×
Спасибо, я уже с вами
Гру "Отопені" - "Львів" перенесено на невизначений термін

Гру "Отопені" - "Львів" перенесено на невизначений термін

9 февраля 2010, вторник. 09:152010-02-09T09:15:45+02:00

Через негоду в турецькій Анталії командам, які проходять там тренувальні збори, навіть немає змоги тренуватися на повітрі

«Поля залило дощем, тому проводити матч немає ніякої можливості, – зазначив у телефонній розмові з Туреччини головний тренер «Львова» Альгімантас Любінскас. – Коли проведемо цю гру? Попередньо перенесли її на завтра, однак прогнози метеорологів невтішні, тому говорити про це поки що з упевненістю не можемо».

Нагадаємо, що перший матч «Кубка Аркадії» львівські футболісти повинні були провести у понеділок, 8-го лютого о 15:00 з румунською командою «Опотені». Однак через негоду гру перенесли на невизначений термін.

«Наразі тренуємося в залі, оскільки проводити тренувальний процес на повітрі, на футбольних полях, немає жодної змоги, – пояснив ситуацію Альгмантас Любінскас. – Зараз здаємо тести, перевіряємо, наскільки вплинули фізичні навантаження на гравців, у якому стані вони перебувають на теперішній момент. Тобто негода трохи скорегувала наш тренувальний процес. Але ми не байдикуємо, а продовжуємо роботу».

Про час наступного товариського поєдинку «Львова» на турецькій землі та про подробиці перебування команди в Анталії на навчально-тренувальному зборі повідомимо пізніше.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: ФК "Львiв"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев