×
Спасибо, я уже с вами
Альґімантас Любінскас: "Переважали за грою, але не за реалізацією"

Альґімантас Любінскас: "Переважали за грою, але не за реалізацією"

11 февраля 2010, четверг. 10:062010-02-11T10:06:12+02:00

Головний тренер «Львова» Альґімантас Любінскас прокоментував нічийний матч проти болгарського «Локомотіва» (Пловдів) (1:1)

– Важко перемогти, коли не забиваєш голів, – після гри з болгарським «Локомотівом» з Пловдіва наставник «Львова» не приховував емоцій. – Ми знову створили багато моментів, вели гру, але не скористалися цим у підсумку. Шептицький не влучив практично з двох метрів, знову мав чимало нагод, але не забивав. Степанов узагалі виглядав пасивним, мало рухався, тож довелося вже через 15 хвилин його замінити. Із завершенням атак справді є проблеми. Вони відчуваються і тому, що травмований Мандзюк не зміг взяти участі у грі.

– Склалося враження, що сьогодні у двох епізодах арбітр пошкоджував болгар, не призначивши пенальті у їхні ворота?

– Так, арбітрів на цю гру підбирали наші суперники… Але ж це не так важливо. Не можна так марнувати свої моменти. Ми всю гру володіли ініціативою, повинні були перемагати, а в результаті пропустили перед фінальним свистком – і нічия. А якби наша реалізація не накульгувала на обидві ноги, то до такої кінцівки матчу ми б не доводили справу…

– Ви розчаровані?

– Ну, емоції є емоції. Без них ніяк. Просто прикро «втрачати» фактично виграну гру, хай навіть це і товариський поєдинок, і суперник представляє Прем’єр-лігу Болгарії. Тішить тільки те, що за грою ми повністю переважали команду з Болгарії. Однак на рахунок наша перевага не вплинула. Тому бачимо, що маємо ще багато роботи. Будемо займатися теорією, тактикою. Для того, щоб не допускати в подальшому таких помилок.

Наступна гра з узбецьким «Шуртаном»…

– Так проведемо її у п’ятницю, 12-го лютого, перед виїздом додому. Розпочнемо, напевно, о 15-ій годині. Ця команда сповідує трохи інший стиль гри, ніж наші попередні суперники. Буде корисно позмагатися з нею і показати, на що ми здатні і які в нас резерви.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев