×
Спасибо, я уже с вами
Альґімантас Любінскас: "Навантаження для футболістів ще не зняли"

Альґімантас Любінскас: "Навантаження для футболістів ще не зняли"

5 февраля 2010, пятница. 10:352010-02-05T10:35:06+02:00

Коментар головного тренера «Львова» Альґімантаса Любінскаса після матчу львівської команди з «Ґаз Метаном» (Медіаш, Румунія) (0:1)

– Гол привезли самі собі, через це і програли, – зауважив у післяматчевому коментарі головний тренер «Львова». – До того ж, варто відзначити і силу суперника. «Ґаз Метан» – добротний колектив з румунської Прем’єр-ліги. У Румунії ось-ось відновиться чемпіонат, розпочнеться друге коло. Так що ця команда, можна сказати, перебуває на піку форми. Кілька днів тому вони зіграли внічию 1:1 з російським «Анжи», тепер зберегли переможний рахунок у матчі зі «Львовом».

– У другому таймі львівська команда мала перевагу…

– Так. Румуни зіграли від оборони, а ми створили чимало моментів, але не використали їх. Добре ввійшли у гру після перерви Чепурненко, Мандзюк, Худзік, цих гравців можна відзначити. Але над реалізацією треба ще працювати.

– З нападаючими, як і раніше, проблема?

– Недаремно ж ми переглядаємо Степанова. Якого сьогодні випустили у стартовому складі. Але ще треба звернути увагу на той нюанс, що ми все ж таки, на відміну від суперника, грали цей матч на втомі. Навантаження для футболістів ще не зняті. Продовжуємо проводити досить насичені заняття. Так би мовити, працюємо і граємо одночасно. Тож у цьому аспекті я не можу дорікнути футболістам. Навпаки – вони витримали після навантажень 90 хвилин, втоми наче й не відчувалося. Кінцівку гри провели в атаках, впіймали свою гру, володіли ініціативою. Ми маємо ще час для того, щоб належно підготуватися. У нас є ще місяць і 10 днів до першого весняного офіційного матчу.

– Задоволені підібраним спаринг-партнером?

– У цьому плані все гаразд. «Ґаз Метан» виявився на голову вищим від тих опонентів, з якими доводилося грати у Криму. І ми виглядали у протистоянні з ним досить гідно. Хто його знає, як би все закінчилося, якби не цей безглуздий гол… Тому нічого особливо критичного у сьогоднішній поразці не бачу. Будемо працювати далі за нашим планом роботи.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФК "Львiв"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев