×
Спасибо, я уже с вами
"Львів" вирушив в  Анталію

"Львів" вирушив в Анталію

20 февраля 2010, суббота. 10:482010-02-20T10:48:09+02:00

Вночі з п’ятниці на суботу делегація Футбольного клубу «Львів» вирушила на завершальний перед початком офіційних матчів тренувальний збір до турецької Анталії.

Склад «Львова» на завершальному тренувальному зборі в турецькій Анталії:

Воротарі: Мар’ян МАРУЩАК, Юрій ШЕВЧУК, Антон СИТНІКОВ

Захисники: Іван БІЛИЙ, Петро КОВАЛЬЧУК, Данило ЛАЗАР, Андрій МОСТОВИЙ, Віталій РОМАНЮК, Любомир ГАЛЬЧУК, Ігор ІЛЬКІВ, Олег ЛЕОНІДОВ

Півзахисники: Владислав ЛУПАШКО, Дмитро ЗОЗУЛЯ, Григорій БАРАНЕЦЬ, Борис БАРАНЕЦЬ, Роман МАЧУЛЕНКО, Віталій ГРИЦАЙ, Віталій МАКАР, Назар ТРОХИМЧУК

Нападники: Олександр МАНДЗЮК, Михайло КОЗАК, Вадим ПАНАС, Олег ШЕПТИЦЬКИЙ, Павло ХУДЗІК, Михайло СІКОРСЬКИЙ, Олег БАБИЧ

До Туреччини вилітає велика група футболістів «Львова-2», які готуватимуться до сезону разом з основними футболістами. Крім того, у складі львівської команди будуть новачки Олег ШЕПТИЦЬКИЙ (екс-«Нафтовик», Охтирка), Петро КОВАЛЬЧУК (екс-«Кривбас»), Антон СИТНІКОВ та Роман МАЧУЛЕНКО (обидва – екс-«Верес», Рівне)

Через травми турецькі тренування пропустять воротар Андрій РАДЬ, півзахисники Євген ЧЕПУРНЕНКО та Андрій ДАНЬКІВ. На трансфер виставлений Валерій ФЕДОРЧУК, який тренується зі «Львовом-2». Тренери команди відмовилися від послуг Романа СТЕПАНОВА, який перебував на перегляді, та Віталія РОЗГОНА.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке

Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"


Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев