×
Спасибо, я уже с вами
Павло Худзік: "Вірю, що будуть голи і хороша гра"

Павло Худзік: "Вірю, що будуть голи і хороша гра"

16 февраля 2010, вторник. 09:522010-02-16T09:52:13+02:00

Враженнями від турецьких навчально-тренувальних зборів поділився гравець «Львова» Павло Худзік.

– Вважаю, що збори в турецькій Анталії пройшли нормально, – розповів один з ключових гравців атакувального плану львівської команди. – Трохи нас підвела погода, задощило, довелося змінювати плани тренувань. Але загалом, попрацювали добре. Набралися фізичних кондицій. Цього разу, на відміну від попереднього кримського збору, було багато вправ з м’ячем.

– Ви також провели кілька товариських матчів. Команда створила чимало моментів, але з реалізацією залишаються проблеми. В чому причина?

– Ці ігри теж проводили під навантаженнями, перші дні ми працювали досить насичено. Під кінець зборів трохи скинули навантаження, тоді вже з’явилася і гра, і результат. Тому зважати на рахунки проведених ігор не варто.

– Сподіваєтеся краще зіграти під час наступного збору в Туреччині?

– Знаю, що під час третіх зборів таких навантажень уже не заплановано. У такому випадку буде нам легше показувати результат, вірю, що будуть голи і хороша гра.

– З новим тренером уже звиклися?

– Нормальні враження від співпраці з литовськими тренерами. Звичайно, у кожного тренера є своє бачення гри, своя тактика. Мені ж приємно працювати з цими наставниками.

– Які з проведених спарингів можеш відзначити?

– Останню гру з узбецькою командою ми зіграли добре. Та й, з румунами і болгарами теж. Головне – що ми контролювали м’яч, добре відчували події на полі. У принципі, заслуговували на перемоги у всіх матчах, але десь нам не пощастило. Остання ж гра показала, що і як. Вона, на мою думку, показова, оскільки ми зіграли дуже добре.

– Своєю грою ти особисто задоволений?

– Чесно кажучи, хочеться краще. Кожен футболісти прагне удосконалюватися. Я оцінюю свої дії як посередні. Але на третій збір планую вийти приблизно на 90 відсотків оптимальної готовності. Нормально підготуємося усією командою і нормально зіграємо в офіційних іграх.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев