Не варто виносити із команди деякі моменти"

Альґімантас Любінскас: "Не варто виносити із команди деякі моменти"

Автор: Олег Василевський, спеціально для UA-Футбол

11 января 2010, понедельник. 23:502010-01-11T23:50:05+02:00

Литовський фахівець дуже добре розуміє українську, до слова, жодне із запитань пан Любінскас не перепитував та запевнив журналістів, що на зборах його підопічні викладатимуться на всі сто, бо привіз українським футболістам якихось американських чудо-напоїв. Але серйозно оцінювати команду тренер наразі ще не береться, каже: “Після зборів можна буде робити висновки”. Із новим головним тренером ФК “Львів” спілкувався і кореспондент UA-Футболу.

Ви вже освоїлись у Львові?

Приїхав тільки ввечері 8 січня. Наступного дня зранку прогулявся центром міста. Стара частина дуже гарна і подібна на Вільнюс, така ж архітектура. Приємнно було побачити пам'ятник Адамові Міцкевичу, бо монументи цій людині є і в моїй державі, і в Польщі.

А помешкання підшукали?

Наразі живу в готелі, але, думаю, із житлом проблем не буде. В березні до мене приїде сім'я.

Як вам зустріч із вболівальниками?

Правильно організовувати такі заходи, бо це моральна підтримка для команди. А вона, повірте, дуже потрібна гравцям, особливо молодим.

Булава, яку вручив вам президент клубу, стане у нагоді?

У мене не такі методи... Я ніколи не був прихильником сили, жорстокості. Жодного разу не бив своїх дітей і вони виросли нормальними людьми, один ще росте.

Ми всі прийшли у цю команду, та й взагалі у футбол добровільно. А досягти результатів у цьому виді спорту можна лише колективними діями. Якщо ж не вдається бути колективом, тоді треба розставатися. Треба говорити з кожним гравцем окремо, але не можна при пресі критикувати. Не варто виносити із команди деякі моменти — ї х не повинні всі чути і знати.

Чим команда займатиметься на зборах, які розпочнуться вже десятого січня?

На першому зборі працюватимемо над витрівалістю та силою, тобто будемо відновлювати фізичні кондиції наших гравців. На другому ж зборі більше уваги приділимо роботі над швидкісною витривалістю та попрацюємо над технікою, буде більше тактики.

Тобто футболістам буде нелегко?

Навпаки — думаю, буде легко, бо я привіз із Литви американські енергетичні напої, що дуже допомагають, всі наші призери Олімпійських ігор їх вживають. Одні позбавляють від втому, а інші допомагають організму швидше відновитися. Думаю, ці американські препарати піднімуть працеспроможність гравців.


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев